جدید سونی a7S III به ارمغان می آورد 4K/120p تصویری, ضبط طولانی تیراندازی و بهبود AF

به عنوان انتظار می رود سونی منتشر کرده است a7S III نسل سوم خود را تصویری-متمرکز فول فریم بدون آینه دوربین. این

توسط DASTESALAMATT در 7 مرداد 1399

به عنوان انتظار می رود سونی منتشر کرده است a7S III نسل سوم خود را تصویری-متمرکز فول فریم بدون آینه دوربین. این شامل یک جدید 12MP BSI-CMOS سنسور آخرین 'Bionz XR پردازنده بهبود فوکوس اتوماتیک فوق العاده بالا با وضوح EVF و قابلیت ضبط 4K/120p تصویری.

علاوه بر این سونی ادعا می کند که a7s III همچنین می توانید ضبط تا 'حداقل' یک ساعت مداوم 4K/60p فیلم. این شرکت می گوید که این ممکن ساخته شده بود طراحی مجدد و اتلاف گرما در سیستم دوربین: ندارد فن لازم است.

ترکیب جدید سنسور و پردازنده اجازه می دهد تا برای یک بومی محدوده ISO از 80-102400 که می تواند گسترش به 40-409600 و این (ادعا) قابلیت ضبط 15 گام محدوده دینامیکی. سونی می گوید که سنسور می خواند از دو بار به عنوان سریع که در a7S دوم که بطور قابل توجهی کاهش می دهد نورد شاتر. بیشتر پاسخگو سیستم فوکوس خودکار دارای 759 بر روی سنسور PDAF نقاط ارائه می دهد و فرد چشم و حیوانات AF. سونی می گوید که تولید رنگ شده است به طرز محسوسی بهبود یافته است و همچنین. این a7S سوم نیز باید تمایز که اولین دوربین های مصرف کننده به پشتیبانی جدید CFexpress نوع 'A' رسانه ها.

این a7S III فیزیکی طراحی شده است بسیار شبیه است که از a7R IV (از جمله کیفیت ساخت و IBIS) با چند استثنا دارد. این منظره یاب الکترونیکی دارای رزولوشن بالاتر دیده ایم و در عین حال با 9.44 میلیون نقطه است. این هم غول با بزرگنمایی 0.91 x. این است که سونی اولین آلفا-سری دوربین با یک به طور کامل تبیین ال سی دی و تقریبا همه چیز می تواند توسط لمس (در نهایت). منوی سیستم تصفیه شده و آسان تر به حرکت. این دوربین دارای یک پورت HDMI همراه با هدفون و میکروفن و سوکت, dual-band, Wi-Fi و پشتیبانی از USB Power Delivery. این دوقلو دو فرمت اسلات کارت حافظه که هر دو می تواند رسیدگی به SD یا CFexpress نوع کارت.

وجود دارد بیش از حد بسیاری از ویژگی های ویدئو به لیست اینجا (اولیه ما بررسی تمام جزئیات) اما نکات برجسته شامل 10 بیتی 4:2:2 ضبط انتخاب خود را از H. 264 و یا کدک H. 265, 16-bit خام خروجی در 60p و پشتیبانی از S-Log2/3 و HLG. این a7S سوم پشتیبانی نمی کند DCI یا سوپر 35 تصرف.

این a7S سوم در دسترس خواهد بود در اواخر ماه سپتامبر برای $3499.

بسیار پیش بینی Sony Alpha 7S سوم ترکیبی عالی عملکرد تصویربرداری با "S" سری حساسیت

جدید Alpha 7S III سبب سازندگان با 4K 120P[i] ویدئو 10 بیتی 4:2:2 ضبط 15+ جلوگیری از محدوده دینامیکی[ii]بهبود عملکرد AF و مرe

 • به تازگی توسعه یافته BIONZ XRتصویر پردازش موتور با هشت برابر بیشتر از قدرت پردازش[iii] و با نام تجاری جدید 12.1 مگاپیکسلی (موثر) back-illuminated کامل-قاب Exmor R™ CMOS حسگر تصویر به طور قابل توجهی کاهش می یابد نورد شاتر اثر[iv]
 • فوق العاده بالا و حساسيت بالا با محدوده ISO قابل ارتقا از 40 – 409,600[v], و کیفیت تصویر بهبود یافته توسط حدود 1 متوقف کردن کاهش سر و صدا[iv] در وسط و حساسیت بالا محدوده
 • قابلیت ضبط ویدئو شامل 4K 120p[i], 10 بیتی 4:2:2 عمق رنگ همه-درون ضبط XAVC HS با فرمت H. 265 کدک و بیشتر
 • 15+ جلوگیری از محدوده دینامیکی برای فیلم[ii]
 • 4K 60p 16 بیتی خام و تصویری خروجی HDMI برای اولین بار در آلفا™ سری
 • Fast Hybrid AF سیستم با 759 نقطه فاز-تشخیص[vi] AF سنسور پوشش 92% از سنسور تصویر
 • افزایش زمان واقعی چشم AF برای ضبط فیلم[vii] و هنوز هم ضبط تصویر
 • جدید گرما dissipating ساز و دو اسلات relay ضبط را قادر می سازد بیش از یک ساعت طول 4K 60p 10 بیتی 4:2:2 فیلم تیراندازی[viii]
 • 5-محور نوری در بدن تثبیت کننده تصویر پشتیبانی از دستی, فیلم تیراندازی با اضافه شدن حالت فعال [ix] به پشتیبانی خصوص دشوار دستی, فیلم تیراندازی
 • جهان درخشان[x] و بزرگترین[x] جدید 0.64 نوع 9.44 میلیون نقطه منظره یاب الکترونیکی OLED
 • سمت باز کردن متغیر زاویه صفحه نمایش ال سی دی افزایش تیراندازی انعطاف پذیری
 • به طور کامل دوباره طراحی سیستم منو با صفحه نمایش لمسی و رابط کاربری و عملکرد لمسی
 • با سرعت بالا و مستمر هنوز هم تصویر عکسبرداری در 10fps[xi] برای بیش از 1000 متوالی غیر فشرده RAW تصاویر[xii] با AF / AE ردیابی
 • دو CFexpress نوع یک اسلات کارت را قادر می سازد که با سرعت بالا پردازش داده ها در حالی که نگه داشتن اندازه جمع و جور

سن دیگو – ژوئیه 28 سال 2020 –امروز Sony Electronics, Inc. اعلام کرد که مدتها در انتظار علاوه بر این به تحسین آن Alpha 7S کامل-قاب دوربین بدون آینه سری آلفا 7S سوم (مدل ILCE-7SM3).

این برنامه شامل یک نام تجاری جدید 12.1 MP (approx., موثر) back-illuminated کامل-قاب سنسور تصویر فوق العاده بالا و حساسيت و 15+ توقف طیف گسترده ای پویا[ii] یک میزبان قابل توجه قابلیت ضبط ویدئو از جمله 4K 120p[i] و 10 بیتی 4:2:2 عمق رنگ جدید گرما dissipating مکانیزم دو اسلات رله ضبط را قادر می سازد بیش از یک ساعت از 4K 60p فیلم تیراندازی[viii] جدید و سیستم فوکوس خودکار و رابط کاربری صفحه نمایش لمسی و سمت تلنگر صفحه نمایش ال سی دی جدید Alpha 7S سوم تبدیل خواهد شد نهایی خلاق ابزار برای حرفه ای ویدئو و تمامی انواع هیبرید هنوز/فیلم اکشن.

"Alpha 7S سوم نهایی نمایندگی سونی شور و شوق برای حل مشتریان ما درد نقاط" گفت: Neal Manowitz معاون رئیس جمهور برای تصویربرداری محصولات و راه حل های آمریکا در سونی الکترونیک. "ما همیشه در حال گوش دادن به بازخورد مشتریان ما هل دادن سخت به ارائه نوآوری است که می رود فراتر از انتظارات خود را. هیچ مثالی بهتر از این دوربین جدید. ترکیب کلاسیک سری S حساسیت با مجموعه ای از ویژگی های سطح عملکرد و تجربه کاربر است که به سادگی بی همتا در بازار امروز — در هر سطح قیمت — Alpha 7S سوم باز می شود تا یک دنیای جدید از امکانات برای امروز سازندگان."

سیستم معماری جدید Alpha 7S سوم شده است به طور کامل دوباره طراحی شده برای ارائه تصویری استثنایی و هنوز هم عملکرد عکسبرداری. جدید 35mm فول فریم 12.1 MP (approx., موثر) back-illuminated Exmor R™ CMOS حسگر تصویر را کاهش می دهد نورد شاتر تا سه بار[iv] و با بهره گیری از انواع پیشرفته جمع آوری نور تکنیک های برای اطمینان از حساسیت بالا با سر و صدای کم کاربران اجازه می دهد به ساقه در شرایط کم نور بدون نیاز به مقیاس بزرگ lighting setups. در علاوه بر این به بهبود کیفیت تصویر, این تصویر جدید سنسور شامل یک focal plane phase detection AF سیستم برای اولین بار در یک سری S دوربین.

به تعریف جدید سنسور Alpha 7S سوم نیز شامل جدید BIONZ XR™ تصویر پردازش موتور فراهم می کند که تا هشت برابر بیشتر از قدرت پردازش[iii] به حداقل می رساند پردازش تاخیر و را قادر می سازد بسیاری از مشخصه هنوز و تصویربرداری از ویژگی های این دوربین است. این سیستم جدید همچنین شامل جهان درخشان[x] و بزرگترین[x] 9.44 میلیون نقطه (approx.) OLED چشم الکترونیکی در سطح یاب و جهان است برای اولین بار دوربین[x] با استفاده از دو CFexpress نوع یک اسلات کارت را قادر می سازد با سرعت بالا انتقال داده ها در یک اندازه جمع و جور.

ویدئو حرفه ای راه حل گردش کار

Alpha 7S سوم ارائه می دهد در دوربین 4K ضبط 120 فریم در هر secondi, 10-عمق بیتی و 4:2:2 رنگ نمونه تولید خیره کننده ضبط ویدئو. این دوربین جدید ارائه می دهد انعطاف پذیر تر و کارآمد پس از تولید گردش کار با انواع پیشرفته ضبط فیلم در حالت مانند همه-درون[xiii] و MPEG-H HEVC/H. 265 برنامه نویسی (XAVC HS™)[xiv]. Alpha 7S سوم باعث می شود آن را آسان به ادغام فیلم های ضبط شده با دیگر دوربین فیلمبرداری حرفه ای با ارائه سه رنگ مسيري تنظیمات S-حیطه S-Gamut3 و S-Gamut3.سینمایی, کاربران اجازه می دهد تا به راحتی بازی شات فیلم بر روی Alpha 7S III با فیلم عکاسی در دوربین فیلمبرداری حرفه ای ساده چند دوربین پس از تولید گردش کار. در علاوه بر این به S-Log3 گاما منحنی Alpha 7S III پشتیبانی از یک HLG (هیبرید ورود-گاما) تصویر پروفایل با حداقل پس از تولید. Alpha 7S سوم نیز اجازه می دهد تا به 4K 60p 16 بیتی خام خروجی[xv] به یک ضبط خارجی از طریق HDMI Type-A[xvi] اتصال, ارائه پست های اضافی-توليد انعطاف پذیری.

بهبود کیفیت تصویر

جدید CMOS حسگر تصویر BIONZ XR™ تصویر موتور پردازش در Alpha 7S سوم ارائه می شود افسانه ای S-سری حساسیت با افزایش قابل توجهی تولید رنگ و بافت تفاسیر برای بهبود کلی کیفیت تصویر. پایه ISO کاهش داده شده است به 80 و در نتیجه در یک محدوده نرمال 80-102,400 (قابل ارتقا به 80-409 از 600 به صورت تصویری و 40-409 600 نفر به صورت ثابت) به ارائه انعطاف بیشتری ISO به همراه طیف گسترده ای پویا با سر و صدای کم در تمام تنظیمات. آن را ارائه می دهد کیفیت تصویر بهبود یافته در حدود 1 جلوگیری از کاهش سر و صدا[iv] در وسط و حساسیت بالا محدوده.

رنگ و بافت از شاخ و پوست انسان و بیشتر ایده آل هستند و به طور مداوم تکثیر بدون وابستگی به منابع نور است. درجه بندی ارائه شده و تصفیه شده برای بهتر به دنبال پوست و برجسته کردن رول کردن در پرتره. آن را نیز بهبود می بخشد AWB (خودکار تعادل رنگ سفید) با عملکرد جدید "نور مرئی + سنسور IR" کمک می کند که برای رسیدن به دقیق تر تعادل رنگ سفید در زیر نور مصنوعی از جمله فلورسنت و LED چراغ.

همه کاره Operability

پیشرفته فوکوس اتوماتیک عملکرد به صورت ترکیبی استفاده کنید

برای اولین بار در یک Alpha 7S سری دوربین Alpha 7S سوم ارائه می دهد Fast Hybrid AF با ترکیب فاز و تشخیص کنتراست AF تشخیص دادن آن توانایی ردیابی افراد بیش از یک منطقه گسترده ای با برجسته با سرعت و دقت و صافی حتی زمانی که با استفاده از یک باریک عمق میدان. تمرکز خوب بیان ممکن است با Sony E-ماونت لنز.

برای محیط های با بسیاری از جنبش ردیابی زمان واقعی و زمان واقعی چشم AF در دسترس هستند برای حفظ تمرکز مداوم بر روی این موضوع در نظر گرفته شده. سونی پیشرفته زمان واقعی چشم AF بهبود تشخیص عملکرد 30 درصد بیش از سیستم قبلی[iii] به لطف موتور پردازش تصویر جدید. آن را تضمین می کند دقیق و قابل اعتماد تشخیص حتی زمانی که این موضوع در صورت دور می رسد. ردیابی زمان واقعی است آغاز به سادگی با دست زدن به این موضوع بر روی صفحه نمایش. زمان واقعی چشم AF به طور خودکار آغاز زمانی که چشم تشخیص داده شده است.

انعطاف پذیر, فوکوس خودکار تنظیمات برای فیلم تیراندازی

بر اساس بازخورد مشتری دوربین شامل چندین AF امکانات برای کاربران حرفه ای از جمله AF سرعت انتقال در هفت تنظیمات به راحتی ایجاد رک-تمرکز بر انتقال و پنج AF موضوع تغییر حساسیت تنظیمات که اجازه می دهد تا کاربر را به سفارشی چگونه به راحتی AF تعویض خواهد شد و یا اقامت با قفل شده است-در موضوع. لمس ردیابی اجازه می دهد تا کاربر را نه تنها آغاز زمان واقعی ردیابی, اما همچنین آهنگسازی و ساقه در حالی که با استفاده از یک حلقه و یا در حالی که تیراندازی ، آن را در حال حاضر امکان فوکوس لمسی (touch focus در طول فوکوس دستی در حالت بر روی صفحه نمایش ال سی دی و یا از راه دور از تصویربرداری لبه نرم افزار تلفن همراه[xvii].

جدید گرما-dissipating ساختار

Alpha 7S III طراحی به روز شده برای اطمینان از موثر اتلاف گرما و کاهش گرمای بیش از حد — حتی در طول تمدید ضبط مداوم جلسات در 4K 60p 10 بیتی 4:2:2 تصویری ماندگار از یک ساعت یا بیشتر[viii]. به تازگی توسعه یافته و منحصر به فرد گرما dissipating ساختار نگه می دارد سنسور تصویر و پردازش تصویر درجه حرارت موتور در حد نرمال عامل محدوده جلوگیری از گرمای بیش از حد در حالی که حفظ جمع و جور ابعاد بدن. جدید گرما-dissipating ساختار بدون نیاز به فن و یا کابینه منافذ اجازه می دهد Alpha 7S III برای حفظ گرد و غبار و مقاومت در برابر رطوبت[xviii].

فیلم کمک توابع

به صورت تصویری on-the-go, Alpha 7S III اولین سری آلفا دوربین شامل فعال Modeix با 5 محور نوری در بدن تثبیت کننده تصویر برای حمایت به خصوص دشوار دستی, فیلم تیراندازی. همچنین این اولین آلفا سری E-mount بدن به ویژگی های یک طرف باز vari-angle عقب صفحه نمایش کامل برای gimbal-نصب عکس و پیچیده زوایای عملیات دستی ، صفحه نمایش می چرخد وری بالا و پایین و ویژگی های یک 3.0 نوع 1.44 میلیون نقطه (approx.) صفحه لمسی مانیتور ال سی دی برای دید مطلوب حتی در نور محیط های در فضای باز.

در ضمن Alpha 7S سوم فراهم می کند یک انتخاب جدید نگاه خلاق با 10 ایستگاه از پیش تنظیم است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هر دو عکس و ویدئو, شاخه, ساخت آن آسان برای ایجاد و خلق و خو را در دوربین استفاده می شود به عنوان است و یا سفارشی توسط کاربر.

دیجیتال و رابط های صوتی اضافه شده به دوربین را چند رابط (MI) کفش برای واضح تر ضبط صوتی از یک سازگار سونی میکروفون خارجی. با استفاده از Sony XLR-K3M XLR آداپتور کیت Alpha 7S سوم فراهم می کند 4-کانال 24-bit صوتی دیجیتال با قابلیت ضبط در یک آلفا سری دوربین برای اولین بار. مانند دیگر MI کفش, لوازم, بدون کابل و یا باتری های مورد نیاز ارائه بی بند و آزادی برای آلفا سیستم فیلمسازی.

اضافی فیلم کمک توابع شامل یک طراحی نظارت بر نمایش با حروف درشت به وضوح قابل مشاهده قاب قرمز است که آن را روشن می سازد در هنگام ضبط در حال پیشرفت است حتی وقتی که نصب شده بر روی دکل یا gimbal سفارشی تنظیمات زوم قابل تنظیم تعادل رنگ سفید در حالی که ضبط صفحه نمایش, چرخش, فاصله زمانی ضبط هنوز استخراج از فیلم ها و بیشتر.

برجسته هنوز هم تصویر عکاسی

Alpha 7S سوم شامل fast Hybrid AF سیستم با 759 phase detection AF نقاط پوشش 92% از سنسور تصویر. این دوربین همچنین می تواند رسیدن به بالا AF دقت به دقت و قابل اعتماد تمرکز در نور پایین به EV-6[xix] که در آن افراد دشوار است برای دیدن به وضوح حتی با چشم غیر مسلح. کاربران می توانند به طور مداوم شلیک بیش از 1000 غیر فشرده RAW[xii] تصاویر در 10fps یا به 8fps در حالت live view با یا مکانیکی و یا الکترونیکی شاتر.

Alpha 7S سوم نیز شامل اولین بار در جهان[x] 9.44 میلیون نقطه (تقریبی), 0.64 نوع Quad-XGA منظره یاب الکترونیکی با وضوح بالا صفحه نمایش OLED و تصفیه شده. Alpha 7S سوم منظره یاب ارائه می دهد یک 0.90 x بزرگنمایی منظره یاب[xx], 41° قطر میدان دید 25mm بالا eyepoint برای روشن کم اعوجاج گوشه ای به گوشه ای مشاهده. همچنین گرد و غبار و مه و رطوبت مقاوم در برابر[xviii] بسیار پاسخگو است و تغییر حالت های مختلف موضوع ، هر جنبه ای از Alpha 7S سوم منظره یاب طراحی شده و تصفیه شده برای یک گردش کار حرفه ای.

برای اولین بار در یکی از سونی دوربین های دیجیتال Alpha 7S سوم شامل HEIF (راندمان بالا و فرمت فایل تصویر) اجازه می دهد به صورت صاف 10-بیت gradations و تکنولوژی فشرده سازی پیشرفته برای حفظ کیفیت تصویر در حالی که به طور قابل توجهی کاهش اندازه و صرفه جویی در فضای ذخیره سازی. HEIF, عکسهای شات در این حالت می توان در یک سازگار Sony HDR (HLG) تلویزیون از طریق مستقیم نوع HDMI-اتصال از Alpha 7S III ارائه درست به زندگی محدوده دینامیکی[xxi].

چند منظوره طراحی شده برای جوانب مثبت

CFexpress نوع یک برای انتقال داده با سرعت بالا

در یکی دیگر از جهان اولx, the Alpha 7S III ویژگی های دو CFexpress نوع سازگار رسانه اسلات که همچنین پشتیبانی UHS-I و UHS-II SDXC/SDHC کارت را قادر می سازد از بالا نوشتن و خواندن با سرعت در حالی که نگه داشتن دوربین در اندازه جمع و جور. CFexpress نوع کارت هستند و ایده آل مناسب برای سرعت بالا مستمر خام هنوز هم تصویر عکسبرداری و همچنین 4K 120pمن ضبط فیلم در بیت بالا نرخ[xxii] ارائه نسل بعدی سرعت نوشتن است که می تواند به سرعت روشن شدن بافر دوربین که تولید حجم بالایی از عکس ها و اطلاعات فیلم. با سرعت بالا انتقال داده ها به کامپیوتر امکان پذیر است و در حدود 1.7 برابر سریعتر[xxiii] از آن از کارت SD است. دو اسلات می توان به رله حالت برای تمدید ضبط مداوم حتی بالاترین نرخ بیت داده و همچنین به طور همزمان ضبط و مرتب سازی بر اساس نوع فرمت ضبط.

تجدید نظر در منوی سیستم پیشرفته با صفحه نمایش لمسی

Alpha 7S III همچنین ویژگی های یک تجدید نظر در ساختار منو برای ناوبری آسان تر و لمسی-پاسخگو منوی عملیات برای سریع تر کنترل بصری. برای سازندگان که شلیک هر دو عکس و فیلم, جدا کردن تنظیمات در حال حاضر می توان برای عکاسی و فیلم تیراندازی برای انتقال سریع بین این دو است.

قابلیت اطمینان بالا می دهد سازندگان جدید آزادی

کاربران حرفه ای نیاز به بیش از فقط ویژگی های تصفیه شده و عملکرد. آنها همچنین نیاز به قابلیت اطمینان و دوام خواستار از هر ابزار حرفه ای. Alpha 7S III ویژگی های یک طراحی دوباره گرفتن برای راحتی بیشتر و امن نگه بهبود یافته برای حذف گرد و غبار از ویژگی های به علاوه گرد و غبار و مقاومت در برابر رطوبت[xviii] است که حداکثر قابلیت اطمینان در محیط های چالش برانگیز. این شامل یک با دوام و قابل اعتماد HDMI, نوع اتصال و اولین آلفا سری دوربین به پشتیبانی از USB PD (قدرت تحویل) اجازه می دهد قدرت بالاتر عرضه می شود از یک منبع خارجی به طوری که کاربران می توانند همچنان به ضبط برای مدت طولانی با حداقل باتری داخلی استفاده است.

پیشرفته قابلیت اتصال به صورت حرفه ای در محیط کار

Alpha 7S III طراحی شده و پیکربندی شده برای پشتیبانی از عکس و ویدیو از روزنامه نگاران ورزشی و اکشن که نیاز به ارائه عکس یا فیلم به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است با چندین پیشرفته گزینه های اتصال. دوربین پشتیبانی از 5GHz[xxiv]/2.4 GHz wireless LAN (IEEE 802.11 ac) و ارائه می دهد MIMO (چند ورودی و چند خروجی) برای بهبود کیفیت ارتباط با استفاده از چند آنتن دو برابر شدن سرعت در مقایسه با زمانی که به Alpha7R IV. آن را نیز حمل جدید USB پشتیبانی[xxv]. هنگامی که متصل به یک 5G (5th generation تکنولوژی استاندارد برای شبکه های تلفن همراه) سازگار با دستگاه از طریق کابل USB آن را ممکن است به استفاده از 5G شبکه به صورت سریع و پایدار FTP انتقال فایل[xxvi]. USB به بالا-سرعت LAN اتصال[xxvii] نیز ارائه می دهد پایدار و سریع FTP انتقال برای هر دو فیلم و عکسهای. USB Type-C™ اتصال است که پشتیبانی سریع SuperSpeed USB 5Gbps (USB 3.2) انتقال داده ها ارائه شده است را قادر می سازد با سرعت بالا به PC از راه دور (افسار) انتقال داده های در دسترس برای دست زدن به صاف از فایل های تصویری.

قیمت گذاری و در دسترس بودن

جدید Alpha 7S سوم کامل-قاب قابل تعویض لنز دوربین در دسترس خواهد بود در ماه سپتامبر سال 2020 در حدود $3,499.99 دلار و $4,799.99 CAD. از آن خواهد شد به فروش می رسد در انواع سونی نمایندگی های مجاز در سراسر شمال امریکا است.

منحصر به فرد و داستان هیجان انگیز جدید مطالب شات با دوربین جدید و سونی تصویربرداری دیگر محصولات می توان در یافت www.alphauniverse.com یک سایت ایجاد شده برای آموزش و الهام بخشیدن به همه طرفداران و مشتریان سونی آلفا - آلفا.

برای پوشش دقیق در محصول جدید در آلفا جهان, لطفا به این لینک مراجعه کنید.

مطالب جدید نیز خواهد شد ارسال شده به طور مستقیم در Sony گالری عکس.

برای اطلاعات دقیق محصول مراجعه کنید:

[i] 10% از مشاهده نابود و لگدمال

[ii] S-Log3, فیلم, Sony آزمون های داخلی

[iii] در مقایسه با زمانی که به BIONZ X™ پردازشگر تصویر

[iv] در مقایسه با زمانی که به Alpha7S دوم

[v] 40 به 409,600 برای عکاسی و 80 به 409,600 برای فیلم. سونی تست شرایط

[vi] در هنگام عکسبرداری کامل-قاب عکس. تعداد نقاط AF استفاده می شود بستگی به حالت عکسبرداری.

[vii] این تابع نمی کند آهنگ چشم حیوانات

[viii] Sony شرایط آزمون. XAVC S-من 10 بیتی 4:2:2, 25 درجه سانتیگراد (محیط, دوربین هنگام ضبط آغاز شده) خاموش شدن خودکار: درجه حرارت بالا است. ارزش متفاوت خواهد بود بسته به شرایط عکسبرداری. فیلم تیراندازی در گذشته یک ساعت ادامه خواهد داد تا زمانی که باتری به پایان می رسد.

[ix] در حالت فعال عکسبرداری زاویه دید کمی تنگ شده. اگر فاصله کانونی 200 میلیمتر یا بیشتر توصیه می شود برای تنظیم استاندارد

[x] در جولای سال 2020 سونی بررسی. در میان فول فریم دوربین های بدون آینه

[xi] تا در 10fps مستمر "سلام+" حالت و تا به 8fps در مستمر "سلام" حالت حداکثر فریم در ثانیه بستگی به تنظیمات دوربین

[xii] نیاز به CFexpress نوع کارت حافظه

[xiii] هنگامی که XAVC S-I 4K یا HD انتخاب شده است از طریق فرمت فایل منو

[xiv] نیاز به کارت حافظه سازگار

[xv] Atomos Ninja V HDR مانیتور-ضبط و حمایت برنامه ریزی شده است. از ژوئیه سال 2020

[xvi] Sony Premium High Speed HDMI Cable DLC-HX10 توصیه می شود

[xvii] تصویربرداری لبه Mobile Ver. 7.4 و یا بعد از مورد نیاز

[xviii] تضمین نمی شود 100% گرد و غبار و ضد رطوبت

[xix] ISO 100 معادل F2.0 لنز AF-S حالت

[xx] لنز 50mm, بی نهایت-1m-1 diopter

[xxi] نرم افزار دسکتاپ "HEIF مبدل" برای نمایش و ویرایش HEIF فرمت است که برنامه ریزی برای راه اندازی در سپتامبر سال 2020

[xxii] 4:2:2 از 10-بیت همه-من هنگام ضبط با حرکت آهسته

[xxiii] Sony شرایط آزمون.

[xxiv] 5 GHz ارتباطی ممکن است محدود در برخی از کشورها و مناطق

[xxv] قدرت تحویل پشتیبانی از گوشی های هوشمند مورد نیاز است

[xxvi] را تضمین نمی کند ارتباط با تمام گوشی های هوشمند. FTP انتقال فایل با USB tethering که با بهره گیری از شبکه 4G نیز امکان پذیر است

[xxvii] سازگار با USB-Ethernet adapter مورد نیاز استtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب