آماده به کوره ماهی ؟ این 5 بهترین نوع را امتحان کنید.

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در طول ما

توسط DASTESALAMATT در 29 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در طول ماه های تابستان, من عاشق کباب به عنوان بسیاری از وعده های غذایی که ممکن است. مرغ, استیک سبزیجات و ماهی ها همه در منو است. شما نام آن احتمالا من کباب کردن آن است. وقتی که می آید به گوشت کباب نسبتا آسان است: انتخاب کنید مورد علاقه خود را برش یک ترشی یا مالش خشک و پرتاب آن را در کوره. کباب ماهی است که کمی سختتر است. انواع خاصی از ماهی را انتخاب بهتری نسبت به دیگران و برخی از ظریف تر فیله نیست فقط مناسب برای کباب کردن در همه. در اینجا یک راهنمای به شما کمک کند را انتخاب کنید.

در اینجا است چگونه شما برای جلوگیری از چسبیدن ماهی

قبل از اینکه شما حتی پخت و پز شما رو بهترین فرصت برای جلوگیری از ماهی خود را از چسبیدن به کوره. انتخاب ماهی کمک خواهد کرد که مقدار زیادی (بیشتر در زیر) اما تا را نوازش خود ماهی خشک در همه طرف با یک حوله کاغذی و سپس در پوشش آزادانه با خنثی نفت است. در کوره مطمئن شوید که شما دریچه های شبکه ای واقعا تمیز و واقعا داغ قبل از شما آغاز شده است.

بهترین نوع ماهی برای کباب

در هنگام انتخاب یک ماهی برای کباب کردن آن مهم است که به بررسی چگونگی شرکت و یا محکم آن است. ظریف ماهی تنها ماهی تیلاپیا یا دست و پا کردن نمی کرایه را به خوبی در شعله باز. آنها احتمال بیشتری برای تبدیل شدن به flakey شکستن از هم جدا و یا سقوط از طریق دریچه های شبکه ای. بهتر است برای انتخاب یک شرکت, دلچسب, ماهی, مثل یکی از ما پنج برگزیده زیر!

تمام پنج تن از این باید چیز های مختلف برای آگاهی از نظر پایداری بنابراین مطمئن شوید که به بررسی منابع و فصلی در غذاهای دریایی سازمان دیده بان برنامه و یا آنلاین قبل از خرید.

که آیا شما آن را طبخ به عنوان یک استیک یا فیله ماهی قزل آلا می تواند مقاومت در برابر حرارت از کوره و حفظ عطر و طعم متمایز و با هم ماندن. همچنین در نظر کباب ماهی قزل آلا در سرو تخته برای یک عطر و طعم اضافه شده و تاب است.

اره ماهی های مورد علاقه من است نوع ماهی برای کباب! این یک خفیف, مزه, شرکت گوشتی ماهی که نگه می دارد تا در کوره. شما پیدا کردن این ماهی به فروش می رسد به عنوان استیک — طبخ آن تمام و یا آن را قطع کنید و سیخ را.

به من ماهی تن مانند استیک و غذاهای جهان است. آن را همه کاره! ماهی تن استیک ضخیم و دلچسب با طعم متمایز. من دوست دارم به آن خوب از کار افتاده و پخت و پز آن را فقط به متوسط نادر است.

اهمیت بزرگ است خفیف سفید ماهی کباب کرد. طبخ ماهی کامل و یا بخش فیله.

Mahi mahi, همچنین شناخته شده به عنوان دردو یا dolphinfish (اشتباه نشود با دلفین) است ومزه ماهی سفید. آن را به یک شرکت بافت است که باعث می شود آن را فوق العاده برای کباب.

مورد علاقه خود را چه نوع ماهی به جلو پنجره ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب