7 ابزار آشپزخانه من پس از فارغ التحصیلی از مدرسه آشپزی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.من همیشه

توسط DASTESALAMATT در 15 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من همیشه می دانستم که من می خواستم برای رفتن به مدرسه آشپزی و پس از فارغ التحصیلی دبیرستان من به اندازه کافی خوش شانس به تحصیل در موسسه آشپزی امریکا جایی که من آموخته است که چگونه به مادر سس شکستن گوشت و سبزیجات را با سهولت. در حال حاضر نزدیک به 10 سال بعد یکی از بزرگترین takeaways است که با داشتن یک جامد مجموعه ای از ابزار می توانید پخت و پز در خانه بی نهایت آسان تر. مطمئن شوید که یادگیری چگونه به انجام این کارها مهم است اما داشتن این ابزار در واقع انجام آن وظایف است که به همان اندازه مهم است! لحظه ای که من فارغ التحصیل, من بسیاری از ابزار من به عشق در مدرسه آشپزی و آنها را پس از تبدیل به کالاهای اساسی من به نوبه خود در هر روز است.

از mandolines به کیک آزمایشکنندگان این هفت ابزار که من خریدم برای آشپزخانه من پس از فارغ التحصیلی مدرسه آشپزی.

در نگاه اول یک کیک تستر ممکن است مانند یک unitasker اما آن را در واقع یکی از من رفتن به ابزار در مدرسه آشپزی. فراتر از تست اگر کیک انجام می شود و ما نیز آموزش داده می شود به استفاده از کیک تست برای بررسی doneness سبزیجات, حلزون اسکالوپ و ماهی. برای سبزیجات, اگر فلز به راحتی می توانید پیرس, گوشت, سبزیجات انجام می شود. برای غذاهای دریایی ما را قرار دادن فلز به ضخیم ترین بخش از هر آنچه که شما در حال پخت و پز آن را حذف کنید و سپس بررسی کنید اگر فلز گرم است. این یک روش اثبات احمق از چک کردن doneness اما آن می تواند کمک به شما احساس اعتماد به نفس بیشتری اگر شما خود را ندارد فوری-خواندن دماسنج.

خرید: OXO خوب چنگک کیک تستر $15

یک ماندولین, ابزار نهایی برای دریافت کاغذ-نازک برش سبزیجات. آن را به صورت نازک برش خیار و تربچه و سیب زمینی و بیشتر. مدرسه آشپزی با تاکید بر اهمیت مناسب مهارت های چاقو, اما وجود دارد برخی از چیزهایی که فقط یک ماندولین می تواند رسیدن به! من با استفاده از معدن تقریبا هر هفته و به نوبه خود آن را در هر زمان من به تکه مقدار زیادی از سبزیجات.

خرید: Benriner ماندولین برش $35

صدای هیس کردن پلاتر یکی از کسانی که ابزار مورد استفاده در آشپزخانه رستوران و آشپزی مدارس اما به ندرت از خانه و آشپزخانه. آنها ایده آل برای برشته کردن هر قطعه از گوشت (مانند ماهی قزل آلا, فیله یا سینه مرغ) و یا هر چیز دیگری که شما می خواهید به سرعت آماده و بدون رقص ایرانی تا تمام ورق سینی. بهترین بخش این است که شما می توانید هر دو طبخ و خدمت به آنها را ساخت پاکسازی یک نسیم است. من نگردند آشپزخانه من با یک پشته از این و با استفاده از آنها ،

خرید: Winco آلومینیوم صدای هیس کردن صفحه گرامافون, $10

تنها گریز صهلر ارزش خرید این رنگارنگ Y شکل ، آنها به اندازه کافی محکم برای مقابله با پوست سخت اقلام مانند کدو تنبل, اما به اندازه کافی ظریف به اصلاح کردن تنها یک لایه نازک. من تا به حال همان پوست پس از فارغ التحصیلی کالج و هنوز هم فقط به عنوان قابل اعتماد به عنوان یک روز.

خرید: Kuhn Rikon گریز صهلر, $9 برای سه

من یاد گرفتم در مورد ماهی خوردگی در طول اولین کلاس در مدرسه پخت و پز شده اند و یک فن از زمان. آنها ایده آل برای کوه در می رم از آیتم های ظریف مانند سرخ شده و تخم مرغ و ماکارونی و (البته) ماهی بدون آسیب رساندن به آنها. این تیغه فلزی نازک و انعطاف پذیر به طوری که آن را قادر به گرفتن زیر شیک غذاهای بدون پاره شدن آنها. من با استفاده از معدن به فلیپ برگر انتقال کوکی ها بر روی خنک کننده قفسه و برای فقط در مورد هر چیز دیگری به طور منظم کاردک استفاده می شود.

خرید: OXO خوب چنگک ماهی کفگیر $13

نیمکت زداینده شد یکی از متنوع ترین ابزار من استفاده می شود در مدرسه آشپزی. آنها بزرگ برای برش doughs انتقال برش سبزیجات خود را برش هیئت مدیره و به یک قابلمه و تراشیدن کردن بیت از مواد غذایی است که رسیدن به کاسه برش تخته و سایر سطوح کار. من نگه داشتن یکی در برش هیئت مدیره در خانه و این باعث می شود تمیز کردن بسیار آسان تر است.

خرید: Norpro فولاد ضد زنگ زداینده $11

مینی جبران خوردگی عالی برای پوشش کیک و دیگر رفتار میکند (البته) اما فقط به عنوان مفید برای لکه مرزه قطعات مانند حموس, کره و پنیر خامه ای. من می خواهم نگه داشتن یکی در جیب ژاکت در همه زمان ها در طول مدرسه آشپزی و خودم را با استفاده از آن برای همه نوع از چیزهایی که غیر منتظره (مانند کوه در می رم حلزون اسکالوپ و کنجکاو گیر کردن کوکی ها از ورق تابه). بعد از مدرسه آشپزی من خودم چند اندازه مختلف و استفاده از همه آنها را تقریبا در هر هفته.

خرید: OXO خوب چنگک کیک شکر و تخم مرغ چاقو $8

چه ابزار آشپزخانه شما نمی توانید بدون زندگی می کنند ؟ اجازه دهید ما را در نظرات!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن