ما سعی 8 روش پخت و پز ذرت در چوب بلال در بر داشت و یک برنده روشن

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.غرق شدن د

توسط DASTESALAMATT در 5 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

غرق شدن دندان من را به یک, گرم, روغنی ذرت در چوب بلال غیر رسمی شروع تابستان من نگاه به جلو به تمام طول سال های طولانی. حافظه صرفا از آن شور و شیرین عطر و طعم است که آنچه من کمک می کند تا از طریق بلند و سرد زمستان است. اما پخت و پز ذرت در چوب بلال است بسیار ساده تر از انجام گفت. گاهی اوقات دانه های خشک شده و تبدیل به سختی و گاهی اوقات آنها به نوبه خود نپخته و سخت است. آن را به عنوان آسان به طبخ ذرت در چوب بلال به عنوان برخی از مردم ممکن است فکر می کنم! راه بی پایان برای طبخ آن از کباب به microwaving هر بازده به طور کامل نتایج متفاوت است.

به مطمئن شوید که شما هرگز در نهایت با بدون زرق و برق ذرت در چوب بلال دوباره ما را هشت محبوب ترین روش های پخت و پز آن را به آزمون. ما رفت و خریداری یک دسته از ذرت و آزمایش هر یک از روش های مختلف و سپس طعم آنها را در یک سمت-توسط-جانبی تست طعم و مزه را ببینید که کدام یک بهترین بود. برخی از این روش ها کار کرده و بهتر از دیگراناست, اما وجود دارد یک برنده روشن ساخته شده است که کاملا پخته شده ذرت. در اینجا روش های ما تست شده است.

چگونه ما تست شده این روش

اولین چیزی که من انجام داد این بود که جستجو در اینترنت برای قابل اعتماد ترین و قابل اعتماد در روش پخت و پز ذرت در چوب بلال. پس از فرود در هشت محبوب روش های زیر هر دستور غذا مورد آزمایش قرار گرفت و طعم در خانه من ، به نگه داشتن تست عادلانه من پخته شده همه از ذرت در همان روز و با استفاده از cobs که همه خریداری شده در همان زمان.

قضاوت بر معیار بود بر اساس دو عامل اصلی: سهولت آماده سازی و عطر و طعم. من می خواستم برای پیدا کردن یک روش پخت و پز ذرت که ساده بود و بدون سر و صدا اما آن را نیاز به طعم و مزه خوب است. من می خواستم چله طلایی دانه که شد ترد-هنوز-مناقصه و پر از عطر و طعم. اما من نمی خواهم به صرف یک تن از زمان پخت آنها. برنده روش نیاز به اعتصاب تعادل کامل است.

روش پخت: مايكروويو

در مورد این روش: من شک و تردید بود به مایکروویو, ذرت, اما با بیش از 500 بررسی و به طور متوسط 5 ستاره امتیاز من می دانستم که آن را به ارزش تست. همه شما باید انجام دهید این است که قرار دادن کل shucked cobs ذرت در حوله کاغذی مرطوب محل آنها را در یک بشقاب و مایکروویو برای 5 دقیقه. که در آن است.

نتایج: ذرت معلوم خشک و چروکیده. با وجود اینکه پیچیده شده در یک حوله کاغذی مرطوب به دانه خشک منقبض شده و تبدیل به کمی غمگین پاپ کورن-مانند دانه. من در واقع می تواند شنیدن ذرت پاپ و صدای هیس کردن به عنوان آن پخته شده است. ذرت بسیار ناامید کننده و حتی سخاوتمندانه لکه از کره آن را نجات داد.

من غذای آماده: اگر چه microwaving ذرت است که سریعترین و ساده ترین راه برای طبخ آن را به ارزش آن زمان موجب صرفه جویی در. آن را خشک می شود و عملا غیر قابل خوردن.

روش پخت و پز: کباب بدون پوسته

در مورد این روش: این روش به نظر می رسید مانند ساده ترین راه برای کوره ذرت. شما فقط پیش گرمایش کوره خود را برای 10 دقیقه پرتاب shucked ذرت به طور مستقیم بر روی دریچه های شبکه ای و کوره برای 10 دقیقه — چرخش آن اغلب پس از آن سوختگی نیست. به عنوان کسی که عاشق ذرت است که عمیقا سوخته من مشتاق به آزمایش این روش.

نتایج جستجو: پخت و پز ذرت به طور مستقیم در کوره و بدون هر گونه مانع منجر به چروکیده سوخته دانه بودند که راه بیش از حد خشک است. دانه های منقبض شده به طور قابل توجهی آنها را سخت به خوردن آنها از دست همه طراوت و تازگی خود را. آنها تا به حال عملا هیچ رطوبت باقی مانده و آنها خود را از دست داده روح بحران. ذرت سوخته بود و خشک و بسیار ناامید کننده است.

من غذای آماده: ذرت نمی تواند مقاومت در برابر حرارت مستقیم کوره. آن را بیش از حد و آن را ناشی از ذرت برای سوزاندن و خشک کردن. من نمی توصیه کباب ذرت بدون نوعی از سد چه که فویل یا خود پوسته.

روش پخت و پز: فوری گلدان

در مورد این روش: به عنوان یک فن بزرگ از طریق مسنجر گلدان من هیجان زده به این روش را امتحان کنید. شما شروع شده توسط shucking و نصف ذرت خود را و سپس پوشش آنها را به صورت عمودی در بالای trivet قرار دادن در داخل فوری گلدان. کوک در فشار بالا برای 5 دقیقه انتشار سریع فشار و آنها را از. این دستور نشان می دهد ذوب کره را در هنوز گرم قرار دادن و ریختن آن بر روی cobs به طوری که دقیقا آنچه که من انجام داد.

نتایج: ذرت آمد به طور مشابه به آب پز ذرت با چاق و چله دانه که شد و آبدار و به رنگ زرد روشن. آنها نمی خشک شدند و مناقصه بدون اینکه پخته یا احساساتی. اضافه کردن کره ذوب شده در بالا بود به خوبی لمس و ذوب آن را در فوری گلدان بود یک راه آسان برای جلوگیری از داشتن برای کثیف ظرف دیگری. این محصول خوشمزه نسخه اولیه از ذرت است. آن را ساده و unfussy.

من غذای آماده: اگر شما باریکش زمان (و خود را فوری گلدان) این روش گزینه خوبی است. آن را به تولید, خوشمزه, ساده, ذرت که مناقصه و مرطوب. این یک unfussy تکنیک است که باعث می شود پاکسازی یک نسیم است.

روش پخت و پز: پیچیده شده در فویل و کبابی

در مورد این روش: این روش با استفاده از فویل برای ایجاد یک مانع بین ذرت و کوره آن جلوگیری از سوختن و خشک شدن. شما شروع شده توسط shucking ذرت cobs و سپس بسته بندی هر یک در فویل با کمی کره داخل. طبخ آنها را به طور مستقیم در کوره به مدت 15 دقیقه و سپس باز کردن و خدمت می کنند.

نتایج: ذرت بیرون آمد کاملا پخته شده و با روح. آن مناقصه رنگ زرد روشن و مرطوب. آن را تا به حال کمی از قهوه در نقاطی که در تماس با کوره, اما به طور کلی آن باقی مانده است به رنگ زرد روشن. طعم اما کمی شیرین و مطلوب. آن نمی مانند طعم آن را کبابی در همه. آن را دودی یا سوخته و طعم و به سادگی طعم مانند بخارپز ذرت با کمی کره. آن بود بد نیست; آن را فقط به عنوان ومزه که من را دوست دارند.

من غذای آماده: نتایج این روش در ذرت است که ترد و آبدار اما آن را فاقد عمیق دودی طعم شما به طور معمول از کوره. آن خوب بود اما می شد بهتر از آب پز ذرت با وجود مصرف بیشتر تلاش کنند. این روش احساس اتلاف وقت و فویل.

روش پخت و پز: پخت و پز در یک, کره, داخل حمام

در مورد این روش: کره را داخل ذرت تقریبا دقیقا چه آن را مانند تلفن های موبایل. شما را به یک قابلمه بزرگ شیر یا آب به جوش, اضافه کردن یک مقدار سخاوتمندانه از کره و بجوش و خروش آمدن shucked ذرت cobs در آن بپزید. این دستور دارای بیش از 200 نظرات و به اشتراک گذاشته شده است بیش از 100 ، 000 بار (!), بنابراین من تا به حال امید زیادی برای آن. و علاوه بر بد چگونه می توانید ذرت پختند در کره واقعا بود ؟

نتایج: ذرت کاملا چاق و چله, پوشش داده شده در مقدار کامل از کره و مناقصه بدون اینکه احساساتی. آن را در زمان حدود هشت دقیقه و در مجموع به طبخ ذرت و من به آنها هم بزنید و یا مطمئن شوید که آنها به طور کامل غوطه ور شده است. من فقط اجازه دهید آنها را به انجام چیزی که خود. من مطمئن هستم که شیر اضافه شدن هر چیزی. من نمی توانستم طعم آن را پس از آن ممکن است ارزش با اضافه کردن. من هم توصیه می کنیم با اضافه کردن یک سخاوتمندانه خرج کردن از نمک به کره داخل حمام — و یا اگر شما احساس وحشی با استفاده از شور کره به جای.

من غذای آماده: اضافه کردن کره به آب حمام است یک راه عالی برای اضافه کردن عطر و طعم فوق العاده به شما ذرت. آن کت cobs در یک لایه نازک از کره روم شما با کاملا براق ذرت که اذوقه و نوشابه و غنی است. من مطمئن هستم که شیر اضافه شدن چیزی, بنابراین شما ممکن است بهتر است فقط پرتاب یک چوب از کره را در آب جوش شور.

روش پخت: برشته در فر

در مورد این روش: خانواده من همیشه کوک خود ذرت در فر, بنابراین من هیجان زده بود برای قرار دادن این روش به آزمون. این نسخه (که امیدوار کننده 4.5-/5-ستاره به طور متوسط) خطوط کامل ذرت cobs (با پوسته هنوز متصل) به طور مستقیم در فر دریچه های شبکه ای و کباب آنها را در 350 درجه فارنهایت به مدت 35 دقیقه.

نتایج جستجو: حق کردن خفاش متوجه شدم که ذرت بوی شگفت انگیز است. پوسته سوخته و سیاه و بوی درست مثل ذرت پخته شده در جشنواره تابستانی. پس از پوست کندن پوسته سوخته من خوشحال برای پیدا کردن ذرت خود را مرطوب و خوشمزه است. آن را لطیف و شاداب بود و فوق العاده عمیق دودی عطر و طعم. آن را نمی سوزاند و یا خشک شدن در همه, و باقی مانده آن را زرد روشن بیش از همه.

من غذای آماده: بو دادن ذرت در فر راه بسیار خوبی برای تقلید طعم کباب بدون استفاده از یک کوره. پوسته سوخته و سوخته کمی وام ذرت عمیق دودی و طعم در حالی که نگه داشتن آن را مرطوب و محافظت از گرما. تنها اشکال این است که ذرت خود را دریافت نمی, هر, رنگ, بنابراین اگر چه در آن بود ومزه آن را به عنوان ومزه به عنوان ذرت کبابی. به عنوان کسی که در شهرستان زندگی می کند بدون دسترسی به یک کوره من قطعا با استفاده از این روش دوباره.

روش پخت و پز: جوش در آب شور

در مورد این روش: این روش یکی از ساده ترین من در سراسر آمد. شما فقط جای کل shucked ذرت cobs در جوش آب شور و جوش آنها را برای 5 دقیقه. که در آن است. (همچنین می گوید که شما می توانید نگه دارید ذرت در آب اضافی 10 دقیقه به آنها را گرم نگه دارید اما اشاره می کند که هر چیزی که طولانی تر از آن خواهد شد در نتیجه سختی ذرت.)

نتایج: این موضوع کاملا پخته شده کاملا چاشنی ذرت. نمک کمک ذرت درخشش و شدت آن را خوش طعم و بدون مزه شور. آن بود و در کل بازی-changer. دانه بودند و چله, آبدار و به رنگ زرد روشن.

من غذای آماده: جوش ذرت در آب شور است که یک راه آسان برای خوشمزه, کاملا چاشنی ذرت بدون یک تن از تلاش. این آشپز به سرعت بدون نیاز به ابزار خاص و یا تجهیزات و طعم خوشمزه. این مثال کامل که گاهی اوقات ساده ترین روش پخت و پز بهترین هستند.

روش پخت و پز: کباب با پوسته در

در مورد این روش: این روش چیزی است که من بیشتر با آن آشنا — من بزرگ شده این راه را در نمایشگاه ها و جشنواره ها, بنابراین من هیجان زده به آن را امتحان کنید. شما فقط تر و تمیز ابریشم کردن ذرت خود را پس از آن با پوسته هنوز هم متصل پرتاب آنها را بر روی یک کوره مجموعه به حرارت بالا. طبخ چرخش اغلب برای حدود 15 دقیقه پس از آن خدمت می کنند.

نتایج: ذرت کاملا باور نکردنی است. من عصبی بود که ذرت به نوبه خود خشک به عنوان پوسته تبدیل به طور کامل سیاه و سفید, اما پس از پوست کندن آنها را دوباره به من نشان داد که ذرت هنوز کاملا چاق و چله, روشن, زرد و مرطوب. سوخته پوسته به ذرت عمیق دودی عطر و طعم است که مورد پسند و جسورانه است. آن طعم درست مثل ذرت خوردم در نمایشگاه در حال رشد است. این تعادل کامل از عطر و طعم و بافت.

من غذای آماده: این روش اعتصاب تعادل کامل بین ومزه و مناقصه. این پوسته نه تنها حفاظت از ذرت از خشک شدن و سوزش اما آنها نیز به من قرض بدهید عمیق دودی عطر و طعم. این دست پایین بهترین روش تست کردم و منجر به معشوق محل دائمی طعم من پس از. آن را شیرین دودی و مرزه.

بعد از تست همه از این روش برای پخت و پز ذرت در چوب بلال, کباب آنها را در خود پوسته بود برنده روشن. پوسته کمک بخار ذرت مرطوب نگه داشتن آن و جلوگیری از آن را از خشک شدن. اما آنها نیز سوخته در خارج و سوخته دادن ذرت درشت دودی عطر و طعم. در آن همه چیز از عطر و طعم ذرت کبابی بدون هیچ گونه خشک و سوخته بیت است که گاهی اوقات اتفاق می افتد زمانی که شما آن را جلو پنجره بدون پوسته. اما اگر شما لازم نیست که یک کوره جوش ذرت در آب شور گزینه خوبی است. شما نمی خواهد که سوخته و طعم اما دانه خواهد بود چاق و چله, آبدار و کاملا شور.

نوبت شما: خود بروید به روش پخت و پز ذرت? اجازه دهید ما شناخته شده در نظرات!



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de