تنها چیزی بهتر از یک دستور غذا خوب است? هنگامی که چیزی را بسیار آسان به را است که شما حتی نمی نیاز به یک. خوش آمدید به این که ساده یک ستون که در آن به بحث ما شما را از طریق فرایند ساخت ظروف و نوشیدنی های ما می توانید با ما چشم بسته است.

اگر شما شده است به طور منظم پخت نان خمیر ترش—یا باید تنها به فکر در مورد پخت نان, اما هنوز هم به خودتان پیدا کنید در اختیار داشتن یک استارت شما در حال تلاش برای حفظ—شما یک مقدار زیادی از استارت دور بیندازید. برای uninitiated: هر بار که شما خوراک (که مخلوط تازه و آرد و آب به) یک خمیر ترش استارت برای بار اول شما باید حذف حدود نیمی از موجود مخلوط. و هنگامی که شما را بیش از شما می دانید چه چیزی برای انجام با آن را وسوسه انگیز به بیل و آن را به زباله (یا بن کمپوست).

اما استارت دور نه تنها کاملا امن برای آشپزی و پخت آن را نیز خوشمزه, اضافه کردن ظریف تانگ به کلوچه رول دارچین و پنکیک پیازچه. در حالی که شما به لحاظ نظری می تواند استفاده از آن در هر دستور که خواستار آرد و آب را با ساخت یک زن و شوهر از تنظیمات من معمولا فقط نگه داشتن چیزهای ساده است: من خمیر ترش را دور انداخته و کراکر. خمیر را پنج دقیقه طول می کشد برای قرار دادن با هم و کراکر آسان به فروشگاه. فقط به عنوان خوب با یک گوه از تیز پنیر به عنوان آنها با ماست شیب یا حموس من خریدم بسته بندی کراکر پس از من شروع به ساخت آنها. ترد دارای مزه تند و نه خیلی ترش عطر و طعم است که جایی در میان یک نان پیتا تراشه و یک Cheez-It.

در اینجا چگونه آن را می رود: حرارت فر را به 350 درجه فارنهایت. در یک کاسه متوسط با استفاده از انگشتان دست خود را به ماهوت پاک کن زدن با هم چربی خرج کردن از نمک حلال و حدود 1 فنجان آرد. من می خواهم به استفاده از مخلوطی از گندم کامل و همه منظوره اما هر چه شما در دست کار خواهد کرد. من حتی آنها را با نصف نخود یا آرد گندم سیاه.

پور در حدود 1 فنجان خمیر ترش استارت دور بیندازید و حدود ¼ فنجان روغن زیتون و ترکیب تا زمانی که خمیر به هم می آید. در ابتدا آن را کرک شده, اما آن را تبدیل به طور فزاینده ای محکم بسته شده است. مخلوط کردن یک زن و شوهر بار به مطمئن شوید که همه چیز با هم ترکیب شوند و خمیر را به شکل یک توپ صاف. تقسیم سوم.

ذخیره کردن یک تکه کاغذ بر روی یک سطح کار و رول کردن یک توپ از خمیر را به عنوان بزرگ و نازک ورقه به عنوان شما می توانید بدون پاره شدن آن. ابعاد واقعا مهم نیست اینجا: تا زمانی که آن را مناسب در یک ظرف ورق ، انتقال کاغذ را به تابه و سپس با قلم مو روی سطح خمیر را با کمی روغن زیتون. اگر شما بیشتر ورق تابه شما می توانید آماده هر سه ترقه ورق در یک بار و یا شما می توانید پخت در شیفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im