دلار 24 دم سرد ساز است که تقریبا 8,000 آمازون خریداران باید در عشق با کاهش یافته

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.ساخت تا ا

توسط DASTESALAMATT در 31 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ساخت تا از ورود هوای سرد دم نجومی است که کمی مانند پیش بینی یک تعطیلات بزرگ: شمارش معکوس واقعی است. که نیاز به سانتا هنگامی که شما استارباکس من درست است ؟ اما این دم سرد فصل خیلی متفاوت تر از آنهایی که قبل آمد. پس از من گرفتار یک نگاه اجمالی از mile-کشش طولانی از اتومبیل های در حال انتظار برای یک نوبت در استارباکس محلی درایو-از طریق پنجره آخر هفته گذشته (زمانی که آب و در نهایت گرم) متوجه شدم که تبادل نظر شد و احتمالا راه را برای رفتن ... حداقل برای زمان حال.

بنابراین اجازه دهید ما را به خود Venti دم سرد با خیال راحت در خانه! من در خانه دم سرد سفر آغاز شده و به سادگی با گرفتن دنده راست. این یکی از محبوب آمازون خریداران (آن را به پرفروشترین سرد آبجو در کل سایت) و هزینه آن $24.

خرید: Takeya دم سرد سرد قهوه ساز $24

این Takeya دم سرد سرد قهوه ساز ساخته شده از پلاستیک بدون BPA دارای درب مهر و موم شده و دسته سیلیکون و brews یک لیتر دم سرد تمرکز کنید. فقط انتخاب هر نوع قهوه, محل 14 تا 16 قاشق را به پیچ و تاب و خاموش infuser و پیچ آن را بر روی درب. اضافه کردن 32 اونس آب سرد مهر لرزش و اجازه نشستن یک شبه و یا تا 36 ساعت است. وقتی که آن زمان برای خدمت به حذف infuser و شما باید شخصی خود را تنگ از دم سرد تمرکز است که نمی خواهد تا همه املاک و مستغلات در یخچال شما.

این دم سرد ساز تقریبا 8,000 بررسی مثبت از آمازون خریداران که می خورم سعی کردم-و-روش درست (و می گویند که آن را نیز ذخیره آنها پول). بیایید نگاهی به برخی از آبجو را بررسی پنج ستاره.

"من واقعا دوست این دم سرد ساز. در ابتدا من غمگین است که آن را 100 ٪ پلاستیکی و شیشه ای اما من متوجه شدم که شما می توانید چیزی شبیه به این پیاده روی/کمپینگ با شما اگر شما نوع از camper که نیاز به قهوه خود را حق دور زمانی که آنها برای اولین بار دریافت کنید. من استفاده می شود به استفاده از یک دشت مطبوعات-گلدان به عنوان سرد من برو اما آن را می خواهم ترک لجن در آخرین جام این بسیار خوب فیلتر است که بسیار خوب است و همه چیز بسیار آسان برای تمیز کردن است."

"پس از کشف سرد دم کردن قهوه, من تصمیم به ایجاد برخی از در خانه. اگر چه این ظرف پلاستیکی (من معمولا ترجیح می دهند شیشه ای) من رفت با این محصول به دلیل هوا تنگ مهر و موم! من توصیه می دم زمان از 24 ساعت و کنسانتره قهوه می تواند 1 تا 2 هفته مهر و موم شده در یخچال. این امر نه تنها موجب صرفه جویی در $$$ از خرید قهوه از این فروشگاه, اما همچنین کمک می کند تا زمان برش در صبح خود را معمول است. شما می توانید سرد یا گرم قهوه و فقط با استفاده از قهوه کنسانتره رقیق شده به مقاومت مورد نظر."

"بزرگ سیستم دم سرد! ما تا به حال شده است با قرار دادن خاموش شدن یکی برای مدت طولانی. ما یک keurig و به سادگی قرار دهید قهوه دم کرده در یخچال به مدت یک شب. اما به عنوان ما keurig به نظر می رسد در حال مرگ از آن زمان به کشف گزینه های دیگر. من آرزو می کنم ما در حال انجام آن دیر! این سیستم بسیار آسان برای استفاده – اضافه کردن قهوه خود را انتخاب و آب آن را در فریزر قرار دهید و صبر کنید تا برای روز بعد. که در آن است!! بنابراین آسان مزه کردن قهوه است که می رود به اندازه کافی برای هر دوی ما. آن را متناسب به راحتی در یک قفسه و یا درب. ما با توجه به خرید یک دوم به دلیل چقدر قهوه شوهرم نوشیدنی است."

شما را از دم سرد تمرکز در خانه ؟ چه چیزی شما را به استفاده از آن ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن