اقدام سریع از FAA ایالات متحده نیروی دریایی به شرح زیر دیترویت فرشتگان آبی هواپیماهای بدون سرنشین حادثه

در اوایل این هفته آبی فرشتگان پرواز بر فراز دیترویت میشیگان به افتخار کارگران خط مقدم. وجود ندارد به طور موقت محدودیت پرواز (TFR) در محل اما اداره هوانوردی فدرال (FAA) همیشه مسائل اطلاع به نیروی هوایی (NOTAM) هر زمان که یک رویداد مهم مربوط به هواپیمای سرنشین دار برنامه ریزی شده است. یکی از راه دور خلبان تصمیم به پرواز هواپیماهای بدون سرنشین خود را خطرناکی به ناوگان است و در حال حاضر در مشکل با FAA ایالات متحده نیروی دریایی و مقامات محلی.

هواپیماهای بدون سرنشین جامعه خشم بود ، یک فردی که احساس خشم خود را به سادگی دوباره ارسال فیلم که نبود خود است ویک خزه از خزه عکاسی. ‘من این است که آن دسته از افرادی که خیلی تند و تیز به من تا از شور و شوق برای این صنعت است. در حالی که من قطعا انجام نمی آن را درک و آن را ناشی از هیچ تا پایان غضب به من آن را تمام انجام می شود از شور و شوق برای صنعت’ ماس می گوید DPReview از هزاران تهدید و شکایت او موفق به دریافت بیش از چند روز گذشته.

علاوه بر فعالیت های غیر قانونی نویسنده اصلی فیلم استفاده می شود کپی رایت موسیقی کلیپ از فیلم کلاسیک “Top Gun.”

حتی با عنوان ‘کتاب! این ویدئو…,’ خزه بود مجبور به حذف این کلیپ که مشاهده شد بیش از 133,000 بار نه تنها به جلوگیری از آزار و اذیت و همچنین برای کپی رایت ادعا می کنند بیش از موسیقی متن فیلم اصلی نویسنده را انتخاب کرد برای این فیلم – ‘منطقه خطر” توسط Kenny Loggins از فیلم Top Gun.

این است چگونه هواپیماهای بدون سرنشین به ناوگان آبی فرشتگان پرواز بر فراز دیترویت. برخی از کارشناسان گمانه زنی است که به عنوان نزدیک به 100 فوت دور از نزدیکترین هواپیما.

اصل دقیقه-کلیپ طولانی که در آن یک هواپیمای بدون سرنشین پروانه دیده می شود وزوز در گوشه قاب و در مجاورت نزدیک به هواپیماهای برجسته اعتبارات از جمله اجتماعی رسیدگی @GIOLUCIA که همگام سازی با نام جیووانی لوسیا در Instagram. حساب شده و حذف شده و لوسیا را رد کرده است مصرف این فیلم است. او ادعا می کند او آن را آپلود برای یک دوست. صرف نظر از این که بازی چه نقشی ارسال فیلم در یک انجمن عمومی بود تقریبا به عنوان عاقلانه به عنوان مصرف آن.

دین ” Greenblatt که به تازگی امن یک پیروزی برای میشیگان ائتلاف اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین در یک نامربوط مورد نظر به DPReview در مورد این حادثه: ‘FAA مقررات دستور اپراتورها از sUAS مطابق با حق-از-راه محدودیت. رسانه های اجتماعی فراهم می کند یک فرصت بسیار عالی برای افراد به تهمت زدن به خود را دارند.

“من به کار گرفته چند FAA اجرای اقدامات علیه sUAS اپراتورهای. به طور معمول FAA آگاه می شود از نقض حقوق بشر از طریق الکترونیکی و انتشار است. ویدئوها می توانید به برقراری پرواز در حریم هوایی محدود پرواز بر مردم و یا در نزدیکی به اورژانس ارائه دهندگان خدمات. از جمله شواهد مستند باعث می شود آن را دشوار است به کوه دفاع به FAA اجرای اقدامات’ ” Greenblatt نتیجه می گیرد.

تحقیقات در حال حاضر در جریان است. منابع ادعا می کنند که حتی اگر آن را ممکن است شخص دیگری در کنار لوسیا که اسیر این فیلم هر دو طرف صورت قابل توجهی پیامدهای قانونی برای اقدامات خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>