حمایت پست: یک لاکتوز-اسپین رایگان در مورد علاقه هر کس شیب

در همکاری با دره سبز لبنیاتیوقتی که می آید به کلاسیک غذا و کرمی نرخهای هستند بدون شک محاکمه و واقعی مورد علاقه

توسط DASTESALAMATT در 30 اردیبهشت 1399

در همکاری با دره سبز لبنیاتی

وقتی که می آید به کلاسیک غذا و کرمی نرخهای هستند بدون شک محاکمه و واقعی مورد علاقه خود را. اگر شما دچار مشکل با لاکتوز مانند بسیاری از ما انجام کلاسیک مانند شیب پیاز و اسفناج و کنگر فرنگی غوطه در حال کردن جدول و یا شده اند تا به حال.

شما می توانید خداحافظی به روز از دست دادن غنی منحط نرخهای پایین. شما نمی مجبور به توسل به نرخهای ساخته شده با پایه گیاهی جایگزین محصولات مانند سویا و بادام یا شیر نارگیل یا نه. دره سبز لبنیاتی باعث می شود یک خط کامل با کیفیت بالا لاکتوز-محصولات رایگان است که اجازه می دهد تا شما را به جشن تمام شادی های لبنی لوکس خامه نرخهای گنجانده شده است. مثل این گرم و چسبناک اسفناج غوطه کنگر فرنگی.

لاکتوز برابر نیست لبنی

گیاهی جایگزین یک انتخاب عالی هستند اگر شما نمی توانید خوردن لبنیات به دلایل غذایی و یا اگر شما آلرژی, اما آنها به سختی نسبت به این معامله واقعی است. اگر شما آن را نوشته ام چرا که شما حساس به لاکتوز و آن را به شما می دهد مشکلات گوارشی شما ممکن است بخواهید برای رفتن لاکتوز به جای. دره سبز لبنیاتی را بدون لاکتوز محصولات هستند به طور منظم از محصولات لبنی شما را دوست دارم چرا که آنها ساخته شده از شیر و خامه. تفاوت در این است که آنها همچنین حاوی آنزیم لاکتاز است که آنزیم است که کسانی که مبتلا به عدم تحمل لاکتوز را تولید نمی کند به اندازه کافی به طور طبیعی برای هضم غذا.

اگر شما می دانید شما عدم تحمل لاکتوز که خوردن بعضی از غذاها باعث می شود شما درد شما لازم نیست به آنها را به طور کامل. دره سبز لبنیاتی باعث می شود یک خط کامل از خوشمزه بدون لاکتوز محصولات از جمله ماست, پنیر خامه ای, خامه ترش, پنیر و کره. هر یک از ساخته شده است با کیفیت بالا و مواد تشکیل دهنده و لیست مواد تشکیل دهنده است که نگهداری و تمیز کردن که در نتیجه مزه محصولات هستند که یک کل خیلی آسان تر هضم می شوند. که اجازه می دهد تا شما را به لذت بردن از تمام خوشمزه خوبی غنی از لبنیات بدون ناراحتی — از جمله های مورد علاقه خود را dips.

گرم و چسبناک شیب است که به سختی یک قربانی

هنگامی که شما ولع مصرف خامه شیب (که اجازه دهید صادقانه است بیشتر از زمان) نگاه کنید به این گرم و چسبناک اسفناج غوطه کنگر فرنگی. آن را به طور کامل بدون لاکتوز با تشکر از دره سبز لبنیاتی غنی پنیر خامه ای و دارای مزه تند خامه ترش. این سیر قشنگ (با تشکر از مقدار زیادی از پنیر پارمسان است که به طور طبیعی فاقد لاکتوز) و البته این با خرد شده و اسفناج و کنگر فرنگی. خدمت آن را با نان ذرت مکزیکی چیپس و کراکر و یا برش باگت و شما می توانید قبل از شما آن را بدانید شما باید شلاق تا یک دوم دسته ای.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن