حمایت پست: 3 ساده سوپ تابستان که نمی سوپ گاسپاچو

با همکاری اقیانوس آرام غذاهای®

در حالی که سوپ است که به طور معمول از فکر به عنوان یک سرد-آب و غذای ما فکر می کنم آن چیزی است که به برد در تمام طول سال های طولانی. مطمئن غنی کاسه پیاز فرانسوی و کلم بروکلی و پنیر چدار در حال آرامش در زمستان. اما چگونه در مورد سوپ ها هستند که سبک تر و روشن تر در آب و هوای گرمتر?

در حال حاضر که دمای هوا رو به افزایش ما ولع مصرف طراوت سوپ که احساس می کنید در خانه در ماه های تابستان. اقیانوس آرام غذاهای® آلی دامنه رایگان سوپ مرغ کامل-طعم پایه برای این نوع از سوپ. آن را ساخته شده از مواد آلی دامنه رایگان, مرغ, نمک دریا و تنها مقدار مناسبی از ادویه بنابراین شما می توانید به آن اعتماد شود اعتماد میانبر در آشپزخانه.

این دستور ساده معادلات ویژگی تنها 6 مواد — اقیانوس آرام از جمله غذاهای® آلی دامنه رایگان سوپ مرغ — و خدمت به 4 نفر. آنها گرم-آب و سوپ که نمی خواهد وزن شما را در تابستان امسال و در عین حال هنوز تا پایان احساس کاملا رضایت بخش است.

ساده تابستانی سوپ #1: خیابان آبگوشت ذرت

این پیچ و تاب و توان آبگوشت ذرت الهام گرفته است, مکزیکی, خیابان ذرت و ارائه تمام کلاسیک آن طعم. بهترین بخش این است که آن خندق سنگین مواد تشکیل دهنده مانند کرم و سیب زمینی و به جای آن مردد برای زبانه دار خامه ترش و ترش آب آهک به نگه داشتن همه چیز نور است.

معادله: 2 حبه سیر + 1 (14.4-اونس) کیسه ذرت منجمد + 1 (32-اونس) کارتن اقیانوس آرام غذاهای® آلی دامنه رایگان سوپ مرغ + 1/2 فنجان خامه ترش + 1/2 فنجان فروپاشید cotija + پنیر آب از 1 لیمو ترش

نازک برش 2 حبه سیر. حرارت 1 قاشق غذا خوری روغن زیتون را در یک قابلمه بزرگ روی حرارت متوسط تا زمانی که سوسو زننده. اضافه کردن 1 (14.4-اونس) کیسه ذرت منجمد و سیر و روغن سرخ کرده تا معطر 1 تا 2 دقیقه. پور در 1 (32-اونس) کارتن اقیانوس آرام غذاهای® آلی رایگان-محدوده سوپ مرغرا به بجوش و خروش آمدن و طبخ برای 5 دقیقه. مخلوط با مخلوط کن غوطه وری (و یا انتقال به یک به طور منظم و مخلوط کن) تا تقریبا اما نه کاملا صاف. اضافه کردن 1/2 فنجان خامه ترش, 1/4 فنجان فروپاشید cotija پنیرو آب از 1 لیمو ترش و ماهوت پاک کن زدن به ذوب شدن پنیر. طعم و فصل را با نمک حلال و تازه زمین فلفل سیاه و سفید به عنوان مورد نیاز است. انتقال به کاسه های فردی و تقسیم دیگر 1/4 فنجان فروپاشید cotija پنیر بر بالای هر یک از. خدمت چاشنی زده با تازه خرد شده, گشنیز, در صورت دلخواه.

ساده تابستانی سوپ #2: سوپ کدو سبز

هیچ چیز می گوید: تابستان مانند کدو و این brothy سوپ جشن سبزیجات سبز. نهفته برش در ومزه آش تا زمانی که آنها در حال مناقصه است اما هنوز هم پر جنب و جوش در رنگ در نتیجه چیزی که پر از طعم تازه اما هنوز هم احساس آرامش.

معادله: 1 پیاز زرد متوسط + 4 کدو متوسط (حدود 1 1/2 پوند) + 2 حبه سیر + 1/2 قاشق چای خوری تکه های فلفل قرمز + 1 (32-اونس) کارتن اقیانوس آرام غذاهای® آلی رایگان-محدوده سوپ مرغ + آب لیمو 1

تاس 1 پیاز زرد متوسط. نازک برش 4 کدو متوسط (حدود 1 1/2 پوند) و نازک برش 2 حبه سیر. حرارت 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون را در یک قابلمه بزرگ روی حرارت متوسط تا زمانی که سوسو زننده. اضافه کردن پیاز و روغن سرخ کرده تا نرم و شفاف, 3 تا 5 دقیقه. اضافه کردن کدو و سیر و 1/2 قاشق چای خوری تکه های فلفل قرمزو طبخ تا زمانی که کدو سبز روشن است اما هنوز مناقصه حدود 3 دقیقه. پور در 1 (32-اونس) کارتن اقیانوس آرام غذاهای® آلی رایگان-محدوده سوپ مرغرا به بجوش و خروش آمدن و طبخ برای 5 دقیقه. بهم زدن در آب از 1 لیمو. طعم و فصل را با نمک حلال و تازه زمین فلفل سیاه و سفید به عنوان مورد نیاز است. خدمت چاشنی زده با ریحان تازه خرد شده در صورت دلخواه.

ساده تابستانی سوپ #3: سرد Soba سوپ رشته فرنگی

در خصوص روز های گرم تابستان و سرد سوپ یک نجات دهنده زندگانی. این تغذیه دستور العمل پر مناقصه مرغ toothsome soba و هویج ترد به پایان رسید و با یک نم باران آتشین روغن فلفل قرمز.

معادله: 1 متوسط هویج + 6 اونس خشک و soba + 1 فنجان مرغ خرد شده + 1 (32-اونس) کارتن اقیانوس آرام غذاهای® آلی رایگان-محدوده سوپ مرغ + آب از 1 لیمو ترش + 2 قاشق چای خوری فلفل قرمز, روغن

رنده متوسط 1 هویج بزرگ سوراخ یک جعبه اهنی. قابلمه بزرگ آب شور به جوش آورد. اضافه کردن 6 اونس خشک و soba و طبخ با توجه به بسته جهت. تخلیه شستشو با آب سرد و سپس تخلیه دوباره. تقسیم رشته فرنگی 1 فنجان مرغ خرد شده, 1 (32-اونس) کارتن اقیانوس آرام غذاهای® آلی رایگان-محدوده سوپ مرغو آب از 1 لیمو ترش در میان فردی کاسه. طعم و فصل را با نمک حلال و تازه زمین فلفل سیاه و سفید به عنوان مورد نیاز است. بالا با هویج رنده شده و تقسیم 2 قاشق چای خوری روغن فلفل قرمز بر بالای هر یک از. خدمت چاشنی زده با قطعه قطعه پیازچه, در صورت دلخواه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im