دلار 3 ترفند که شما را ظرف دستکش یک میلیون بار بهتر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.ظرف دستکش

توسط DASTESALAMATT در 4 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ظرف دستکش رفتن در لیست از چیزهایی که شما فکر نمی کنم شما نیاز دارید تا زمانی که شما سعی می کنید آنها را و سپس شما متوجه است که شما بوده ام به درد و رنج بی ارزش برای سال. همه که scalding-آب داغ و لزج grossness! و برای چه ؟ شما می توانست با استفاده از دستکش. شما باید شده اند با استفاده از دستکش! اگر شما با استفاده از دستکش به خرید یک جفت بلافاصله.

تنها اشکال این است که ما می توانید ببینید به ظرف دستکش است که آنها دقیقا ساده ترین راه برای ذخیره هنگامی که شما در حال استفاده از آنها نیست. نکته: شما نمی خواهید به نمد آنها را در یک توپ و مسائل آنها را تحت نزول خود را که در آن آنها خواهد شد بسیار بد بو و کپک زده. شما نیز نمی خواهید به با پارچه مزین کردن آنها را بیش از شیر خود را (آنها ذوب می تواند با توجه به حرارت باقی مانده) و یا چسبیدن به آنها را بر طرف از نزول خود را (آن را زشت و شما در خطر ابتلا به آب در طبقه خود).

مرتبط با: کمی دمدمی اما کاملا درخشان راه به فروشگاه خود را ظرف دستکش

ما باید یک راه حل هوشمند ، در اینجا آنچه شما باید انجام دهید به جای نگه داشتن دستکش های خود را مفید هنگامی که آنها را در دست های خود را.

با استفاده از یک چسب کلیپ و فرمان قلاب برای آویزان خود را ظرف دستکش

ما دیده ایم چند تغییرات این هک در سراسر اینترنت: برخی از مردم قرار داده اند واشرها در دستکش خود را در حالی که دیگران باید حفر binder clips به کابینت های خود را, اما ما از نسخه های مورد علاقه است که نیاز به حداقل مقدار از کار. همه شما نیاز دارید ؟ فرمان قلاب و یک چسباننده کلیپ (که شما می توانید سرقت از دفتر خانه خود را).

شما قطع فرمان قلاب یا در خود backsplash در پشت under-the-سینک درب کابینت و یا در یک سمت دیوار که همان دولت. سپس هنگامی که شما انجام می شود شستن ظروف را دستکش, کلیپ کافهای با هم با چسب کلیپ و آنها را آویزان از قلاب. به این ترتیب آنها می توانند به طور کامل خشک بین استفاده می کند و آنها خواهید بود تا از راه.

در حالی که ما می خواهم این ایده از tucking آنها را در یک کلیپ-قلاب وضعیت زیر سینک ما مانند آویزان کردن آنها را در خود backsplash برای یک زن و شوهر از دلایل. به این معنی خود را ظرف دستکش سمت راست وجود دارد زمانی که شما به آنها نیاز دارید. (و در حال حاضر ما در حال شستن بسیاری از ظروف.) دوم آنها کمتر به احتمال زیاد برای دریافت کپک زده — و یا به علت قالب به رشد در کابینه خود را — هنگامی که آنها را در فضای باز. است که آن را زیبا ترین نگاه خود را backsplash? شاید! این بستگی دارد که چگونه زیبا دستکش های خود را هستند! اما راستش مطمئن شوید که این بیت یک توده ای از دستکش در کنار خود غرق است ،

چگونه و از کجا شما فروشگاه خود را ظرف دستکش هنگامی که شما با استفاده از آنها ؟

جرالدین Campbell

نویسندگان

جرالدین کمپبل توسط سردبیر در Kitchn. او را دوست دارد نیمه دونقطه, em خط تیره و سریال کاما. او زندگی در بروکلین با سگ چارلی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن