جدید سونی 'هوشمند چشم انداز سنسور' در جهان است برای اولین بار به ویژگی های بر روی تراشه هوش مصنوعی پردازش

[محتوای جاسازی شده] سونی به اشتراک گذاشته است جزئیات جدید خود را با سنسور آرایه که در آن ادعا شده است برای اول

توسط DASTESALAMATT در 29 اردیبهشت 1399

سونی به اشتراک گذاشته است جزئیات جدید خود را با سنسور آرایه که در آن ادعا شده است برای اولین بار در جهان به ویژگی های هوش مصنوعی (AI) به طور مستقیم از پردازنده چیپ ست.

قبل از غواصی به جزئیات شایان ذکر این سنسور تولید شده با برنامه های کاربردی صنعتی داشته باشید اما به عنوان گرایش به مورد با خیلی از سونی دیگر فن آوری سنسور آن را دشوار است به تصور کنید با دیدن این هوش مصنوعی-مجهز به فن آوری های سونی در گوشی های هوشمند و احتمالا حتی دوربین بدون آینه از سنسور پایین جاده.

با این که از راه بیایید شیرجه رفتن به جزئیات. این IMX500 است 12.3 MP (4056 × 3040 پیکسل) پشت روشن 1/2.3" سنسور قادر به 4K/60p ضبط ویدئو است که ویژگی های جدید انباشته طراحی قرار می دهد که پیکسل تراشه بالای منطق تراشه. انباشته طراحی این معنی است که اطلاعات گرفته شده از صفحه تراشه می توانید بلافاصله از طریق تجزیه سونی هوش مصنوعی پردازش به طور مستقیم در منطق تراشه.

پردازش در این سنسور نه تنها حذف نیاز به سخت افزار خارجی آن را نیز بدان معنی است که فقط مربوط به داده ها نیاز به خروجی به طور قابل توجهی کاهش مقدار داده است که نیاز به ابلاغ به ابر کاهش پهنای باند و افزایش سرعت. سونی می گوید این حسگر جدید می توانید ضبط و پردازش تصویر در عرض 3.1 میلی ثانیه در هنگام استفاده از MobileNet V1 تجزیه و تحلیل تصویر ،

IMX500 (سمت چپ) IMX501 (سمت راست).

در علاوه بر این به سریع تر از زمان واقعی شی-ردیابی و پردازش راه اندازی این همچنین اجازه می دهد تا سیستم به صادرات یا تصویر داده ها و اطلاعات و یا اطلاعات به تنهایی. توانایی صادرات هوش مصنوعی-مشتق اطلاعات به تنهایی می افزاید: یک لایه اضافی امنیتی است که می تواند اضافه شده به صحنه که در آن حریم خصوصی بسیار مهم است.

تصویر از سونی نشان میدهد که چگونه داده ها فرمت خروجی می تواند سفارشی برای دیدار با نیازهای مختلف.

دوباره سونی به طور خاص اشاره خرده فروشی و تجهیزات صنعتی با استفاده از-موارد برای این حسگر جدید تکنولوژی پس از آن به احتمال زیاد ما شاهد خواهید بود این در دوربین های مصرف کننده تکنولوژی در هر زمان به زودی.

این IMX500 (لخت مدل چیپ) است که انتظار می رود برای شروع حمل و نقل در مارس سال 2020 برای از 10 ، 000 ین (~$94) در حالی که IMX501 (بسته بندی مدل محصول) است که انتظار می رود برای شروع حمل و نقل در ماه ژوئن سال 2020 برای 20,000 JPY (~$188).tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب