ریواس درختچه است مثل بهار در یک بطری—در اینجا این است که چگونه به آن را

بیست و چهار ساعت پس از شما برای اولین بار در ترکیب شکر مخلوط با میوه اضافه کردن 1 فنجان سرکه شراب قرمز. (من عاشق این نوع سرکه که تقویت رنگ زیبا افاضه شده توسط ریواس در اینجا, اما اگر شما آن را ندارید سعی کنید سیب یا سرکه شراب سفید). پس از اضافه کردن سرکه و ترک آن را در دمای اتاق برای چند ساعت و سپس طعم آن برای دیدن اگر آن نیاز دارد بیشتر سرکه (تا ¼ فنجان بیشتر). روشن کردن شیشه وارونه یک زن و شوهر بار و قرار دادن آن در یخچال به مدت حداقل 24 ساعت. اگر شما می توانید سعی کنید به دیگر صبر کنید تا دو روز بیشتر تا طعم می تواند به توسعه بیشتر است.

عکس میشل Heimerman

هنگامی که آن را آماده کرنش کردن مواد جامد و بطری آن است. (صرفه جویی در صرف میوه! ویرایشگر سارا Jampel در حال رفتن به خوردن این شیرین-ترش “ترشی” با ماست اما شما همچنین می توانید استفاده از آنها برای چاشنی زدن کوکتل است که به شرح زیر است.) آن را حفظ سادگی در یخچال به مدت شش تا هشت هفته اما بسیار طولانی اگر شما آن را نگه دارید محکم مهر و موم شده و ذخیره آن برای استفاده های بعدی (به عنوان مثال شما در حال قرار دادن آن در معرض هوا با باز کردن ظرف اغلب).

شما می توانید البته فقط بالای 1 اونس. از درختچه با برخی از نوشابه و یک روز آن را, اما شما همچنین می توانید سعی کنید بسیار آسان می نوشند. این یک زمستان خاص که شبیه 3-2-1 قالب یک spritz اما در غیر منتظره سفارش. به یک کالینز یا شراب شیشه ای بریزید و 1 اونس است. ریواس درختچه و 3 اونس. چیزی خشک و روشنمانند سفید شراب, fino یا مانزانیلا شریو یا خشک و آب سیب. اضافه کردن یخ و بالا با یک زن و شوهر اونس با کیفیت خوب و مقوی. برای چاشنی زدن سیخ یک طرف از یک لیمو چرخ سپس به ترتیب سه قطعه خود را صرف ریواس در انتخاب و سیخ انتهای دیگر از لیمو (آن را باید مانند نگاه three little, rhubarbs, پوشیدن, لیمو, ژاکت). اگر شما می خواهید برای ایجاد این غیر الکلی سعی کنید به جای شراب با بیش غرق سفید یا Sencha چای.

عکس میشل Heimerman

حالا که شما آموخته هنر از درختچه, امکانات بی پایان هستند: هلو با سرکه شراب سفید و دانه عسل در تابستان; زغال اخته, شکر قهوه ای و سرکه سیب در پاییز; یا آناناس با شکر سفید و سرکه شامپاین برای گرمسیری شماره در زمستان. در واقع وجود دارد یک درختچه برای تمام فصول, اما, در حال حاضر, شما پیدا کردن من نگه داشتن ریواس فصل زنده تا زمانی که من می توانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>