تابستان سفر لغو شده است اما این تعطیلات الهام گرفته از کوکتل نیست

تعطیلات خود را برنامه ریزی شده بود برای ماه شما به یک کمد لباس جدید شما آماده به پرده دوم شما رو از هواپیما و ایجاد یک برچسب برای تمام پست های خود را. اما جهان تا به حال برنامه های دیگر برای شما: پناه در محل. در حال حاضر تنها سفر شما در حال گرفتن است به آشپزخانه تقویم برای قرار دادن یک غول قرمز ” X ” از طریق هفته دارای برچسب “تعطیلات.”

من هم درک احساس داشتن برنامه های خود را طرح میتوانست به سعی کنید به حفاری راه خود را از خمیر ترش غار شما پخته. در آغاز همه گیر یک هفته بعد از نوار مدیریت من در کلمبوس, اوهایو, دستور داده شده و ما تا به حال به غیر روحانی کردن تمام تیم ما برادر من و همسرش, استرالیا است. با سیستم پشتیبانی قاره دور و ترس از آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر آنها خود را از دست داده رستوران, مشاغل, آنها آمدند تا با ما زندگی می کنند. من و همسرم به سرعت تبدیل به خانه ما کار به موقت آپارتمان: “quaranteam” از دو بود و در حال حاضر با چهار (و یک زن و شوهر از حیوانات خانگی ،

من فکر می کنم اغلب راجع به آنها داد تا خود را چگونه سال-و-یک-نیمه ماه عسل آمد به توقف screeching. ورود به صفحه اصلی نیست آنها را دزدانه به خانواده کباب با شش بسته و ما را متعجب. به جای آن منجمد فرودگاه نزدیک به نیمه شب که من و ما, اسباب بازی نوعی سگ پشمالوی باهوش کشیده تا آنها را به لرز در مسافر خط احاطه شده توسط توشه خود را.

برادر من و همسرش برش سفر خود را کوتاه ساخته شده من فکر می کنم از همه سفر است که بسیاری از مردمی هستند که از دست رفته بود. و در حالی که من نمی توانم به مشاوره در مورد چگونه به حداکثر رساندن سفر خود را در نقاط زمانی که rebooking پرواز و یا چگونه به ماهرانه پیشنهاد ارتقا در خدمات هنگام ثبت کروز خط بسته من می آورد یک تکه کوچک از کسانی که سفر به خانه خود را. این کوکتل با الهام از کلاسیک تعطیلات academist:: دانشجویان کمی کار در آشپزخانه و یک لمس از تخیل, اما اگر شما در طول بازی و پرتاب همراه لیست پخش به دنبال که در آن قرمز ‘X’ نخواهد بود بنابراین بعد از همه بد.

دنیای دیزنی ها: سرگیجه, شلاق

برای کسانی که به این خانواده را به فلوریدا برای دیدن تلویزیون مورد علاقه خود را شخصیت من ایجاد سرگیجه, شلاق زدن, با الهام از آناناس درمان خدمت در آلوها جزیره. اگر شما قرار دادن در Moana (مانند شما در حال حاضر نیست) و آتش تا خود ماشین مخصوص مخلوط کردن, شما می توانید این spoonable معجون برای تمام خانواده (بدون gin البته) یا پور اضافی جین و آب آناناس را به یک شیشه و استفاده از شلاق به عنوان یک چاشنی زدن پس از یک Epcot الهام گرفته از غذا در سراسر جهان است.

جاده های اروپایی سفر: ماه عسل Spritz

برای کسانی که از دست رفته در تعطیلات این spritz دستور العمل خواهد شد که شما احساس الهام به دانلود مجدد آن زبان برنامه و قرص دیگری از focaccia. این ماه عسل Spritz حتی به شما میآموزد که چگونه به شربت را با استفاده از یک بطری شراب و باعث می شود برای یک sipper در حالی که شما نشستن بر روی عرشه و یا کاملا شکل prosciutto به کمی گل رز در کنار Parmigiano-Reggiano پنیر.

کروز سفر: درخشان هلو طلوع آفتاب

اگر پس زمینه گوشی خود را است که شما و همسرتان را نوازش یک دلفین در حالی که با پوشیدن زندگی نگهدارنده حدس من این است که شما از دست رفته بر روی یک خط کروز سفر در دریاهای آزاد و می تواند با استفاده از یک یادآوری کوچک است که شما آن را به عقب وجود دارد به زودی به اندازه کافی. این درخشان هلو طلوع آفتاب است که با الهام از ته حساسه و bellinis در سالن ناهار خوری را در بدن خود را تکان خوردن آن نیاز به راه رفتن بر روی عرشه آماده آفتاب سوختگی و یا به سفر یک روزه جزیره.

تعطیلات ساحل ها: گواوا پینا کولادا

اگر شما تا به حال به تعویق انداختن تعطیلات ساحل خود را, شما می خواهید به نگه داشتن خود را در ماشین مخصوص مخلوط کردن بر ضد شما به عنوان مخلوط کردن گرمسیری طراوت بلانکو تکیلا و بتها ا, آناناس و نارگیل. این گواوا Piña Colada مطمئن است به لذت.

در هوا: این Biscoff قطار سریع السیر

هنگامی که مخلوط کردن این نوشیدنی با الهام از مورد علاقه ما academist:: دانشجویان ما نمی توانیم فراموش کرده ام در مورد چگونه ما وجود دارد. این دستور اشاره به مورد علاقه من لحظه ای از هواپیما سفر: minibottles زنجبیل آل و بسته از کوکی ها. Biscoff شربت ساده است و طعم جدید بلستر در زندگی خود را به شما نمی دانستید شما نیاز نشان داده شده در Biscoff قطار سریع السیر.

اگر شما قادر به تنظیم مجدد زندگی خود قرار دهید و یا آن را نگه دارید برای چند ماه rebooking برخی از مسافرت نمی تواند به عنوان بد به عنوان شما فکر می کنم. فکر می کنم در مورد خاطرات (و قرص نان) شما قادر به در خانه و در را که تازه کشف شده قدردانی برای جهان خارج با شما هنگامی که شما در حال قادر به رفتن. من خودم را گم خواهد شد چند سفر, این سال, اما ترس نیست — جهان خارج وجود دارد در حال انتظار برای ما و من نمی توانم صبر کنید برای رفتن سلام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>