با توجه به گزارش از نیویورک پست, B&H Photo furloughed ‘حدود 400’ از آن 2000 کارمند چهارشنبه گذشته بیش از یک ماه بعد از این عکس نمادین و الکترونیک فروشگاه مجبور شد به بسته درهای خود را به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

از نیویورک پست به نقل از ‘منابع نزدیک به این شرکت و موفق به به دست آوردن یک یادداشت ارسال به کارکنان توسط B&H مدیر منابع انسانی Izzy فریدمن. از نیویورک پست می نویسد:

در یادداشتی به آسیب کارکنان و منابع انسانی و مدیر Izzy فریدمن گفت: B&H “منتظر تا زمانی که ممکن است” قبل از ساخت این کاهش و با اشاره به شرکت پرداخت شده بود و ارائه مزایای کارگران آسیب دیده “از طریق فصح تعطیلات و فراتر از آن را در این آسان تر است.”

B&H بود و به همین ترتیب در حال انتظار برای “بررسی انواع محرک مزایای در دسترس است” اما مجبور شد در پایان به کردند کارگران به این دلیل که “بحران همچنان ادامه دارد و با پایان روشن در چشم” فریدمن اضافه شده است.

از نیویورک پست نیز صحبت کرد و با یک B&H کارمند که گفت: این شرکت در تماس با مرکز ‘مشغول به جهنم [پر کردن سفارشات برای] کامپیوتر, فیلم دوربین های دیجیتال و لوازم جانبی برای راه اندازی یک دفتر خانه’ در میان جهانی stay-at-home بخشنامه در محل در سراسر جهان است. به عنوان آن می ایستد مشتریان هنوز هم می توانید سفارش آنلاین و انتخاب کنید تا سفارشات را انتخاب کنید تا محصولات منظقه اما در داخل باقی می ماند و در این زمان بسته شده.

ما در تماس با یک B&H سخنگوی تایید این خبر و جزئیات دیگر. ما خواهد شد به روز رسانی این داستان با جزئیات اضافی اگر ما دریافت پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de