سونی ZV-1 ‘خالق محتوا دوربین تمرکز بر ساخت vlogging آسان

سونی اعلام کرده است که ZV-1 که در آن یک خالق محتوا ، آن را ساخته شده در اطراف یک 1″-نوع 20MP انباشته سنسور CMOS و 24-70mm میلی متری. F1.8-2.8 لنز از RX100 III, IV و VA اما آن را با استفاده از یک به طور کامل تبیین صفحه نمایش لمسی و دوباره ارگونومی اجازه می دهد تا برای عکاسی سلفی به سبک عملیات. در اصل ZV-1 به شما می دهد سخت افزار از یک RX100 و دوباره طراحی را به vlogging و رو-به-دوربین عکسبرداری آسان تر است.

این ZV-1 شامل تعدادی از ویژگی ها و حالت های در نظر گرفته شده به vlogging آسان تر است. این ساخت سونی را بسیار قابل اعتماد چشم AF قابلیت را به اعتماد به نفس است که فیلم های خود را در تمرکز می شود در حالی که تمرکز شما در صحبت کردن با مخاطبان خود را. نیز وجود دارد یک جهت سه کپسول میکروفن setup ساخته شده را در بالای دوربین به کمک منزوی چه می شود گفت از سر و صدای محیط.

وجود دارد ‘background defocus حالت است که به طور خودکار باز می شود تا دیافراگم به آن حداکثر تنظیمات قابل دسترسی از یک دکمه در بالای دوربین و یک AF mode است که اولویت بندی اشیاء نزدیک در صورتی که شما نگه دارید تا در مقابل دوربین به جای ادامه به تمرکز بر روی صورت خود را. و نیز وجود دارد یک جلو نصب شده شمارش نور به نشان می دهد هنگامی که دوربین در حال ضبط است.

مشخصات به طور گسترده ای سازگار با آخرین RX100-مدل سری از جمله 4K UHD تصویری به 30p, 1080 ضبط تا 120p و با سرعت بالا upscaled تصویری به 960p. وجود دارد ساخته شده است در یاب یا سوکت هدفون اما ZV-1 دارای یک ‘چند لوازم جانبی’ کفش گرم که در آن به کوه میکروفون خارجی.

این ZV-1 در دسترس خواهد بود از اوایل ماه ژوئن با یک لیست قیمت از $799 (CAD$999). در ما وجود خواهد داشت که ارتقاء قطره قیمت به $749 اگر شما خرید قبل از ماه ژوئن 28th. سونی نیز تنزیل آن VCT-SGR1, بلوتوث, عکسبرداری گرفتن اگر شما آن را خرید با ZV-1 تا 28 ژوئن در آمریکا و 25 June در کانادا. قیمت گذاری در انگلستان و اروپا است که در مجموعه £700 €800.

Sony Electronics, معرفی دوربین دیجیتال ZV-1 تازه طراحی شده دوربین به صورت تصویری سازندگان محتوا

ویدیو جدید-طراحی جلو و بدنه جمع و جور بسته بندی شده با پیشرفته تکنولوژی تصویربرداری و آسان برای استفاده از قابلیت های

سن دیگو – 26 مه سال 2020 –Sony Electronics, Inc. امروز اعلام کرده است که جدید جیبی, دوربین دیجیتال, ZV-1 (آخرت به عنوان “ZV-1”) – بسیار سبک وزن و جمع و جور “همه در یک” سبک راه حل است. طراحی از زمین تا برای سازندگان محتوا و vloggers این ZV-1 ترکیبی از آسان به استفاده از ویژگی های با سازش تکنولوژی تصویربرداری ساخت این ابزار کامل برای هر یک از مطالب خالق در تمام سطوح مهارت است.

“جدید سونی ZV-1 هدف ساخته شده برای دیدار با نیازهای و خواسته های امروز تصویری سازندگان” گفت: Neal Manowitz معاون رئیس جمهور از تصویربرداری محصول و راه حل های آمریکا در سونی الکترونیک. “ما همیشه در حال گوش دادن به مشتریان ما و این دوربین در نتیجه بازخورد مستقیم از ما تمدید جامعه است. این برنامه شامل یک طراحی خلاقانه به علاوه بسیاری از فن آوری های جدید تنظیمات و حالت های آن اجازه خواهد داد که سازندگان محتوا را در راه آنها هرگز قادر به قبل از.”

این ZV-1 ویژگی های یک 1.0-نوع انباشته Exmor RS® حسگر تصویر CMOS با درام تراشه و 24-70mm[i] F1.8-2.8 ZEISS® Vario-Sonnar T* بزرگ-دیافراگم لنز ایجاد پس زمینه زیبا bokeh (پس زمینه blur) اجازه می دهد که موضوع را به ایستادگی کردن از پس زمینه. دوربین قفل در به و آهنگ سوژه با دقت بالا و سرعت با استفاده از Sony پیشرو سیستم فوکوس خودکار. این ZV-1 نیز شامل آخرین نسل BIONZ X™ پردازشگر تصویر با front-end LSI ارائه وضوح بالا و همچنین کم سر و صدا برای کیفیت تصویر. آن نیز ترکیبی از این استثنایی تکنولوژی تصویربرداری با کیفیت بالا و متنوع گزینه های صوتی. این ZV-1 سونی اولین دوربین جمع و جور با یک طرف باز Vari-angle LCD, صفحه نمایش, ساخت آن را آسان تر به نوشتن عکس های خود را در selfie mode در حالی که اتصال صوتی خارجی لوازم جانبی. برای دیدار با هر تصویری نیاز, ZV-1 شامل تصویری پیشرفته از جمله ویژگی های 4K ضبط فیلم[ii] و در بدن تثبیت کننده تصویر است.

رفع نیازهای امروز سازندگان محتوا

به سرعت سوئیچ بین دو حالت پس زمینه بوکه
این ZV-1 ارائه می دهد یک راه حل ساده به راحتی سوئیچ بین دو سطح از پس زمینه بوکه در حالی که ضبط. با استفاده از جدید مات کردن پسزمینه عملکرد کاربران می توانند به سرعت در حال تنظیم نوری دیافراگم بین بیشتر و کمتر سابقه defocusing تاری بدون از دست دادن تمرکز بر روی این موضوع است. واقع در بالای دوربین این بوکه دکمه است که به راحتی در دسترس و باعث می شود selfie تیراندازی عملیات یک نسیم است.

تمرکز بر روی موضوع شما می خواهید

این ZV-1 باعث می شود آن را راحت تر از همیشه به ساقه محصول بررسی و شبیه محتوای ویدئو. رفته اند روز از قرار دادن دست در پشت یک شی سریع به دوربین آن را به تمرکز به لطف یک محصول جدید ویترین تنظیم است که اجازه می دهد تا برای سریع و صاف تمرکز بر انتقال بین موضوع و جسم قرار داده شده در مقابل لنز.

ساختمان در لبه پیشرو تکنولوژی های توسعه یافته برای α™ (آلفا نام تجاری) و RX دوربین های سری جدید این دوربین جمع و جور شامل پیشرفته فوکوس خودکار (AF) اجازه می دهد آن را به قفل و پیگیری موضوعات با دقت بالا و سرعت در حالی که ضبط. برای حفظ تمرکز بر روی این موضوع در نظر گرفته شده و یا افراد در محیط های شلوغ در زمان واقعی چشم AF[iii] و در زمان واقعی ردیابی AF به صورت تصویری اجازه می دهد تا ZV-1 به یکپارچه سوئیچ تمرکز بین افراد متعدد در حالی که کنترل AF سرعت و حساسیت ردیابی.

اولویت بندی صورت خود را

تغییرات شدید در روشنایی مانند پیاده روی در خارج در یک روز آفتابی و ناگهان در حال حرکت از یک محل روشن به سایه هستند و هیچ مشکلی برای ZV-1 به صورت اولویت autoexposure (AE) تابع. آن را تشخیص و اولویت موضوع و تنظیم قرار گرفتن در معرض برای اطمینان از چهره به تصویر کشیده شده است در ایده آل روشنایی در هر محیط زیست است. این AE تکنولوژی سرکوب نیز یک تغییر ناگهانی در مواجهه اگر این موضوع به سرعت تبدیل به دور از قاب برای از بین بردن غیر منتظره دمیده و یا بسیار تیره عکس. علاوه بر این دوربین از ویژگی های جدید پیشرفته و علوم رنگ است که دوباره طراحی شده برای بهینه سازی رنگ پوست برای هر موضوع در هر دو هنوز هم و حالت های ویدئو.

صدا شفاف

محتوای با کیفیت بالا نیاز به روشن با کیفیت عالی صوتی و ZV-1 است که مجهز به تولید که فقط با اعتماد و همه کاره گزینه های صوتی. این ZV-1 پردازنده میکروفون سونی ویژگی های آخرین هدایتی 3-کپسول میکروفون است که طراحی شده برای به جلو جهت ضبط صدا اجازه می دهد برای پاک کردن ضبط از موضوع صدای در حالی که به حداقل رساندن سر و صدای پس زمینه به خصوص زمانی که عامل در selfie mode. برای انعطاف پذیری اضافه شده به ZV-1 همچنین ویژگی های یک صنعت استاندارد میکروفون جک (جک 3.5 mm) و چند رابط کفش™ (MI کفش) ساخت آن آسان برای اتصال به طیف گسترده ای از میکروفن خارجی. این ZV-1 نیز عرضه شده با یک باد صفحه نمایش[iv] لوازم جانبی است که متناسب با در MI کفش برای به حداقل رساندن حرارت دخالت.

طراحی و عملکرد بهینه سازی شده برای Vlogging

این ZV-1 طراحی شد که در آن سازندگان محتوا و vloggers در ذهن است. این جمع و جور و سبک وزن (approx. 294g / 105.5 mm x 60.0 mm x 43.5 متر) دوربین اولین بار است که سونی دوربین جمع و جور با یک تلنگر از tiltable ال سی دی صفحه نمایش اجازه می دهد سازندگان برای ساده سازی خود را راه اندازی با استفاده از MI کفش اختیاری برای میکروفون خارجی بدون نیاز به اضافی نصب و استقرار براکت.

به راحتی کار ZV-1 با یک دست با تشکر از آسان به نگه دارید راحت گرفتن و فیلم REC را فشار دهید واقع در بالای دوربین برای دسترسی سریع به ضبط ویدئو و همچنین به عنوان یک ضبط لامپ در جلوی دوربین است که نشان می دهد در صورتی که دوربین به طور فعال ضبط.

این ZV-1 همچنین شامل پیشرفت در تثبیت کننده تصویر حصول اطمینان از ثابت تصویری حتی در هنگام عکسبرداری دستی در حالی که راه رفتن. هنگام ضبط در HD (حالت فعال) نوری و تثبیت کننده الکترونیکی روش های ترکیب شده به منظور کاهش دادن تا 11 بار[v] که از استاندارد SteadyShot™ تثبیت کننده تصویر است. هنگامی که تیراندازی ویدیو 4K با استفاده از لرزشگیر دست اپتیکال (حالت فعال) وجود دارد که بهبود در ثبات اثر تا 8 بار[vi] که از استاندارد SteadyShot. این ZV-1 نیز سازگار با GP-VPT2BT تیراندازی گرفتن از راه دور بی سیم فرمانده ارائه اضافی ثبات و آرامش همراه با کابل-رایگان Bluetooth® اتصال.

طبقه پیشرو AV امکانات

با وجود این فاکتور فرم کوچک وجود دارد بسیاری از نرم افزار-سطح ساخت فیلم قابلیت های از جمله:

4K ضبط فیلم با پیکسل کامل بازخوانی و هیچ صفحه binning در بالا نرخ بیت XAVC S™ codec. [vii]

  • صنعت استاندارد 3.5 mm ورودی میکروفون
  • ترکیبی ورود-گاما (HDR) [viii] / S-Gamut3.سینمایی / S-Log3 S-Gamut3 / S-Log3
  • فاصله زمانی عکسبرداری[ix] به مرور زمان ویدئوها[x]
  • حرکت فوق العاده آهسته[xi] ضبط تا 960fps[xii]
  • سازگاری با ‘ویرایش فیلم, اضافه کردن-در[xiii]” از “تصویربرداری لبه™” نرم افزار تلفن همراه برای تثبیت کننده تصویر در حالی که در حال ویرایش[xiv] برجسته توانایی ویرایش aspect ratios for IG, و غیره.

پخش زنده با ZV-1

تبدیل ZV-1 به یک وب کم با اتصال آن به کامپیوتر[xv] از طریق USB است که اجازه می دهد تا سازندگان محتوا به تعامل با پیروان خود را در زمان واقعی در حالی که همچنین با استفاده از پیشرفته تکنولوژی تصویربرداری و ویژگی های منحصر به فرد از ZV-1. جدید سونی با نرم افزار PC در دسترس خواهد بود در ماه جولای سال 2020 است.

جدید Vlogger لوازم جانبی کیت

سونی نیز معرفی Vlogger کیت (ACCVC1) که شامل یک GP-VPT2BT تیراندازی گرفتن از راه دور بی سیم فرمانده و 64GB فوق العاده با سرعت بالا کارت های رسانه ها. گرفتن سازگار با انواع دوربین های سونی[xvi].

جفت این کیت با یک میکروفون خارجی (فروش جداگانه) مانند سونی میکروفون استریو (ECM-XYST1M) برای راحت و ساده vlogging راه اندازی.

قیمت گذاری و در دسترس بودن

دوربین دیجیتال ZV-1 در دسترس خواهد بود در ماه ژوئن 2020 برای قیمت مقدماتی ویژه از حدود 749 دلار از طریق 28 ژوئن سال 2020 است. پس از آن قیمت ها افزایش خواهد یافت و به حدود 799 دلار است. این ZV-1 در دسترس خواهد بود در کانادا برای حدود $999 CAD.

این ACCVC1 Vlogger کیت در دسترس خواهد بود در ماه ژوئن سال 2020 با یک پیشنهاد ویژه مقدماتی از 50 دلار هنگامی که خریداری شده همراه با ZV-1 (در شرکت خرده فروشان) از طریق 28 ژوئن 2020 در آمریکا و 25 ژوئن 2020 در کانادا و می تواند خریداری شده به طور جداگانه برای حدود $149 دلار و 199 دلار CAD.

[i]زاویه دید (فرمت 35mm equivalent)

[ii] 4K (QFHD: 3840×2160) تمدید مداوم ضبط ویدئو در دسترس است در هنگام تنظیم خاموش شدن خودکار دما. تابع به بالا

[iii] در زمان واقعی چشم AF برای حیوانات در دسترس نیست فیلم تیراندازی

[iv] ورودی های صوتی خود را از طریق دوربین داخلی میکروفن اما اتصال باد صفحه نمایش به میکروفون کاهش نویز باد

[v] تثبیت کننده تصویر زاویه در زاویه پایان محدوده بزرگنمایی. هنگامی که در حالت فعال است. نسبت به زاویه دید با تثبیت کننده تصویر نوری در حالت استاندارد.

[vi] تثبیت کننده تصویر زاویه در زاویه پایان محدوده بزرگنمایی. هنگامی که در حالت فعال است. نسبت به زاویه دید با تثبیت کننده تصویر نوری در حالت استاندارد.

[vii] یک کلاس 10 یا بالاتر SDHC/SDXC کارت حافظه مورد نیاز است برای ضبط فیلم XAVC S با فرمت. یا UHS-I U3) SDHC/SDXC کارت مورد نیاز است برای 100Mbps

[viii] اتصال این محصول به یک HDR (HLG) سازگار با تلویزیون های سونی از طریق یک کابل USB برای نمایش HDR (HLG) فیلم

[ix] Wi-Fi و عملیاتی نشده است در طول فاصله زمانی عکسبرداری

[x] فیلم گذشت زمان ایجاد شده است ممکن است بر روی یک کامپیوتر

[xi] ضبط صدا در دسترس نیست. یک کلاس 10 یا بالاتر SDHC/SDXC کارت حافظه مورد نیاز است

[xii] در حالت NTSC. منو اجازه می دهد تا تعویض بین NTSC و PAL حالت

[xiii] لطفا با استفاده از آخرین نسخه

[xiv] در دسترس بودن تصویری انتقال و پخش بسته های هوشمند در حال استفاده است. عضویت برای تصویربرداری لبه حساب و برنامه در گوشی های هوشمند مورد نیاز با اتصال به Wi-Fi. دیدن تصویربرداری لبه شرایط و ضوابط/حفظ حریم خصوصی برای جزئیات بیشتر.

[xv] Windows® 10

[xv1] سازگار با RX100 هفتم آلفا 6100 آلفا 6400 آلفا 6600 آلفا 7 III Alpha 7R III Alpha 7R IV, آلفا 9 آلفا 9 II. سیستم عامل باید به روز شده در دوربین برای اطمینان از سازگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>