اینها ویلیامز سونوما بالا-فروش محصولات آشپزخانه و در حال حاضر (و آنها عبارتند از: چند شگفتی)

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.ما هزینه

توسط DASTESALAMATT در 19 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ما هزینه های بسیار زیادی از زمان در آشپزخانه این روزها برای بسیاری از ما که به معنای جوراب زنانه ساقه بلند در چیزهایی که ما هرگز نیاز. که ما را از تفکر در آنچه که دقیقا مردم برای خرید بیشتر در حال حاضر ؟ ما رسیده به ویلیامز سونوما برای به دست آوردن یک لیست از بالا به فروش اقلام آشپزخانه در طول دوره قرنطینه. جای تعجب نیست که لیست پر شده است همیشه سبز با علاقه مندی که در حال پرواز کردن قفسه اما نیز وجود دارد که چند مورد است که در حال... خوب تعجب آور! ما گرد کرده ام تا 10 از محبوب ترین میدارد زیر و تقریبا همه آنها در حال حاضر در فروش, با تخفیف به عنوان عمیق به عنوان 40 درصد ، نگاهی به و اجازه دهید ما می دانیم که کدام یک از اینها را باید دارا!

1. Le Creuset 5.5 لیتر اجاق هلندی

با بسیاری از ما پخت و پز بسیاری از وعده های غذایی بیشتر از همیشه قبل از این هیچ جای تعجب است که این آشپزخانه اصلی از وسایل آشپزی آهن غول Le Creuset یکی از ویلیام سونوما بهترین فروش اقلام است. 5.5 لیتر حجم است که برای وعده های غذایی خانواده به عنوان به خوبی به عنوان وعده غذایی شاخص در دسته. اگر شما تا به حال یک اجاق هلندی در لیست ویلیام سونوما لو Creuset بهار فروش رویداد فرصت مناسبی برای گیر در یک قیمت عالی.

خرید: Le Creuset 5-5-هلندی لیتر فر $280 (به طور معمول $460)

2. Breville Bambino به علاوه دستگاه اسپرسو

با توجه به ویلیامز سونوما, قهوه, ماشین فروش شده اند و سر به فلک کشیده این چند ماه گذشته. اگر شما به دنبال به از نو خلق کردن خود را در کافی شاپ مورد علاقه در صفحه اصلی دیدار Breville Bambino. در کمتر از 8 اینچ گسترده آن را در اندازه جمع و جور و در عین حال نگه می دارد تا 64 اونس در آن مخزن آب. استفاده از آن را به شلاق تا خوشمزه کافه سبک espressos lattes cappuccinos سرد و brews! تنها چیزی که آن را نمی کند? طلسم نام خود را نادرست خود را در دو شات اسپرسو.

خرید: Breville Bambino به علاوه دستگاه اسپرسو 400 دلار (به طور معمول $800)

4. Breville سفارشی قرص نان ساز

ما تعجب است که سازندگان نان در حال پرواز کردن قفسه ؟ نه یک بیت. آنها نان را ساخت آسان و نیمه سرگرم کننده! مثلا این Breville مدل تمام مخلوط کردن را برای شما و سپس چرخ را خوشمزه و نرم و قرص. وجود تنظیمات فاقد گلوتن نان و نان سریع و حتی کمی دوا برای اضافه کردن میوه و آجیل.

خرید: Breville سفارشی قرص نان ساز 300 دلار (به طور معمول $450)

5. الج 7 اینچ Blacklock چدن تابه

6. شش قطعه ملزومات Bakeware مجموعه

سریع اسکرول از طریق Instagram ثابت خواهد کرد که پخت همه جدید سرگرمی های مورد علاقه. اما یک نانوایی نیاز به ابزار مناسب و این که این بالا به فروش شش قطعه bakeware مجموعه در می آید. شما دو دور 9 اینچ کیک تابه خنک کننده رک های قلع بشقاب سفالی کوچک نصف ظرف ورق و ورق کوکی همه ساخته شده با ویلیامز سونوما برتر سرامیک-بر اساس پوشش نچسب.

خرید: Goldtouch نچسب شش قطعه ملزومات Bakeware مجموعه 100 دلار (به طور معمول $163)

8. صابون و لوسیون مجموعه

9. مواد غذایی و وعده های غذایی آماده

10. هیچ بچه ای گرسنه خیریه مشهور خوردگیtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن