سه دلیل عالی بودن آبراهام لینکلن در جکوزی بادی

علاوه بر مواردی که گفته شد، عرضه و تقاضا و میزان موجودی کالا در بازار می توان به صورت مستقیم یا غیر مستقیم رو

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

علاوه بر مواردی که گفته شد، عرضه و تقاضا و میزان موجودی کالا در بازار می توان به صورت مستقیم یا غیر مستقیم روی قیمت تاثیر بگذارد. درجه دمایی جکوزی بادی ارزان قیمت دایرهای، از ۲۰ تا ۴۰ درجه سانتی گراد است که با توجه به این قابلیت مفید میتوانید میزان حرارت آب را کم یا زیاد کنید. طراحی این جکوزی به صورت دایرهای و با اندازهای استاندارد است که در کنار آن یک هیتر یا گرمکن آب وجود دارد. خبر خوب این که ساخت شهربازی روباز این مجتمع هم در دستور کار قرار گرفته و در حال حاضر در مرحله خاکبرداری است. یک برچسب تعمیرات درون پک محصول قرار دارد که در صورت سوراخ شدن بدنه آن با اتصال برچسب به قسمت آسیب دیده و پرس کردن آن، مانع از نشتی باد میشود. قیمت جکوزی بادی ۴ نفره در مقایسه با انواع دیگر جکوزیها بسیار مقرون به صرفهتر و همچنین با طول عمر بالایی است که به دلیل وجود مواد اولیه با کیفیت در ساخت بدنه آن، میتواند به عنوان یک محصول درمانی و تفریحی تا سالهای طولانی در دسترس شما قرار بگیرد. هیتر جکوزی دارای یک صفحه نمایش دیجیتالی بر روی خود است که فرد توسط دکمههای کنترلی تعبیه شده روی آن، میتواند دمای آب را در محدودهای متناسب قرار دهد. A​rtic᠎le w᠎as g en​erat ed ᠎with GSA Co᠎ntent Ge nera᠎tor DEMO!

در دو طرف جکوزی بادی ارزان قیمت اینتکس دو عدد دستگیره تعبیه شده که به هنگام بلند کردن و جابهجایی جکوزی کاربرد بسیار فراوانی دارد. هیتر از مهمترین متعلقات این محصول است که برای کاربران زیادی ارزش خاصی دارد. بدنه از بدنه ای بادی تشکیل شده است اما با این تفاوت که با بدنه های بادی دیگر کمی تفاوت دارد. وجود پمپ تصفیه آب استخر برای جکوزی های بادی بسیار مهم است زیرا با وجود آن آب زیادی هدر نرفته و با یک بار آبگیری، امکان استفاده مجدد از آب آن فراهم میشود. یک زیر انداز برای سالم ماندن در زیر محصول وجود دارد که از سوراخ شدن و پارگی احتمالی تا حد زیادی جلوگیری میکند. باید اشاره کنیم که این شهربازی 100 درصد مخصوص بچهها نیست و دستگاههای بازی برای سرگرمی بزرگسالان هم در آن پیدا میشود. در این نوع جکوزی پس از هر بار مصرف، آب جکوزی تخلیه میشود که بعضی از این نوع جکوزیها مجهز به المنت حرارتی جهت گرم کردن آب نیز هستند. در نتیجه موقعیت مناسبی را ایجاد می کند و می تواند به راحتی برای کسانی که پزشک به آن ها آبدرمانی را تجویز کرده است مورد استفاده قرار می گیرد.

از نظر امکانات نیز این جکوزی به بهترین شکل ممکن سعی کرده تا هر آن چه که شما نیاز دارید را به صورت کامل در اختیار شما قرار دهد. جکوزی یا در محل ساخته می­شود یا به صورت پیش ساخته در محل نصب می­شود. بدنه آن که در حمام یا اتاق نصب می­شود معمولاً از فایبرگلاس ساخته می­شود. آب داغی که با فشار به بدن پمپاژ می­شود باعث ماساژ عضلات بدن و کاهش درد در مفاصل بدن می­شود. شرکت اینتکس که در ساخت تجهیزات بادی تجربه و شهرت فراوانی دارد، انواع جکوزیهای پیش ساخته بادی، جکوزی بادی تک نفره، دونفره و چند نفره را با کیفیت بالا به بازار عرضه میکند. محصولات مشابه جکوزی بادی خانگی ۴ نفره اینتکس با دیگر ابعاد و تجهیزات مختلف در پایین صفحه به نمایش در آمدهاند. بدنه بادی در داخل خود ساختاری سلولی دارد که می تواند با باد شدن بدنه ای محکم و استوار بوده باشد و در برابر برخورد و ضربه و در برابر استفاده از این محصول مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. استفادهکنندگان از جکوزی در داخل حوضچه قرار میگیرند و اعضاء بدن خود را به تناوب در مسیر فوارههای زیر آب قرار میدهند.

جکوزی چند نفره که در ساختمانها و محلهای عمومی مورد استفاده قرار میگیرد. اجزای سیستم تصفیه جکوزیهای چند نفره تجهیزات استخرهای کوچک میباشد. همچنین یک درپوش برای پوشش دادن سطح جکوزی بادی هنگام پر بودن حجم آن از آب وجود دارد که به وسیله این درپوش، آلودگیها و ذرات کوچک موجود در محیط اطراف به درون آب آن راه نیافته و آن را کثیف نمیکنند. نخستین سالن سرپوشیدهٔ اسکیت کشور است که مجهز به کفپوش تخصصی اسکیت (stilmat) میباشد که در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را آغاز نمود. است که ۴ فرد بزرگسال بدون احساس کمبود جا درون آن جای میشوند. در ایران این نوع محصولات غالباً با همان نام تجاری جکوزی و گاهی هم با نامهایی چون حوض آب چرخان یا وان آب گرم چرخان شناخته میشوند. یک تیوپ باد شونده که توسط پمپ باد می گردد،توسط بستهای کمربند دار در طرفین نصب میگردد. جکوزی یا در محل ساخته میشود یا بهطور پیشساخته تهیه شده و در محل نصب میگردد. با اینحال برای همه سنین بازیهای هیجانانگیزی در آن پیدا میشود.

آخرین مطالب