از 22 دلار DIY کابینه هک که شما را سینک آشپزخانه یک میلیون بار بهتر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.وجود دارد

توسط DASTESALAMATT در 2 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وجود دارد یک منطقه در آشپزخانه من است که من هرگز کاملا راضی با: سینک و فضای اطراف آن. حتی زمانی که تمیز کردن و تنظیم مجدد وجود دارد همیشه یک دستمال مرطوب از یک برس یا دو گلدان زداینده بر روی صفحه نمایش. هیچ کدام از آن ها یک ترکیب مناسب در رنگ. بله تنظیمات این ابزار تمیز کردن در یک سینی یا روی یک کیک پایه کمک خواهد کرد سینک منطقه به نظر می رسد کمتر به هم ریخته اما گاهی اوقات من در آرزو قرار دادن آنها را "دور" نیست در واقع منظور آنها را ترک کردن.

در آشپزخانه ما ژنده پوش دریافت پرتاب بیش از حوضه تقسیم و یک فنجان مکش دارنده اسفنج دارای ما scrubbie و گلدان زداینده. و بیشتر از نه, که دارنده به پایان می رسد تا نه پایبند به داخل سینک اما فقط در حالت استراحت در مقابله پشت سینک باعث احمقانه tiffs وجود دارد بین زن و شوهر (که اصرار دارد آن را فقط نگه می دارد کشویی پایین) و من (که توضیح می دهد که همه شما باید انجام دهید این است که خشک کردن سینک دیوار و فشار آن بر). ایده آل نیست.

که من به ارمغان می آورد به نزول جلو سینی! آنها یک aha! ذخیره سازی راه حل برای این دقیقا نقطه چسبیده. آنها را با استفاده از غلط صرفا تزئینی جلوی کشو در کابینت زیر سینک (به عنوان طولانی به عنوان شما لازم نیست که یک صحن جلوی سینک) با اضافه کردن یک شیب-سینی که پنهان خود را زشت و اسفنج ظرفشویی whatnots.

شما می توانید خرید یک سینک سینی جلو برای حدود $20 و آنها آسان برای نصب. به سادگی صحبت کردن شما فقط باید به پاپ از پنل جلو پیچ های سینی به پشت جبهه کشو و سپس ضمیمه آن را به کابینه خود واحد با لولا. تمام این قطعات در یک سینک سینی جلو کیت. سپس شما می توانید تمام خود را در آشپزخانه از جمله حمايتهاي مشکل سینک منطقه به طور کامل بی عیب و قرار دادن دور.

آیا شما یک سینک سینی جلو? آیا شما تا کنون دیده یک در عمل ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن