مجددا Scallions برای یک آینده پر از Alliums

در حال حاضر برای راه اندازی: محل خود را scallions ریشه به سمت پایین در یک لیوان یا ظرف شیشه ای کوچک به اندازه

توسط DASTESALAMATT در 4 اردیبهشت 1399

در حال حاضر برای راه اندازی: محل خود را scallions ریشه به سمت پایین در یک لیوان یا ظرف شیشه ای کوچک به اندازه کافی برای نگه داشتن آنها را از سقوط و به اندازه کافی روشن به حداکثر رساندن قرار گرفتن در معرض نور خورشید. (من با استفاده از یکی از کسانی که زیبا Miyozakura خاطر فنجان با پاندا.) پوشش ریشه با کمی آب را بالا خشک, جای شیشه در یک نقطه آفتابی, شاید شما پنجره و صبر کنید. مطمئن شوید که به تغییر آب هر روز یا بیشتر یا همه چیز را دریافت کنید لزج و بد بو. (به من اعتماد کن بر این.)

من می دانم آنچه شما فکر: چه مدت طول خواهد این را ؟ خوب این بستگی دارد که تا چه حد پایین شما کمرنگ کسانی که scallions برای شروع با. من متوجه شده ام که بخشی طول می کشد تا رشد نسبت به ساقه سبز—من شروع به خاموش با ریشه nubs که در زمان حدود یک هفته به جوانه سبز. پس از سبز وجود دارد, اما آن را به سرعت در حال رشد. دفعه بعد من ترک یک اینچ از سفید به سرعت را.

من تنها شده است کشت من scallions برای چند هفته اما من قصد دارم برای حفظ این عادت برای رفتن تا زمانی که ممکن است. (من دیده ام مردم حاضر ذکر آنها بوده است کشت همان آنهایی که در آب برای بیش از یک سال در حالی که دیگران توصیه کاشت پیازچه در خاک برای بهترین نتایج طولانی مدت.) در تئوری شما می توانید نگه دارید snipping تاپ خود scallions برای همیشه لطفا برای. در عمل من نگه داشتن شما نوشته شده.

Blessedly scallions نه تنها تولید شما می توانید مجددا با این روش. من خال خال افراد انجام می دهند این همان درمان با تره فرنگی, رازیانه, لامپ (برای ایجاد fronds) کرفس و هویج (برای رشد سبزی). من امیدوار هستم مجددا تره فرنگی... اگر تنها من می توانم دست من بر روی آنها.

نه همه چیز شما رشد خواهد کرد یک عملکرد بزرگ اما خوب است. فکر می کنم از آن به عنوان یک جدید, houseplant. یا یک منبع از صفحه نمایش-رایگان سرگرمی. یا ورزش در صبر و شکیبایی است. یا بهتر است آن را ببینید دقیقا آنچه در آن است: یک آزاد راه را بیشتر پیازچه در هنگام سفر به فروشگاه مواد غذایی هستند و چند دور بین. من در مورد شما نمی دانم, اما این تنها انگیزه من نیاز دارد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب