ثبت آگهی تبلیغاتی - نه برای همه

استفاده از خدمات این سایت برای کاربران سامانه پیامک فراز اس ام اس (تقریبا) رایگان است! یکی از مهمترین ویژگی ه

توسط مدیر سایت در 19 اردیبهشت 1402

استفاده از خدمات این سایت برای کاربران سامانه پیامک فراز اس ام اس (تقریبا) رایگان است! یکی از مهمترین ویژگی های سامانه تبلیغات اینترنتی نیازپرداز، پایداری و دائمی بودن آگهی هاست. خب تا اینجا فهمیدیم که تبلیغات گوگل چه کار میکند و چگونه میتواند به ما کمک کند؛ اما هوشمندی گوگل در امکاناتی که دارد، خودش را نشان میدهد. این گزینه اجازه میدهد افرادی را انتخاب کنید که برایتان مهم هستند و سایر افراد را از لیست موجود حذف نمایید. پس اجازه دهید ابتدا با قویترین سرویس تبلیغات یعنی گوگل آشنا شویم و بعد سراغ شبکههای تبلیغاتی دیگر برویم. Sitelinks: این موضوع به شما اجازه می دهد لینکی را به محتوای عمیق تر و مرتبط تر در سایت خود قرار دهید. چه کسب و کار اینترنتی داشته باشید و چه کارتان غیراینترنتی باشد، با تبلیغات است که شما می توانید محصولات و خدمات خود را به دیگران معرفی کنید، برای خودتان مشتری پیدا کنید و میزان فروش خود را چند برابر کنید. عدم کارایی بعضی کلیدهای صفحه کلید جاسوسافزارها کارایی کلیدهای صفحه کلید را تغییر میدهند؛ بهطوریکه برای مثال کلید تب در پنجره مرورگر به جای جا به جایی روی پیوندها، کار دیگری انجام دهد. این نوع هدفگیری، اطلاعات مخاطب را ذخیره میکند و در جای دیگری تبلیغ سایت شما برایش نشان داده شود.

Specific Reach (Within Display Network) : این گزینه تنها زمانی تبلیغ شما را نشان می دهد که کلمه کلیدی شما منطبق باشد و سایتی که کاربر در آن قرار دارد، همان سایتی باشد که به عنوان بخشی از هدف گیری جای دهی خود انتخاب کرده اید. اگر پاسخ این سوالات را نمیدانید، نگران نباشید چون گوگل ادز به شما کمک میکند که کسب و کار خود را به صورت هدفمند در رسانههای گوگل نمایش دهید. حتی میتوانید برای تبلیغتان زمانبندی بگذارید که مثلا عصرها نمایش داده شود چون مخاطبان شما عصرها بیشتر آنلاین میشوند. تعجب نکنید چون گوگل همیشه سعی میکند هزینه را به بهینهترین حد برساند. در این مقاله درباره اینکه چگونه در گوگل تبلیغ کنیم، به موارد مهم و کاربردی اشاره کردیم. اگر با بازاریابی ربایشی آشنایی ندارید، حتماً مقاله نوین در این باره را بخوانید. اگر هم بشود وقت و هزینه زیادی لازم است تا تبلیغ کارآمدی از آب در بیاید؛ برای همین میتوانید از شبکههای تبلیغاتی کمک بگیرید. یک عبارت را به عنوان شعار انحصاری خود در نظر بگیرید. این سیستم هوشمند، در هر سطحی، با توجه به اینکه پیام تبلیغاتی شما چه باشد و چه گروهی را میخواهید هدف بگیرید، اینقدر امکانات به شما میدهد که میتوانید هر چقدر که میخواهید تبلیغات خود را بهینه کنید.

اگر بخواهم از امکانات تبلیغ گوگل برایتان حرف بزنم، حالا حالاها باید درگیر این مقاله باشید. این کار باعث میشود که اگر کسی کلمات کلیدی شما را جستجو کرد، سایت شما در نتایج بالای گوگل برایش نشان داده شود. سایت دیوار اولین ارائه دهنده خدمات رایگان آگهی و خرید و فروش آنلاین می باشد که توانسته این حوزه را به طور کلی متحول کرده و تعداد زیادی سرویس رقیب برای خود ایجاد نماید. بابک دنبال کسی است که برای کسب و کار خود به تبلیغ نیاز داشته باشد؛ علی هم باید دنبال یک سایت بزرگ و مرتبط باشد با کارش باشد که تبلیغات او را قبول کند، ولی هیچکدام از آنها وقت این کار را ندارند. صاحبان کسب و کارها در تمام شهرهای ایران می توانند تبلیغات خود را در این سایت ثبت کنند. گوگل کلمات آگهی خود را در سال ۲۰۰۰ در برنامه جستجوی تبلیغات صادر کرد و بخش کیفی خود را در سال ۲۰۰۲ معرفی کرد که جستجوی آگهیها را توسط یک مجموعه از قیمت پیشنهادی و جستجوگرهایی که روی آگهیها کلیک میکنند را دستهبندی میکند. شرکت شما دو نوع محصول دارد یکی ساخت فروشگاه و دیگری ساخت سایت و برای هر کدام کلمات کلیدی جداگانهای در نظر گرفتهاید که متناسب با همان بخش از کسب و کارتان است.

در بخش Schedule میتوانید زمانی که میخواهید تبلیغتان اجرا شود را سفارشی سازی نمایید. آگهی رایگان اینترنتی در حال حاضر بسیار دیده می شوند. سرعت بازخورد گرفتن در تبلیغات برخط بسیار بالا است. درج آگهی رایگان همانطور که مطرح شد راهکار بسیار مناسبی برای تبلیغات حقیقی و حقوقی است. مثلاً اگر یک تبلیغ، از روزی 1000 کلیک به 10000 کلیک برسد، هزینه را برای کاربر تبلیغ کننده کمتر میکند. مثلاً کسانی که به تکنولوژی علاقه دارند (در موضوعات تکنولوژی جستجو میکنند)، کسانی که خانهدارند، کسانی که تحصیلات دانشگاهی دارند و خیلی چیزهای دیگر که باورتان نمیشود. این کلمات را در متن آگهی هم به کار ببرید. علی یک طراح گرافیک است و قصد دارد حرفه خود را تبلیغ کند و به همه نشان دهد که چه طرحهای زیبایی را خلق کرده است. بابک برعکس علی، یک سایت آموزشی دارد که در حوزه هنر و معماری فعالیت میکند. نیازمندی های آنلاین نت پسند یک وب سایت به منظور ثبت آگهی رایگان می باشد. گوگل بزرگترین شبکه تبلیغاتی جهان است که هدفمندترین تبلیغات را به نام خودش ثبت کرده کلیک کنید است. برای شروع ثبت آگهی در گوگل، ابتدا باید تصمیم بگیرید که میخواهید تبلیغات را خودتان مدیریت کنید، یا مدیریت تبلیغاتتان را به آژانس تبلیغاتی جیادز بسپارید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 19 اردیبهشت 1402


avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 19 اردیبهشت 1402