شما باید سعی کنید که "قهوه در لباس های شسته شده" هک در تیره خود را ، ما رو به یک متخصص در وزن.

شایعه است, ریختن یک فنجان قهوه دم کرده به واشر خود را شستشو چرخه خود را با بار از لباس های تیره می تواند کمک ب

توسط DASTESALAMATT در 4 تیر 1399

شایعه است, ریختن یک فنجان قهوه دم کرده به واشر خود را شستشو چرخه خود را با بار از لباس های تیره می تواند کمک به حفظ سیاه و سفید, لباس سیاه و سفید. با توجه به ویکیچگونه چند فنجان قهوه یا چای به عنوان یک رنگ طبیعی است که تقویت و حمایت خود را از لباس رنگ سیاه و سفید خود را به نگه داشتن لباس های تیره و تاریک.

اما با توجه به خشکشویی متخصص لورا گودمن دانشمند ارشد در پراکتر و گمبل اضافه کردن قهوه به خود واشر چرخه برای نگه داشتن لباس ها از محو می شود احتمالا بیش از آسیب خوب.

در حالی که گودمن می گوید: اضافه کردن قهوه به چرخه شستشو *ممکن* ارائه برخی از رنگ مانند اثر به لباس های تیره آن لزوما جلوگیری از لباس خود را از محو شدن. در ماشین لباسشویی مدل های, یک فنجان قهوه در یک چرخه شستشو خواهد بود بسیار رقیق شده با آب ماشین لباسشویی, اضافه کردن به, بار, به طوری که حتی استفاده از آن برای رنگ و یا لکه لباس کار ممکن است. و در پایین-شستشو با آب مانند با راندمان بالا ماشین لباسشویی, استفاده از قهوه ممکن است در معرض خطر بالاتر ابتلا نامنظم رنگ آمیزی و یا خراب کردن پارچه خود را.

به عبارت دیگر صرفه جویی در قهوه خود را به درمان خود را نه لباس های خود را.

چگونه به در واقع نگه داشتن خود را سیاه و سفید, لباس سیاه و سفید

"کلر موجود در آب شیر قابل توجهی می تواند باعث محو شدن مانند یک دوز از سفید کننده در هر شستشو و آبکشی," او می گوید. "مواد تشکیل دهنده در جزر و مد هستند قادر به 'قفل' مولکول کلر در آب برای کمک به جلوگیری از آنها را از محو شدن ،

همراه با نگه داشتن محو شدن-ترویج کلر در بررسی گودمن نشان می دهد با استفاده از یک پارچه نرم کننده در شستشوی که با این نسخهها کار بر روی لباس بسیار شبیه به یک نرم کننده استفاده می کنید در خود مو پس از شامپو. "اصطکاک و گرما از لباس های شسته شده روند می تواند آسیب الیاف است که می تواند کسل کننده رنگ لباس مورد علاقه خود را," او می گوید. "هنگامی که [پارچه مطبوع] اضافه شده است به چرخه شستشو آن شرایط هر فیبر برای کمک به محافظت از لباس های خود را از محو و همچنین از کشش و ریش ریش شدن."

در اینجا برخی از نکات دیگر گودمن نشان می دهد برای نگه داشتن لباس های تیره به دنبال بزرگ دیگر:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب