5 بهترین سازمان در نهایت به شما کمک کند خود را در گوشه کابینت تحت کنترل

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.کابینت ها

توسط DASTESALAMATT در 8 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

کابینت ها هستند بدترین نوع کابینت ، مهم نیست که اگر ما در حال صحبت کردن در مورد بالا یا پایین کابینت — این گوشه cubbies تقریبا همیشه غیر ممکن است برای سازماندهی. آنها تیره و سخت برای دسترسی به, و معمولا هاربر راه بیش از حد فضای هدر رفته است. (و یا شما در واقع استفاده از این فضا اما شما آن را با چه کسی می داند چه و شما هرگز در آن وجود دارد.) وجود ندارد بسیار در راه نوآوری در این فضا (نجات برای کسانی که درخشان سفارشی مورب زیر شلواری) اما وجود دارد چند سعی کردم-و-واقعی سازمان است که ما ایستاده. اجازه بدهید با یک نگاه.

1. برگرد-a-قفسه تنبل سوزان

برگرد-a-قفسه یکی از نام های بالا در دولت, سازمان, کسب و کار و ما هنوز نا امید شود یکی از محصولات با نام تجاری است. این تنبل سوزان نیست سوپر سنگین — آن را تنها می تواند نگه دارید در حدود 20 پوند در هر قفسه — بنابراین بهتر است اگر شما می خواهید به استفاده از فضای خود را به عنوان موقت شربت خانه در مقابل مثلا یک کابینه چدن. این مانت برای بالا و پایین از کابینه پس از نصب و راه اندازی است که نسبتا آسان است.

خرید: برگرد-a-قفسه تنبل سوزان $48

2. برگرد-a-قفسه گوشه کور کابینه خروج سازمان

اگر شما یک گوشه کور کابینه (که آنچه در آن نامیده می شود که نیمی از قفسه های غیر قابل دسترس هستند چرا که آنها در حال پنهان در پشت کابینت همراه دیگر دیوار) شما واقعا می خواهید به تماس در برخی از متخصص کمک کند. این سازمان (همچنین از Rev-a-قفسه) این نسخهها کار میکند در سمت چپ و راست نابینا گوشه و تبدیل آن سخت برای رسیدن به مناطق به یک سری از زیر شلواری است که کشش را به طور کامل به طوری که شما می توانید ببینید که دقیقا چه چیزی شما رو ذخیره می شود به عقب وجود دارد.

خرید: برگرد-a-قفسه گوشه کور کابینه Pull-Out, سازمان, $377 در انبار خانه

3. برگرد-a-قفسه 2-ردیف سازمان

در اینجا یکی دیگر از Rev-a-قفسه گزینه برای خود گوشه کور (که راه شایع تر از شما ممکن است فکر می کنم!) فقط این یکی از راه های کمتر پیچیده از یک بالا. به جای پیچیده کشو سیستم فقط دو ردیف که جلو راست. این یکی با این نسخهها کار برای نابینایان مناسب کابینت, اما Rev-a-قفسه همچنین باعث می شود همان چیزی که برای نابینایان لمس.

خرید: برگرد-a-قفسه 2-ردیف, سازمان, $513 در انبار خانه

4. mDesign ارتقا Spice Rack

در اینجا کمی بحث برانگیز بیانیه برای شما: ما باور نمی کنیم در گوشه ای به شکل سازمان برای خود فوقانی. زیرا در حالی که آنها مناسب از آنجاییکه در گوشه ای آنها را ترک مقدار زیادی از فضای هدر رفته در بقیه قفسه. به جای رفتن با یک ارتقا گزینه — مثل این spice rack — که می تواند span عرض کابینه.

خرید: mDesign ارتقا ادویه رک 22 دلار

5. کوپکو غیر ترمز ماشین 2-ردیف تنبل سوزان سینی دوار

آنچه را که شما استفاده می شود به سازماندهی خود گوشه کابینت ؟ بحث در نظرات زیر!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب