نمایش به صورت اسلاید: GDT طبیعت عکاس از سال 2020 برندگان

اعضای جامعه برای عکاسی طبیعت انتخاب کرده GDT طبیعت عکاس از سال است. 7 رقابت سالانه دریافت 5,046 ارسالی از 307 GDT (جامعه آلمان از عکاسی طبیعت) اعضای در 11 کشور. پیتر Lindel اعلام شد برنده به طور کلی با یک خرگوش رویای.’

‘اروپا خرگوش هنگامی که یک مشترک ساکن باز کشور در سراسر آلمان تبدیل شده است به یک چشم نادر است. در حالی که تعداد زیادی از خرگوش های صحرایی که من استفاده می شود به نقطه هر روز صبح در راه من به کار در مزارع و مراتع در شمال دورتموند باعث شد من دوازده سال پیش به کاوش در این منطقه با دوربین من آن را در حال حاضر تبدیل شدن به طور فزاینده ای وقت گیر برای پیدا کردن خرگوش های صحرایی و در حال حاضر آنها را در یک جذاب, عکس,’ Lindel توضیح می دهد.

برای اولین بار رای گیری انجام شد آنلاین به جای یک جلسه عمومی در حساب از این بیماری همه گیر. 70 برندگان و فینالیست انتخاب شدند قضات و اعضا به صورت زیر دسته بندی ها: پرندگان و پستانداران دیگر حیوانات و گیاهان و قارچ مناظر, طبیعت, استودیو و خاص دسته: آب. همه برنده و فینالیست عکس را می توان در اینجا مشاهده کرد.

در حالی که GDT طبیعت عکاس از سال باز است به جامعه تنها اعضای GDT اروپا عکاس حیات وحش از سال رقابت باز است به همه عکاسان ساکن در اروپا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>