6 سرکه ها همه آشپز باید در آشپزخانه خود را — و به همین دلیل

من هرگز فکر نمی کردم در کل خیلی در مورد سرکه زمانی که من برای اولین بار شروع به طبخ. من نگه داشتن یک بطری سرکه

توسط DASTESALAMATT در 5 تیر 1399

من هرگز فکر نمی کردم در کل خیلی در مورد سرکه زمانی که من برای اولین بار شروع به طبخ. من نگه داشتن یک بطری سرکه در دست برای سالاد و اساسا تا چه حد از آن است. به زودی هر چند من متوجه شدم نه فقط چقدر مهم, سرکه در آشپزخانه هستند اما همچنین چقدر تنوع وجود دارد در میان آنها است.

سرکه ها ساخته شده از طیف گسترده ای از مواد تشکیل دهنده مانند شراب و میوه و برنج که در حال soured و تخمیر و سپس با آب رقیق شده و به حفظ سطح خفیف اسیدیته. خود دارای مزه تند پستی می افزاید: روشنایی برای فقط در مورد هر چیزی که شما را, آیا آن را ساده سرکه بریزید و یا آهسته سوپ پختند. در حالی که وجود دارد بسیاری از انواع سرکه ها در خارج وجود دارد وجود دارد یک تعداد انگشت شماری است که شما بیشتر احتمال دارد به در سراسر آمده در فروشگاه مواد غذایی و دستور العمل لطف خود را تطبیق پذیری و تجدید نظر گسترده. این بطری را به خوبی به ارزش گرفتن به دانستن است.

اشتباه نکنید سرکه شراب سفید با آب مقطر و سرکه سفید استفاده می کنید برای تمیز کردن خانه خود را با. سرکه شراب سفید ساخته شده است — به خوبی شراب سفید و نور سالم و خفیف در عطر و طعم.

یک گام تا از نظر عطر و طعم است که سرکه شراب قرمز. آن همه منظوره سرکه به دلیل آن ارائه می شود فولر و طفیلی عطر و طعم از سرکه شراب سفید اما هنوز کاملا نور در بدن است.

بالزامیک یک کل بسیاری از عشق و از آن آسان است برای دیدن چرا: این تیره شیرین و تقریبا شربتی از بطری. آن را ساخته شده از انگور باید, است که در آب میوه تازه خرد شده کل انگور که شامل پوسته دانه و ساقه.

چه چیزی باعث می شود سرکه سیب منحصر به فرد است که آن را به ارائه تازه fruitiness میوه خود را. این رسانه سالم و خوش شیرین است.

شری سرکه است مثل نوع لباس سیاه کوچک از سرکه ها. کمتر آن را شیرین تر از بالزامیک اما بیشتر گرد و جالب تر از استاندارد شراب سرکه ها.

شما پیدا کردن این سرکه — ساخته شده از تخمیر برنج — معمولا استفاده می شود در تعدادی از غذاهای, مانند, چینی, ویتنامی, ژاپنی و کره ای. آن را بسیار کمتر تیز و دارای مزه تند نسبت به سایر سرکه ها با شیرینی دلپذیر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن