30 بهترین چیز برای طبخ این ژوئن

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من در تمام طول سال منتظر تابستان برای ضربه زدن — آن را بسیار مورد علاقه من فصل — اما در حال حاضر با ژوئن 1st بر ما احساسات من هستند و بدیهی است که بسیار متفاوت است. برای اولین بار من عصبی در مورد ماه های آینده و دچار مشکل هستم هیجان زده شدن در مورد آنها از آنجایی که من می دانم که آنها در حال رفتن به نگاه کاملا متفاوت است.

بنابراین من تبدیل به آشپزخانه به من را کمی از شادی این ماه — همکاران من هستند ، وجود دارد برخی از حالت عادی یافت می شود وجود دارد, آیا آن را در زغال اخته پینه دوز من هر اواخر ماه ژوئن یا کبابی پیتزا که یک جزء اصلی در ایمان ، مهم نیست که چگونه شما احساس در حال حاضر اجازه دهید این 30 دستور العمل های شما را یک کمی اضافی آفتاب — من می دانم من قصد دارم به اجازه دهید آنها را برای من.

کبابی مورد علاقه خانواده به مناسبت روز پدر (و یا هر روز)

این که آیا شما قادر به جشن پدر در زندگی خود را در خانه و یا شما به سادگی toasting به او از دور آتش کوره و طبخ چیزی محاکمه و درست است. شما می توانید هرگز موفق با گریل شده استیک یا همبرگر اما پر جنب و جوش کدو سبز سالاد یک تماس خوب بیش از حد. فضل Elkus ما معاون غذا مدیر به یاد می آورد کباب طوفان در خانه پدر و مادر در این زمان در سال گذشته و با هیچ کوره در نیویورک آپارتمان او خریداری یک تابه گریل. “من نمی توانم صبر به این زرق و برق دار کباب توفو. و من خیلی شیفته برایانت نکته از انجماد توفو!”

فراموش نکنید که کوره خود را نه فقط برای گوشت است. شما می توانید فقط در مورد هر گونه گیاهی در کوره. دیپلم مواد غذایی ویرایشگر Kelli پرورش است به خصوص در مورد کباب سبزیجات خود را این ماه: “من یک کوره برای اولین بار و در حالی که من می خواهم به کوره تمام چیزهایی که در بالای لیست من است سبزیجات. من هیجان زده به همه چیز را تغییر دهید تا از برشته کردن سبزیجات کباب کردن آنها و ساخت قشنگ کبابی کلم بروکلی جدید ما رفتن به تابستان طرف.”

این که آیا شما آنها را طبخ در کوره و یا در فر, فویل-بسته شام هستند و فقط در مورد ساده ترین و بیشترین سر و صدا-دانلود رایگان شام و ما نمی توانیم به اندازه کافی از آنها در حال حاضر. این ترکیب شما می توانید با مرغ, سوسیس ماهی و سبزیجات تقریبا بی پایان و پاکسازی نیز در مجموع نسیم.

ساده تابستانی, شربت خانه, شام

ساده شام هستند و نام این بازی در حال حاضر, بنابراین اجازه دهید شربت خانه خود را شام راهنمای این ماه است. به عنوان آب و هوا شیفت تکیه به فندک روشن, ی دستور غذاها مانند یک تازه گوجه فرنگی, پاستا, سریع, سیاه باقلا tacos یا ساده مرغ دیگچه. “من ساخته نشده Meghan زندگی-تغییر ران مرغ رتبهدهی نشده است, اما من احساس چپ کردن چون هر کس دیگری در کارکنان شده است raving در مورد آنها! من میخوام آنها را ASAP. آن قسم می خورم. می گوید:” شیوه زندگی, مدیر, لیزا فریدمن.

ما به سادگی نمی تواند به اندازه کافی دریافت سالاد در حال حاضر. تازه برگ سبز, سالاد, کبابی, سالاد میوه, سالاد و سبزی بسته بندی غلات سالاد ها یک راه آسان برای جشن تمام محصولات تازه در حال آمدن به فصل در حال حاضر. علاوه بر آن یک کم تلاش راه به استفاده از حمل و نقل خود از بازار کشاورزان و یا CSA تولید کند. نیز وجود دارد هرگز یک زمان بهتر به هاپ در صبحانه سالاد قطار.

توت پخته شده را به شیرین صبحانه

کارکنان ما نویسنده لورن Masur دارای مناظر خود را در این توت فرنگی هلندی عزیزم. “ما شده ایم ساخت یک هلندی کودک برای صبحانه تقریبا هر شنبه صبح اما من از آنها بدم میاید به آن می گویند آن را از دست سحر و جادو خود را کمی. من فکر می کنم زمان آن را به سطح بالا به این میوه پر شده نسخه. پس از آن در ماه ژوئن سوپر مارکت توت فرنگی در نهایت شروع به شیرین کردن بیش از حد!”

و انواع توت ها برای دسر

من همه چیز در مورد جشن چیزهای کوچک در حال حاضر, که بدان معنی است که من کاملا برنامه ریزی برای تماس با آن یک مناسبت زمانی که محلی توت فرنگی یا زغال اخته می رسند در CSA جعبه این ماه است. پس از من شهامت از سبد, آن را به تبدیل آنها به ساده تابستانی, دسر مانند یک کیک توت فرنگی. و سردبیر لورن Kodiak موافق است. “من واقعا می خواهید را به یک کیک با توت فرنگی تازه! من هرگز در اطراف برای ساخت یک در سال گذشته — من نمی خواهد همان اشتباه را در این تابستان!”

بدون دستور آشپزی هنگامی که آن را بیش از حد گرم (و یا شما به سادگی نمی مانند آن را احساس کنید)

بیایید صادق باشیم: ما همه داشتن شب هنگامی که ما واقعا احساس نمی مانند پخت و پز در حال حاضر. کسانی که فقط ممکن است حتی بیشتر بعد از این ماه به عنوان آب و داغتر می شود و muggier. بنابراین آیا به نفع خودتان و برخی از no-طبخ چیزهایی مانند سوپ گاسپاچو, لوبیا, سالاد و حتی ساندویچ نان ترد که مورد علاقه دیپلم مواد غذایی ویرایشگر Kelli پرورش. “من می دانم که من می توانم خوردن ساندویچ برای شام در هر زمان اما شب های گرم تابستان احساس لغزش اجازه من نیاز به خدمت کردن ژامبون و پنیر ساندویچ برای شام.”

پر رو ساندویچ گوشت خوک کشیده در بالای لیست برای ما ویژگی های مدیر آریل Knutson. “من آنها را در چند سال و پس از آن من تو را دیدم کسی در Instagram پست نسخه خود را در روز یادبود و من می دانستم که در آینده نزدیک است.”

آبدار هندوانه برای جشن تابستان ورود

“من هنوز واقعا جشن رسیدن تابستان و من فکر کردم که این هندوانه سالاد خواهد بود کیکآف من نیاز به می گوید:” استودیو مواد غذایی ویرایشگر جسی Szewczyk. “من دوست دارم esquites و من عاشق هندوانه بنابراین من احساس می کنم این دستور العمل خواهد بود تا کوچه من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im