حمایت پست: 5 راه برای بهبود صرف غذا, اگر سگ شما یک ضربه زننده خوار

در همکاری با کشاورز سگاگر شما فکر می کنم "ضربه زننده سگ" یک ترکیب متناقض است و سپس شما هرگز دیده می شود نگاه م

توسط DASTESALAMATT در 24 خرداد 1399

در همکاری با کشاورز سگ

اگر شما فکر می کنم "ضربه زننده سگ" یک ترکیب متناقض است و سپس شما هرگز دیده می شود نگاه معدن به من می دهد که من برگزاری در فانتزی رفتار میکند. (موارد خاص تنها Jasper!) فقط به این دلیل که سگ نیاز سازگار رژیم غذایی بدان معنا نیست که آنها مشتاق به خوردن هر آنچه که شما در مقابل آنها قرار داده. شما pup تبدیل شایان ستایش خود را پوزه در شام ؟ این نکات کمک خواهد کرد که صرف غذا در مسیر بازگشت.

Doggos عشق قابل پیش بینی است, بنابراین مجموعه ای منظم صرف غذا در آرام کردن نقطه ای که در آن توله سگ خود را می توانید ناهار خوردن بدون حواس پرتی. اما آن را فقط به عنوان مهم به مجموعه منظم و در پایان به صرف غذا بیش از حد: زمانی که شما انتخاب کنید تا کاسه و پس از 20 یا 30 دقیقه خود را به سگ یاد می گیرد که آنها بهتر غذا خوردن قبل از غذا می شود دور گرفته شده است. پس از چند روز از این روال جدید آنها را می دانم که شام = رفتن زمان است.

شاید سگ شما فقط نمی خواهم katchers. ما آنها را سرزنش نیست: Kibble است که اغلب بسیار خام و ساخته شده با سخت روش های پخت و پز و گاهی ناگوار مواد تشکیل دهنده. مواد غذایی تازه است خوش طعم تر و آسان تر برای سگ ها به غذا خوردن و هضم و من پیشنهاد می کنم از کشاورز سگ. بررسی های خود را نشان دهد و آن را مناسب برای همه سگ ها به ویژه خواران ضربه زننده به لطف تازه متعادل مواد مغذی سالم است که طراحی شده توسط دامپزشکی متخصصان تغذیه. هر برنامه طراحی شده است به طور خاص برای سگ خود را در حالی که کاملا به پایان رسیده و تحویل به درب خود را مطمئن شوید که شما هرگز اجرا کردن. اگر شما در مورد آن فکر می کنم این واقعا یک هک زندگی برای هر دو شما. یک بررسی سریع برای پیدا کردن توله سگ خود را شخصی طرح است.

نگران نباشید, آنها هنوز هم بهترین در تمام جهان بله آنها هستند. این درست است که اگر شما جای خود غلت بزنید و آنها را بالا و کالری رفتار در تمام طول روز آنها در حال رفتن به که گرسنه هنگامی که شام را آماده و سپس آنها نمی دریافت مواد مغذی آنها نیاز دارید. کاهش در رفتار و تماشای اشتهای خود را گرفتن تا. (اگر شما نیاز به درمان برای آموزش سعی کنید کالری پایین گزینه های مانند لوبیا سبز.) شما همیشه می توانید پاداش آنها را با نوازش به جای. برنده!

4. نم نم باران یک چربی سالم در بالای مواد غذایی خود را.

اگر شما احساس می کنید مانند شما سعی کردم همه چیز و سگ خود را هنوز هم ضربه زننده کشیدن این آس از آستین خود: اضافه کردن یک چربی سالم به ظرف غذا. سعی کنید مخلوط کردن ماهی کولی و روغن دانه کتان و روغن و یا حتی ماهی قزل آلا به کاسه خود را به شام و حتی بیشتر جذاب است. جایزه: آنها یک دوز سالم از اسیدهای چرب امگا بیش از حد. این یک ترفند کوچک است که می تواند یک راه طولانی بروید.

5. رد مرتبط با سلامت باعث می شود.

اغلب pickiness رفتاری است موضوع اما آن را نیز می تواند اشاره به نگرانی های جدی. سگ خود را می تواند اقدام ضربه زننده چرا که آنها در حال تجربه دهان و دندان صدمه و یا بیماری و یا به دلیل مواد غذایی خود را به آنها باعث می شود مشکلات گوارشی. اگر شما نگران هستید و یا اگر pickiness ناگهان می آید و طول می کشد بیش از چند روز تماس با دامپزشک خود را برای دیدن چه خبر است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن