راز عینک شنا موفق

شنا از جمله ورزشهایی است که به داشتن امکانات چندان زیادی نیاز ندارد و به جز خرید اولیهمایو و لباس شنای مردانه

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

شنا از جمله ورزشهایی است که به داشتن امکانات چندان زیادی نیاز ندارد و به جز خرید اولیهمایو و لباس شنای مردانه و زنانه، کلاه و عینک شنا که تا مدتهای زیادی برای ورزشکار کارایی خواهد داشت، وسیله خاص دیگری نمیخواهد. هر نوع عینک شنایی مشخصات خاص خود را دارد که برای یک هدف خاص مناسب است. لنزهای پلی کربنات رایج ترین نوع لنز در عینک های شنا می باشند. تمام حرکات پاها باید همزمان و در یک صفحه افقی انجام شوند و حرکت متناوب نداشته باشند. در مرحلهای از حرکت پا که باعث پیشروی و جلو رفتن شناگر در آب میشود، پاها باید چرخش خارجی داشته باشد، پای قیچی، پای کرال و پای دلفین پایین رونده مجاز نیست. اگر به بازار مراجعه کنید با انواع مختلف عینک شنا رنگی مواجه خواهید شد که در اکثر موارد صرفا بنا به سلیقه شناگر انتخاب و خریداری می شوند و فقط هنگام خرید باید دقت کنید عینک شنا قابلیت ضد اشعه ماوراء بنفش خورشید را داشته و از کیفیت بالایی برخوردار باشد در این صورت رنگ لنز و یا بندهای سیلیکونی تاثیر چندانی بر کیفیت آن نخواهد داشت مگر آنکه اگر عینک از دستان شما رها شده و به زیر آب برود قطعا پیدا کردن مدلهای رنگی آسانتر خواهد بود. Th is  post w​as w ritten with the help ​of GSA Content G᠎enerat᠎or Demov᠎er sion!

هنگامی که شناگران و کادر برگزارکننده برای آغاز مسابقهآماده شوند، سرداور باید با بالا بردن دست خود بهصورت کشیده، به استارتر اشارهکند که شناگران تحت نظارت او هستند. هماهنگکننده باید پیش از آغاز مسابقات، شناگران را گرد هم جمع کند. اگر در یک مسابقه تنها یک شناگر شرکت داشتهباشد، باید تمام مسافت مقرر را شنا کند تا واجد شرایط شناخته شود. با توجه به تنوع بالای انواع عینک شنا و دسته بندی آنها در گروه های معمولی و یا حرفه ای بهتر است پیش از خرید این محصول با فروشندگان مجرب و کارآزموده مشورت کرده تا بتوانید بهترین مدل از عینک شنای حرفه ای اصل رنگی را خریده و برای سالها بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنید. همچنین زدن عینک شنا به شناگران کمک میکند تا از چشمهایشان در برابر مواد ضد عفونی کننده محافظت کنند. تا زمانی که دستها دیواره را لمس نکردهاند شانهها باید در صفحه افقی باقی بمانند. ​This has ​been creat᠎ed with the help of GS A Co nten t Gene​rato r DEMO.

در شنا، این سیستم زمانی استفاده میشود که سرعتهای نزدیک به بیشینه برای حداکثر تا ۲ دقیقه دوام داشته باشند. عینک های شنا غیر اصل و ارزان در بازار بسیار زیاد است و شما هزینه کمتری پرداخت می کنید ولی طول عمر این عینک ها بسیار پایین بوده و مجبور به خرید مجدد عینک شنا می شوید. فروشگاه اینترنتی ایران اسپورتر این امکان را برای شما فراهم کرده است که با خرید آنلاین انواع عینک های شنای مردانه و زنانه از سبک های تمرینی و تفریحی تا حرفه ای و مسابقه ای، همه افراد بتوانند بهترین انتخاب را متناسب با استفاده ای که از آن دارند، داشته باشند. عینک شنا حرفه ای دارای بندی تنگ است تا از ورود کامل آب به حفره داخلی جلوگیری کند به همین دلیل اغلب به شکل دائم از آن استفاده نخواهد شد زیرا در مدت زمان طولانی ممکن است کمی آزاردهنده باشد اما چنین عینکی قابلیت درزگیری بالایی داشته و به هیچ عنوان حتی ذره ای از آب به داخل نفوذ نخواهد کرد. برای کمک به کودکان برای عادت کردن به استفاده از عینک، پیشنهاد می شود که آنها را در فرآیند انتخاب مشارکت دهید و همچنین از آنها بخواهید که عینک را در حمام یا زمان آب بازی های کودکان، امتحان کنند.

لوازم ابتدایی مورد نیاز برای شنا را می توان مایو کلاه عینک و بینی گیر شنا دانست که کمک می کنند شناگر در وضعیت راحت تری به شنا بپردازد و کمترین آسیب از جهت کلر موجود در آب متوجه وی شود زیرا ماده ضدعفونی کننده در تمامی استخرها کلر می باشد که برای برخی ایجاد حساسیت کرده و ممکن است به قرمز شدن و سوزش چشم یا خارشهای پوستی منجر شود. حداقل اثر: معمولاً مورد استفاده قرار میگیرد و از گاز CN ساخته میشود که دارای اثر موقتی است و به سرعت محو میشود. لنزهای شفاف نور طبیعی را از خود عبور می دهند و برای محیط های کم نور به عنوان عینک استخر و یا حتی در فصل زمستان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. پدیده طبیعی و زیبای گل فشان که با پرتاب گل همراه با گاز متصاعد از آن از اعماق زمین بیرون میآید، بر اثر عوامل درونی زمین بوده و در کل پدیده بیخطری است که فقط باید با احتیاط، به آنها نزدیک شد. منشی کل موظف است تا در هر مسابقه نتایج بدست آمده از کامپیوتر یا زمانسنجها را با مقامهایی که از سرداور دریافت کرده، مقایسه کند و پس از بازبینی، امضای سرداور را گواهی کند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن