رستوران ها و Coronavirus: چگونه کسب و کار مواد غذایی در سراسر کشور در حال دست زدن به Covid-19

ما تا به حال یک کشاورز که استفاده می شود برای ارائه به طور مستقیم به رستوران ما هر هفته. او تا به حال تنها تعد

توسط DASTESALAMATT در 24 فروردین 1399

ما تا به حال یک کشاورز که استفاده می شود برای ارائه به طور مستقیم به رستوران ما هر هفته. او تا به حال تنها تعداد کمی از مشتریان. قادر به تماس با او تا این هفته و بپرسید: "چه کار دارید؟" و شنیدن شوک: "شما باز؟!" که سرد بود. او با داشتن یک زمان سخت پیدا کردن یک بازار برای خود تولید کند. و آن را بدست سخت برای پیدا کردن سبزیجات در فروشگاه های مواد غذایی. پس از آن برنده است.

امروز ما در حال داشتن یک ماهی سرخ. یکی از ما purveyors اجازه دهید ما می دانیم که آنها تا به حال یک تن از ماهی خوب, بنابراین من گفت: چرا که نه ؟ که در آن بزرگ شدم ما استفاده می شود به انجام است که هر یکشنبه در کلیسا. اینها چیزهایی هستند که آرامش را برای من و من فکر می کنم آنها آرامش برای افراد دیگر نیز هست. آنها به ما یادآوری از زمان بهتر است.

"ما همه فقط تلاش برای انجام بهترین های ما برای این رستوران کارگران است. آن دلخراش است."

ادوارد لی 610 ماگنولیا, لویی و لی ابتکار: در علاوه بر این به ما رستوران ها ما یک سازمان غیر انتفاعی. ما بسیار دوست داشتنی برنامه, اما آن است که یک سازمان غیر انتفاعی است که در استخدام دو نفر است. آن دو نفر و خودم, خواهم, در یک ایمیل در هر حال حاضر و پس از آن. پس از ما تعطیل رستوران ما تبدیل 610 ماگنولیا به کمک مادر به تغذیه کارکنان ما—مردم که ما می دانستیم که ما تا به حال به اخراج و آنها را به تمام پس مانده غذا. من مدیر عملیات در سازمان های غیر انتفاعی, Lindsey Ofcacekبه نام من و گفت: "ساز مارک شنیده ام آنچه شما انجام می دهند. آنها می خواهند بدانند که اگر ما می تواند به گسترش این برنامه است."

سال گذشته زمانی که TSA کارگران گذاشته ما تبدیل آشپزخانه ما به امداد و ما تا به حال که مدل کسب و کار در حال حاضر در محل. بنابراین من گفت: "چرا ما فقط انجام این کار ؟ هر کس می آید در شب ما آنها را بسته بندی وعده های غذایی برای, رفتن, این, داغ, رایگان است, و ما آنها را در یک کیسه از مواد غذایی و لوازم. به جز به جای TSA کارگران آن در حال حاضر خود ما است."

در روز دوشنبه [مارس 16] ساز است گفت: "ما به اندازه کافی پول به شما برای یک هفته." و من گفتم: "من هر چیزی است." روز سه شنبه ما بودند رفتن به خوراک 250 نفر است. 400 نفر به انتظارنشسته بودند. ما باز آشپزخانه در 5:00 بعد از ظهر و مردم آمد و در 4:15. آن را فقط مانند حالت وحشت. تکرار از ساز وجود دارد و آنها رفت و برگشت به غارت ساموئلزمالک و گفت: "ما باید به آنها بیشتر پول است."

سپس آنها به ما و گفت: "ما در حال کشیدن ما بودجه بازاریابی از هر منطقه در امریکا ... شما می توانید تکرار این؟" و بنابراین من گفت:, "آره, من دو نفر کارمند من نمی دانم. مطمئن است."

ما به نام نانسی سیلورتن و گفت: "می تواند به شما انجام این کار در لس آنجلس؟" و او حتی نمی دریغ. سپس ما رفت و به Edouardo اردن در سیاتل. در شش روز ما فعال در 11 شهرستانها. آن را به هر کسی در کسب و کار رستوران. هر کسی. این متصدی بار خود را در محلی شیرجه نوار. این ماشین ظرفشویی در پیتزا فروشی مشترک است که شما خانواده خود را به روز یکشنبه شب.

ما همچنین در تلاش برای الهام بخشیدن به دیگر رستوران ها برای انجام یک چیز مشابه. اگر آنها می توانند پیدا کردن پول دانه ما می گویند: "در اینجا راه من blueprinted آن است." هیچ شهر که سیستم ایمنی بدن به این. سرآشپزها در حال تماس از هر شهر رفتن "با سلام من نیاز به کمک بیش از حد." و من گفتم: "من می دانم. سن آنتونیو به کمک نیاز دارد. ممفیس به کمک نیاز دارد. هر شهر لعنتی به کمک نیاز دارد."

همه ما فقط در تلاش برای انجام بهترین های ما برای این رستوران کارگران است. این دلخراش مرد.

پنج شنبه, مارس 26

"ما در حال گرفتن شما را از طریق این. فراموش نکنید که ما زمانی که همه چیز خوب است."

K, HEB, Austin, TX: (Ed. توجه داشته باشید: ما تصمیم به شناسایی K اولیه برای اولین بار از نام خود را از احترام به حریم خصوصی و امنیت شغلی.) من آغاز شده در ماه نوامبر گذشته در منظقه انتخاب کنید و تحویل بخش. ما مانند HEB شخصی خریداران. این بخش مشغول به طور منظم, اما به محض این که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد ویروس به عنوان یک بیماری همه گیر همه چیز شروع به رفتن وری. آغاز آخرین هفته یا هفته قبل از مشتریان شروع به پاک کردن قفسه. این یک اثر دومینو: به محض این که مردم با دیدن قفسه های خالی آنها واکنش نشان می دهند و شروع به ترس و وحشت-فروشگاه. آن طاقت فرسا و در گروه ما در حال سقوط بودند پشت در پر کردن سفارشات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب