حمایت پست: 12 آسان Weeknight دستور به این که آیا شما فقط 15 دقیقه یا بیش از یک ساعت

در همکاری با Eggland بهترین®

در گیج کننده weeknights وجود دارد چیزی است که همه ما می توانید موافقت کنید در: ما نیاز به صرف شام به آسان است. آن زمان بحران برای آماده سازی و سالم و بی خطر در خانه غذا در این حال بسیاری از دقیقه شما می توانید یدکی در پایان یک روز طولانی است. مواد تشکیل دهنده است که همیشه به نظر می رسد برای کمک به ما وجود دارد ؟ تخم مرغ است. صبحانه این اصلی است که مورد علاقه در میز شام بیش از حد — به ویژه هنگامی که زمان محدود است.

Eggland بهترین® تخم مرغ ها انتخاب مناسبی برای صبحانه و شام چرا که آنها پر از برتر تغذیه. هنگامی که شما می بینید قرمز “EB” مهر شما می دانید که شما در حال آوردن خانه بهترین: Eggland بهترین مرغ تغذیه تمام گیاهی خوراک که شامل غلات سبوس دار, روغن کانولا, روغن سبوس برنج و یونجه معدنی دریایی و ویتامین E و بیشتر. که نتایج در تخم مرغ که حاوی شش برابر مقدار ویتامین D 10 برابر بیشتر از ویتامین E و 25 درصد کمتر چربی های اشباع شده از تخم مرغ های معمولی. همچنین در نتیجه بهتر مزه تخم مرغ که باعث می شود برای یک شام خوشمزه.

بعضی از شب ها شما فقط می خواهید برای دریافت شام روی میز ASAP; دیگران شما را به زمان برای ساخت یک متلاطم قشنگ لازانیا. خود را انتخاب کنید مسیر زیر و پیدا کردن خود را کامل شام. این که آیا شما فقط 15 دقیقه یا بیش از یک ساعت این دستور العمل ثابت کند که آسان وعده غذایی خوشمزه است که همیشه در دسترس است.

15 دقیقه یا کمتر | 30 دقیقه یا کمتر | 60 دقیقه یا کمتر | بیش از یک ساعت

شام در 15 دقیقه یا کمتر

برای رسیدن به یک بسته از فروشگاه خرید نان و این فرد پیتزا گرد هم می آیند در آینده به هیچ زمان. پخت هر کدام با یک EB تخم مرغ در بالا می افزاید: پروتئین و در نتیجه کرمی غنی سس برای پوسته و سبزیجات هنگامی که شما برش به آن است.

این 5 عنصر سوپ سریع, آسان و خوشمزه تر از معمول خود را سفارش بایگانی اطلاعات. یک چلپ چلوپ از سس سویا افزایش یک کارتن از سوپ مرغ را به آن پایه مناسب برای یک تخم مرغ آب پز و سبزی تازه.

برای رسیدن به برخی از مانده بیکن پخته شده از صبحانه و همه شما باید انجام دهید به جلو و این دستور با هم ریز ریز کردن یک زن و شوهر از مواد تشکیل دهنده و ماهوت پاک کن زدن با هم آسان پانسمان. پس شما خواهید بود برای رسیدن به Eggland بهترین سخت پخته شده را پوست کنده و تخم مرغ و شما حتی نمی نیاز به جوش تخم مرغ است.

شام در 30 دقیقه یا کمتر

یک شیشه سس مارینارا نمی کند و همیشه باید به مقصد اسپاگتی. در اینجا آن را jazzed تا با سبزی و پنیر و اسفناج پژمرده به شکل کامل و پایه ای برای سریع shakshuka. خدمت آن را با قطعه قطعه آووکادو و نان گندم و شما باید یک وعده غذایی کامل است.

در حالی که یک هلندی نوزاد است که معمولا شیرین صبحانه یا دسر این پیچ و تاب و کاملا مورد پسند. این eggy کلوچه پخته شده را در یک کتری تا آن پاف و قهوه ای. سپس آن را در صدر سرخ کرده با قارچ, پاره prosciutto و مقدار زیادی از پارمسان رنده شده.

این کیک خرچنگ ترد در خارج مرطوب و پوسته پوسته در داخل و در صدر با تند, در خانه, خوبی Sriracha زنجبیل مایو. دستور عمدا ساده بنابراین بهترین قسمت می توانید درخشش: این گوشت خرچنگ.

شام در 60 دقیقه یا کمتر

هنگامی که شما در بالا risotto با آب EB تخم مرغ شما هرگز به عقب نگاه. نه تنها آن را اضافه کردن پروتئین به راحتی مواد غذایی, اما آن نیز آشنایی یک دوز اضافی از لوکس غنا به هر نیش.

این دستور غذا است خطرناکی خوشمزه است. این نوع ظرف که خانواده خود را از هم اتاقی ها و دوستان درخواست حداقل یک بار در هفته. بهترین از همه, آن را بسیار راحت تر از شما ممکن است فکر می کنم و آن را بر روی میز در کمتر از یک ساعت از آغاز تا پایان.

ساخت رامش در خانه ممکن است به نظر می رسد تهدید آمیز اما این دستور نشان می دهد که چقدر آسان می توان آن را. افزایش آبگوشت گیاهی با آروماتیک و سبزیجات است یک میانبر بزرگ برای خانه رامش — و تخم مرغ پخته نرم در بالا کامل به پایان برسد.

چه چیزی باعث این custardy quiche فوق العاده ویژه است, در خانه, بادام, آرد پوسته — EB تخم مرغ ، پوسته با هم می آید به راحتی در یک کاسه است و فشار سمت راست به حرکت به طوری که آن را مناسب برای کسانی که مرعوب نورد به طور منظم پوسته پای. این همچنین باعث می شود این quiche دوستانه برای رژیم های غذایی کم کربوهیدرات.

دستگاه های همزن یک زن و شوهر از تخم مرغ در ریکوتا و پنیر پارمسان مخلوط برای این پنیر لازانیا راز برای اطمینان از شما یک شرکت ماکارونی غذای مرکب از گوشت وارد است که می تواند قطعه قطعه به مربع کامل است. این خدمت با سالاد سبز و نان ترد برای آسایش نهایی غذا شام.

که می گوید: تخم مرغ بندیکت فقط یک فانتزی است صبحانه ظرف ؟ اینجا کانادا بیکن عوض شده است را به صورت نازک ورقه استیک به نتیجه در یک نسخه که مسلما حتی منحط تر و خاص تر از کلاسیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>