جدید سامسونگ ISOCELL GN1 سنسور امکانات Tetracell تکنولوژی تشخیص فاز بر روی همه فعال پیکسل

سامسونگ الکترونیک راه اندازی کرده است یک تصویر جدید سنسور طراحی شده است که برای استفاده در دوربین اصلی

توسط DASTESALAMATT در 30 اردیبهشت 1399

سامسونگ الکترونیک راه اندازی کرده است یک تصویر جدید سنسور طراحی شده است که برای استفاده در دوربین اصلی گوشی های هوشمند بالا پایان. مانند سنسورهای دیگر از ISOCELL خانواده ISOCELL GN1 می آید با شرکت پیکسل تکنولوژی جداسازی است که باعث ایجاد یک مانع در اطراف هر پیکسل به منظور کاهش رنگ cross-talk.

در 50MP سنسور رزولوشن نسبتا متوسط در مقایسه با زمانی که به 108MP نیروی عظیم منهدم کننده مورد استفاده در تلفن های هوشمند, سامسونگ در آخرین پرچمدار گوشی های هوشمند Galaxy S20 فوق العاده, اما دیگر از ترفندهای تا آستین خود را: آن را سامسونگ اولین سنسور تصویر برای ترکیب دو پیکسل, فوکوس اتوماتیک, با شرکت Tetracell تکنولوژی اجازه می دهد برای افزایش حساسیت به نور در نور کم و همچنین دقیق و سریع فوکوس اتوماتیک عملکرد در همه شرایط نور است.

این GN1 همراه با 100 میلیون تشخیص فاز فوکوس خودکار (PDAF) سایت معنی تمام سنسور فعال پیکسل دو به عنوان تمرکز پیکسل اجازه می دهد برای سریع تمرکز در تمام شرایط نوری و در تمام زوایای. دو صفحه فن آوری مکان دو photodiodes side-by-side در یک صفحه. هنگامی که یک تصویر گرفته شده خروجی از دو photodiodes هم ادغام شدند به یک صفحه. سامسونگ نیز ارائه می دهد یک نرم افزار از ویژگی های است که می تواند تجزیه و تحلیل نور اطلاعات از هر دو photodiodes برای محاسبه تصویر خروجی است که قابل مقایسه با یک 100MP فایل.

Tetracell با استفاده از صفحه-ادغام روش برای افزایش حساسیت به نور در شرایط کم نور. چهار مجاور پیکسل ها با هم ادغام شدند به یک دو برابر مؤثر در اندازه پیکسل از 1.2 ميکرومولار به 2.4 ميکرومولار و quadrupling نور حساسیت در 12.5 مگاپیکسل خروجی اندازه. در نور به سنسور می تواند به عنوان یک استاندارد بایر سنسور و تصرف در اندازه کامل 50MP تصاویر.

علاوه بر این GN1 سنسور ارائه می دهد یک هوشمند-ISO تابع که هوشمندانه مجموعه بهینه ISO ارزش زمان واقعی حالت HDR. تثبیت کننده تصویر الکترونیکی با استفاده از داده ها از دستگاه ساخته شده در gyro برای جلوگیری از متزلزل ویدئو و تصاویر تار و تصویری بورس می توانند با استفاده از یک 8K تصویری حالت است که می توانید در 30 فریم در هر ثانیه است.

به طور کلی GN1 به نظر می رسد مانند بسیار متنوع سنسور تصویر است که می تواند انطباق با بسیاری از مواقع تیراندازی. در نور روشن به 50MP قطعنامه باید اجازه می دهد برای جزئیات عالی است. در دیمر شرایط Tetracell تکنولوژی می تواند در ارائه تصاویر با نویز پایین و طیف گسترده ای پویا. در همان زمان همه سنسور Dual-پیکسل, فوکوس اتوماتیک, سیستم مطمئن شوید افراد در تمرکز و حتی در دشوار صحنه است.

سامسونگ می گوید تولید انبوه از ISOCELL GN1 سنسور را آغاز کرده است در این ماه. ما پیدا کردن چگونه آن را انجام و در زندگی واقعی شرایط پس از اولین GN1-مجهز به دستگاه های ظاهر را در بازار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب