ریکو نشان می دهد د فا 21mm محدود DA 16-50mm F2.8 و جزئیات D فا* 85mm F1.4

منتشر شده مارس 15 سال 2020 | dpreview کارکنان ریکو منتشر کرده است تصویری تنظیم کردن آن در برنامه

توسط DASTESALAMATT در 26 اردیبهشت 1399

منتشر شده مارس 15 سال 2020 | dpreview کارکنان

ریکو منتشر کرده است تصویری تنظیم کردن آن در برنامه های توسعه برای سه لنز جدید از جمله ثابت F2.8 زوم استاندارد برای APS-C و یک 21mm لنز در آن بسیار دوست داشتنی 'محدود' نخست لنز سری و به جزئیات بیشتری از فا*85mm F1.4.

این شرکت می گوید آن اطلاعیه در اصل برنامه ریزی شده برای لغو CP+ تجارت نشان می دهد که قرار گرفتن محل در فوریه سال 2020 در یوکوهاما ژاپن است.

این شرکت به جزئیات بیشتری از HD Pentax-D FA* 85mm F1.4ED SDM AW برای اولین بار اعلام کرد در ماه مارس سال 2020 است. این اولین بار است که 85mm پنتاکس لنز به طور خاص طراحی شده برای دوربین های دیجیتال. لنز را شامل سه سوپر ED لنز که رفتار مشابه به fluorite عناصر برای به حداقل رساندن ابیراهی رنگی. آنها می گویند این باید به جلوگیری از بنفش یا سبز لبه است که می تواند منحرف در دیافراگم گسترده ای پرتره.

این طرح همچنین با بهره گیری از یک مقعر مقابل عنصر که این شرکت می گوید کاهش برخی از انحرافات. این ابیراهی کروی بهینه سازی شده برای ارائه جذاب بوکه نه تنها اولویت هشیاری است. آنها ادعا می کنند این کار منجر خواهد شد 'بهترین لنز در کلاس خود.'

لنز راه اندازی خواهد شد بعد از آن در سال 2020 با یک مطلب قطعی اعلام زودی.

در کنار 85mm این شرکت نشان داد آینده د فا 21mm محدود لنز به عنوان یک علاوه بر آن طیف وسیعی از لنزهای نخست. مانند دیگر 'محدود', لنز آن خواهد شد از ویژگی های ساخت و ساز فلزی و در دسترس خواهد بود در سیاه و سفید و یا نقره ای. فاصله کانونی انتخاب شد به عنوان یکی که در حال حاضر در دسترس در صف. حداکثر دیافراگم اعلام نشده است.

بر خلاف زمان محدود سری لنزهای د فا 21mm را ساخته شده است در DC تمرکز بر موتور به جای اینکه رانده شده توسط دوربین بدن. آن نیز خواهد شد آب و هوا مهر و موم شده. این لنز در دسترس خواهد بود در 2021.

برای APS-C کاربران وجود خواهد داشت یک لنز فعلی به نام HD Pentax DA* 16-50mm F2.8ED PLM AW کاملا جدید ثابت F2.8 زوم استاندارد برای APS-C. این بود 85mm خواهد بود بخشی از "نسل جدید' star محدوده.

آن خواهد شد توسط یک PLM 'پالس' موتور است که به معنای کامل طراحی مجدد نوری با نور تمرکز عنصر را با توجه به آرام موتور است. این شرکت با هدف به لنز آماده است در نیمه اول سال 2021 به بیشتر از نزدیک همزمان با یک وعده داده شده APS-C گل سرسبد دوربین.

مدیر این شرکت از محصول برنامه ریزی Tetsuya Iwasaki همچنین وعده داده است که این شرکت نیز توسعه برخی کوچکتر و با قیمت مناسب لنز در آینده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن