2.50 $مخلوط ادویه که من قرار داده و عملا همه چیز را

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من اعتراف می کنم: من همیشه به حال تمایل به تحت فصل مواد غذایی است. شما احتمالا می تواند سرزنش من بیش از حد حساس جوانه های چشایی و یا این واقعیت است که ما تنها نگهداری ارزان, ریز آسیاب شده قبل از فلفل در خانه من در حال رشد است. برای مدت زمان طولانی من گریزی به اکثر ادویه بدان معنی است که غذاهای من تنها نسبتا شور و یا رنگ و لعاب با ضعف زمزمه فلفل سیاه. که در آن است.

به عنوان یک نتیجه, من مبارزه کمی که تقریبا هر دستور غذا را من پیدا کردن تماس برای “ادویه برای طعم و مزه است.” چه آن را به معنی? اما تمام ادویه trepidations تغییر زمانی که من نقل مکان کرد و با من و شوهرم او را به من معرفی خود به مراتب بهتر-ذخیره ادویه کابینه. MVP? این می تونی Chachere را Creole چاشنی.

برای uninitiated تونی Chachere را Creole ادویه و یا به سادگی “تونی” را به عنوان آن را بیشتر از روی علاقه به یک مخلوط ادویه شامل نمک فلفل قرمز, فلفل سیاه, فلفل قرمز, پودر سیر خشک. امضای خود را سبز و قرمز و تکان دهنده می خواند “در همه چیز” و اگر شما می توانید آن را باور من در بر داشت که آن را واقعا است. (این واقعیت است که هزینه آن $2.50 برای 17 اونس بسیار بزرگ بیش از حد.)

پس من و تونی تبدیل شده اند آشنا می شود بیش از دو سال گذشته من استفاده می شود این مسائل به فصل و ماهی و مرغ و گوشت گاو و گوسفند و تخم مرغ و سبزیجات, سیب زمینی سرخ کرده — لیست در می رود. آن را تبدیل به یک جزء اصلی در پخت و پز روزمره و مگر من پس از یک دستور العمل بسیاری از وعده های غذایی تنها نیاز به چند حرکت از تونی و یک چلپ چلوپ از روغن زیتون فوق العاده.

در حالی که من مسلما یک تبدیل, من تنها نیستم من ارادت (رسمی خود را در Facebook صفحه نزدیک به نیم میلیون نفر از پیروان!). به طوری که تونی? و آنچه باعث می شود او را به یک متخصص ؟

داستان پشت تونی Chachere را Creole ادویه

خندان کارتون آشپز در بسته بندی محصول است که شباهت واقعی تونی Chachere یک آشپز که در سن 65 انتشار یک کتاب آشپزی برجسته غذاهای جنوبی لوئیزیانا. این کتاب شامل دستور العمل های خود را از ترکیب چاشنی که به سرعت به دست آورد یک پایه فن. آن را تنها یک ماده از زمان قبل از مردم می خواست به خرید آن بر روی قفسه و فقط دو سال بعد در سال 1972 تونی شروع فرایند تولید خود اسم ترکیب.

چون من یک تازه کار وقتی که می آید به ادویه کابینه من مشورت دو سرآشپزها حرفه ای برای برخی از آشپزی تخصص در مورد تونی. برای اولین بار آدرین Cheatham یک آشپز در موسسه آموزش پخت و پز و سابق سرآشپز بالا runner-up که در توصیف این ادویه به عنوان یک پایگاه بزرگ است که بازدید تمام یادداشت ها حق. “به عنوان یک آشپز, من ترجیح می دهم به خود من می آمیزد اما من همیشه تونی Chachere را در خانه من” او به من گفت. “اگر من از پودر سیر یا فلفل قرمز می توانید اضافه کنید به جای این. آن را به یک جزء اصلی; من همیشه آن را در خانه در حال رشد و هنوز هم به این روز است.”

وجود دارد یکی از مهم نقد است که Cheatham می خواهم به: او را می بیند تونی به عنوان یک ادویه کاخون ترکیب از یک Creole مخلوط ادویه (به عنوان بطری نشان دهنده). “وجود دارد برخی از تفاوت بین Creole و غذاهای کاخون,” او گفت:. “Creole پخت و پز دارای ایتالیایی را تحت تاثیر قرار و شامل گیاهان مانند پونه و ریحان که تونی Chachere را نمی کند. غذاهای کاخون است که معمولا کمی spicier که بهتر است توضیحات برای چه تونی واقع است.”

آشپز کوین بلتون میزبان کوین بلتون را نیواورلئان جشنساکن آشپز در نیواورلئان CBS وابسته (WWL-تلویزیون) و لوئیزیانا, آشپزی, افسانه که آموخته مبانی Cajun and Creole آشپزی با تماشای و پخت و پز با مادر و مادربزرگ از او 5 سال است. “مادر من و مادربزرگ های تمام به حال خود ادویه مخلوط با پودر سیر کمی پودر پیاز, نمک, فلفل قرمز, فلفل سیاه, فلفل قرمز. که بنیاد” بلتون گفت. “با توجه به آنچه کارشناسی ارشد را, او را به اضافه کردن برخی از گیاهان مختلف به آن پایه است.” او توضیح داد که تونی ساخته شده در این سنت از داشتن یک هدف پایه ادویه مخلوط و آن را به یک محصول تجاری.

بلتون می افزاید که تونی “به ارمغان می آورد که لوئیزیانا طعم” به ظروف. مانند Cheatham, بلتون همچنین اشاره کرد که ادویه مخلوط خم بیشتر به سمت spicier کاخون مشخصات عطر و طعم. “شما لازم نیست که برای انجام بیش از حد دیگری [هنگامی که شما اضافه کردن تونی],” بلتون گفت. “اگر شما هرگز آن را قبل از استفاده من پیشنهاد می کنم با استفاده از یک کمی از آنجا که شما همیشه می توانید اضافه کردن بیشتر اما شما هرگز نمی تواند به دور باشد.”

من آموخته ام من ادویه درس — و مواد غذایی است که همه بهتر از آن! با تشکر از شما تونی.

آیا شما تا کنون سعی تونی Creole ادویه?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im