خورشید گوجه فرنگی خشک شده گردو پستو

تنها چیزی بهتر از یک دستور غذا خوب است? هنگامی که چیزی را بسیار آسان به را است که شما حتی نمی نیاز به یک. خوش

توسط DASTESALAMATT در 5 اردیبهشت 1399

تنها چیزی بهتر از یک دستور غذا خوب است? هنگامی که چیزی را بسیار آسان به را است که شما حتی نمی نیاز به یک. خوش آمدید به این که ساده یک ستون که در آن به بحث ما شما را از طریق فرایند ساخت ظروف و نوشیدنی های ما می توانید با ما چشم بسته است.

برای اولین بار واقعا کامل شام من تا به حال در یک رستوران بود که در Buvette زمانی که من در بازدید از نیویورک در مدرسه بالا است. کوچک, فرانسوی, اغذیه فروشی و مشروب فروشی در غرب روستا اجرا شده توسط جودی ویلیامز, Buvette است که به عنوان کشنده برای مواد غذایی خود را به عنوان توانایی خود را برای حمل و نقل شما را به پاریس. اما مواد غذایی! این غذا واقعا خوب است.

جایی بین غنی brandade سقوط از هم جدا coq, au, vin و واقعا لوکس موس شکلات آمد unsuspecting دوره—توسری خور ، این یک دلپذیری, گردو, پستو, خدمت, در, کامل, نان ترد.

خوش شانس برای من ویلیامز منتشر پستو دستور در Buvette را eponymous cookbook—که من به دست راست قبل از حرکت به نیویورک برای راه اندازی فروشگاه به عنوان کسی که شبیه یک رشد کرده است. این دستور غذا را همراه من در سراسر کشور و سپس از آپارتمان به آپارتمان. من تغییر یک زن و شوهر از چیزهای کوچک به عنوان من آن را ساخته ام در طول سال در خدمت آن با راه بیش از نان تست.

در اینجا چگونه من را می رود: اول حرارت فر را به 350 درجه F. سپس حرکت شبیه چمچه زنی 1 سخاوتمندانه فنجان گردو خام را بر روی یک سینی پخت و پاپ آنها را در فر به توست. در اینجا یک راهنمای مفید برای toasting. (برای ثبت ویلیامز با استفاده از آجیل خام اما به من برشته طعم همه چیز را به سطح بعدی.)

در حالی که گردو در حال تبدیل عمیقا طلایی قهوه ای پوست 1 میخک سیررنده شده یک چهارم فنجان پنیر پارمسانانتخاب کنید 2 قاشق چایخوری. تازه آویشن برگ از خود دوک وار ساقه (یا واقعا یکی دیگر از گیاهان دارویی مانند رزماری و پونه کوهی را بیش از حد) و بطور عالی یا ظریف یا ریز ریز ریز کردن 2 قاشق غذاخوری. خورشید گوجه فرنگی خشک شده. من می دانم من می دانم. اما قبل از اینکه شما را در جهت دیگر فکر که من باید دیوانه برای شعار یک دستور است که برای تماس های جنجالی خورشید گوجه فرنگی خشک شده فقط به من گوش میدی: آنها در این است! کمی شیرین و کمی اسیدی آنها با پر کردن پس زمینه به جای خود را اعلام و جلو و مرکز به عنوان شناخته شده انجام دهد. و آن را فقط کار می کند.

من متقاعد شده شما ؟ خوب خوب چون گردو قطعا انجام می شود toasting در حال حاضر. هنگامی که آنها سرد انتقال آنها را به یک پردازنده مواد غذایی (با فریاد به من بیشتر مقرون به صرفه فضا موثر mini one) به همراه سیر میخک, the parm و 1 قاشق چایخوری. شری سرکه. پالس تا درشت خرد شده.

انتقال این مخلوط را در یک کاسه هم بزنید در خورشید گوجه فرنگی خشک شده و حدود ¼ فنجان روغن زیتون فوق العاده خالصو فصل را با نمک را به طعم و مزه.

من در واقع خوردن این گوشت در نان تست. اما من هم spooned یک دسته علف و غیره بیش از سبزیجات تفت داده شده برای ارسال بحران خدمت آن را با مرغ و استیک و استفاده از آن به عنوان یک گسترش در ساندویچ شیب برای crudités و زمانی که سست کردن با برخی از آب ماکارونی و پنیر, ماکارونی با سس.

مهم نیست که چگونه آن را در خدمت هر چند آن را به من طول می کشد بازگشت به کوچک و شلوغ اتاق ناهار خوری در Buvette—سفر خیالی من همیشه می توانید استفاده کنید و به خصوص در حال حاضر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن