مطبوعات جهان عکس بنیاد به تازگی اعلام کرد که نتایج حاصل از آن 63 سالانه جهانی عکس خبری مسابقه. جهانی عکس خبری سال, داستان سال, به علاوه برندگان در تمام 8 دسته بودند گنجانده شده در پنج شنبه شب اعلام خواهد شد. تقریبا 74,000 تصاویر ارسال شده توسط 4,282 عکاسان. 44 برندگان 30 است که به رسمیت شناخته شده برای اولین بار تگرگ از 24 کشور است.

هیئت داوران متشکل از 17 حرفه ای از 6 قاره انتخاب شده ‘مستقیم صدای” توسط Yasuyoshi چیبا (که برجسته بود در ما نامزد پوشش چند ماه به عقب) به عنوان عکس های سال. “این لحظه ای بود که تنها صلح آمیز گروه اعتراض من مواجه می شوند در طول اقامت من. من احساس خود را شکست نخوردگان همبستگی مانند سوزاندن embers که باقی می ماند به شعله ور شدن دوباره’ می گوید: چیبا از برنده شدن عکس.

‘Kho پیدایش یک شورش’ توسط رومن Laurendeau که مستند خبري از الجزایر جوانان که منجر به بزرگترین تظاهرات در دهه انتخاب شد به عنوان World Press Photo داستان از سال است. ‘آن را غیر ممکن است برای بخشی از من به تشخیص خودم در این افراد جوان است. آنها جوان هستند اما آنها خسته از این وضعیت و آنها فقط می خواهم به زندگی می کنند مانند هر کس دیگری,’ توضیح می دهد Laurendeau.

در جای دیگر طرفداران ببر پادشاه docuseries در Netflix را تشخیص کوین Antle در Steve زمستان ‘ببر در کنار درب’ تصویر که برنده جایزه دوم در بخش مسائل معاصر – داستان رده. تمام قصه گویی دیجیتال برندگان مسابقه را می توان در مطبوعات جهان عکس صفحه اصلی.

برنده عکس و چند رسانه ای خواهد شد بر روی صفحه نمایش در طول سال در سراسر جهان نمایشگاه که برای اولین بار در هر سال در آمستردام. تاریخ راه اندازی شده است به تعویق افتاد با توجه به زمان بیماری همه گیر. کسانی که علاقه مند به حضور در این رویداد می توانید با مطبوعات جهان عکس تقویم رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im