ما دیدن غول پیکر خود را Costco کیک پنیر و بالا بردن شما این یکی از ضربه فیلم های پورنو کار را (با 14 طعم!)

ما اغلب شگفت زده در کاستکو سه پوند کیک پنیر ارائه مانند قلب به شکل شکلات برای روز ولنتاین کوکی کره-طعم دار یکی

توسط DASTESALAMATT در 28 تیر 1399

ما اغلب شگفت زده در کاستکو سه پوند کیک پنیر ارائه مانند قلب به شکل شکلات برای روز ولنتاین کوکی کره-طعم دار یکی است. Costco نیز به طور منظم stuns ما با گزینه های تعطیلات مانند پنج پوند پنیر کدو تنبل. اما در حال حاضر ضربه فیلم های پورنو کار را عمده فروشی باشگاه آمده است تا خود را بزرگتر از اندازه لبنیات دسر لذت و آنها نمی messing اطراف: نه تنها آن را کامل سه و نیم پوند کیک, اما آن را ساخته شده از 14 طعم های مختلف.

غول اندازه به طور ناگهانی به نظر می رسد کمتر تهدید آمیز زمانی که آن را خالی دریا از کدو تنبل نارنجی اما یک الگو لذت از زغال اخته, swirl, لاک پشت, سیب کارامل شکلاتی گیلاس و 10 (!!) طعم دهنده. با توجه به این که هیچ کس با داشتن احزاب بزرگ در حال حاضر (و یا آنها نباید به هر حال این باعث می شود یک تن از حس: شما می توانید از همه چیز و خوردن یک عطر و طعم های مختلف برش در هر شب. اگر شما انجام این کار, شما ممکن است بخواهید برای ذخیره برخی از برش در فریزر به عنوان شما را راه خود را از طریق هر چند آن را به عنوان تنها حدود هفت روز در یخچال است. و یا اگر شما احساس سخاوتمندانه شما می توانید از دست چند تکه شکلات سنگ مرمر یا هلو چرخش بیش از نرده ها به یک همسایه برای اجتماعی فاصله ژست دوستی.

کیک است که یک استاندارد نیویورک-سبک کیک پنیر ساخته شده توسط ضربه فیلم های پورنو کار خانه با نام تجاری Wellsley مزارع حدود 10 اینچ در قطر تقریبا سه سانت بالا و اجرا می شود حدود 16 دلار است که فقط به سختی بیش از یک دلار برای هر تکه از توت فرنگی, چرخش یکجور دوربین عکاسی یا تمشک شکلات سفید.

البته پس از آن در تابستان, اگر شما مریض از خوردن کیک پنیر با تکه (اگر که امکان پذیر است) شما همچنین می تواند بوسیله اسباب گردنده جلو یک تکه به کمی بستنی وانیلی و حرکت شبیه چمچه زنی آن را به یک مخروط برای درمان بعد از ظهر.

نائومی Tomky

نویسندگان

مستقر در سیاتل نویسنده Naomi Tomky با استفاده از شور و شوق بی امان برای خوردن همه چیز را به حرکت خودش را در سراسر جهان به عنوان برنده جایزه غذا و سفر نویسنده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن