2-عنصر قدرت پاک کننده است که زندگی شما را بسیار ساده تر

به لیست طولانی از چیزهایی که با هم (فکر می کنم: کره بادام زمینی و ژله و نخود فرنگی و هویج قانون مهاجرت و ملیت

توسط DASTESALAMATT در 27 خرداد 1399

به لیست طولانی از چیزهایی که با هم (فکر می کنم: کره بادام زمینی و ژله و نخود فرنگی و هویج قانون مهاجرت و ملیت و جفری), ما می خواهم برای اضافه کردن جوش شیرین و پراکسید هیدروژن. در حالی که مخلوط کردن مواد شیمیایی و پاک کننده ها می تواند گاهی اوقات خطرناک است و به طور کلی توصیه نمی شود, BS و HP (که ما به محبت آنها تماس بگیرید) می تواند قدرتمند و موثر در تمیز کردن دسته کوچک موسیقی جاز.

این است که آیا در پشت سر هم و یا به عنوان یک قوی خمیر جوش شیرین و پراکسید هیدروژن سزاوار به بعد زن و شوهر و قدرت ... خود را تمیز کردن آرسنال. در اینجا برخی از بهترین راه برای استفاده از جوش شیرین و پراکسید هیدروژن در اطراف خانه.

توجه داشته باشید: مخلوطی از جوش شیرین و پراکسید هیدروژن باید هرگز ذخیره شده در یک ظرف در بسته به دلیل تجمع دی اکسید کربن می تواند باعث ظرف به نشت منفجر شود و یا اسپری زمانی که افتتاح شد. فقط به عنوان به اندازه کافی رب برای تمیز کردن یک جلسه در یک زمان.

1. تمیز کردن آب باقی مانده خاموش پلاستیک و سیلیکون ابزار پخت و پز.

اگر شما مبارزه با اثرات آب سخت خود ظروف پخت و پز می تواند تحت پوشش در ناخوشایند فیلم سفید از ذخایر معدنی که عادی ظرف شستن روش ها دست نزنید. به ظروف خود را به دنبال خوب به عنوان جدید را خمیر جوش شیرین و پراکسید هیدروژن گسترش آن بیش از ظروف خود را و اجازه دهید برای نشستن حدود نیم ساعت قبل از شستشو به طور معمول.

2. تمیز کردن حمام لوله ها.

وسایل حمام تحت پوشش در نه تنها سخت لکه آب, اما همچنین یک روکش از شامپو و صابون تفاله خواهد درخشید دوباره پس از تحت, جوش شیرین و پراکسید هیدروژن درمان است. رب گسترش آن را بیش از خود را بدون زرق و برق وسایل, اجازه دهید برای چند دقیقه نشستن و پاک کردن با یک دستمال. شستشو با پاک دستمال مرطوب و چرم گاومیش خشک به جلا شین.

3. حل پخته در غذا در گلدان و تابه.

4. دریافت پخت ورق به دنبال به خوبی به عنوان جدید.

ورق پخت به ناچار تا پایان با زنگار (حتی پس از فقط چند استفاده می کند). در حالی که این لکه ها به یک نقطه از غرور در ما تحقق آنها نیاز به تمیز کردن در نهایت. نم نم ورق آزادانه با جوش شیرین spritz با HP و اجازه دهید همه چیز نشستن یک شبه. صبح شما قادر خواهید بود به راحتی خراش کردن جوش شیرین و سست gunk.

مرتبط با: ما سعی کردیم 5 روش برای تمیز کردن و پخت ورق در بر داشت و یک برنده روشن

کثیف ملات است که هر کس تمیز کردن نمسیس و آن را به یکی از آسان به شکست است. برای سفید کردن grubby خطوط دوغاب اسپری را با هیدروژن پراکسید اجازه دهید آن نشسته و سپس دوباره و با پاشیدن جوش شیرین. اسکراب با یک مسواک یا برس تمیز کردن. شستشو و پاک پاک.

جوش شیرین و پراکسید هیدروژن را یک لکه — به خصوص در yellowed سفیده. گسترش خمیر جوش شیرین و پراکسید هیدروژن بر روی لکه اجازه آن نشستن به مدت نیم ساعت و شستن به عنوان معمول است. مراقبت با رنگ های تیره تر که می تواند آسیب دیده توسط هیدروژن پراکسید است.

خمیر جوش شیرین و پراکسید هیدروژن از طریق کاهش تفاله صابون و لکه آب بر روی ظروف و کاشی. مخلوط رب دو سوم جوش شیرین را به یک سوم هیدروژن پراکسید گسترش آن را بیش از مناطق آسیب دیده اجازه آن نشستن به مدت 30 دقیقه و سپس شستشو دور. دنبال یک غبار از آب مقطر و سرکه سفید در صورت لزوم.

هر گونه استفاده های دیگر برای اضافه کردن ؟ ترک آنها را در نظرات زیر!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن