2-دوم ترفند که دو برابر حجم ذخیره سازی خود Baggies

برخی از راهنمایی و ترفندها شما می خواهید برای ایجاد خود را ورق کوکی جدید شبیه دوباره در حال حاضر و یا به شما ا

توسط DASTESALAMATT در 17 اردیبهشت 1399

برخی از راهنمایی و ترفندها شما می خواهید برای ایجاد خود را ورق کوکی جدید شبیه دوباره در حال حاضر و یا به شما الهام بخش به منظور یک کیسه زیپ روابط ASAP. دیگر هک شما را تحت تاثیر قرار, اما نمی برانگیختن اقدام فوری. به جای آنها در حافظه خود را تا زمانی که فقط وضعیت مناسب یا لحظه ای باعث می شود شما بروید "نگه دارید در یک ثانیه من می دانم آنچه را برای حل این مشکل کوچک!"

امروز هک این است که یکی از کسانی است که حتی اگر شما لازم نیست که برای استفاده از آن حق دور (اگر چه شما ممکن است!), شما می خواهید به پهلو دور برای آینده است.

در اینجا نکته: شما می توانید پیوستن دو زیپ کیسه به یکدیگر برای ایجاد یک بزرگتر کیسه مهر و موم شده. این کیسه های پلاستیکی معادل پیوستن به کیسه خواب با هم. به انجام آن باز هر دو کیف فلیپ یکی داخل و متناسب با "زبان" بخشی از یک کیسه به "شیار" بخش دیگر — سپس با فشار همه اطراف به مهر و موم. که آن را — بدون مواد دیگر و یا مهارت های مورد نیاز!

البته کل نقطه ای از بودن قادر به ایجاد یک کیسه بزرگتر است برای قرار دادن چیزی در داخل آن برای مهار و/یا حمایت می کند. محل آیتم های خود را داخل یک کیسه قبل از اتصالات دو کیسه را با هم و شما فورا ایجاد یک محافظ پوشش گرد و غبار برای ناشیانه اندازه اقلام است.

در اینجا چند چیز شما ممکن است قرار دادن در داخل خود MacGyvered کیسه:

چه خواهد شد شما با استفاده از کیسه های هک ،tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب