بهترین انتخاب اگر شما می خواهید خود را به آخرین برای همیشه لطفا برای با توجه به طراحان آشپزخانه

هنگامی که شما بازسازی آشپزخانه خود را و یا یک ساخت از ابتدا در یک خانه جدید شما می خواهید آن را به آزمون زمان

توسط DASTESALAMATT در 2 خرداد 1399

هنگامی که شما بازسازی آشپزخانه خود را و یا یک ساخت از ابتدا در یک خانه جدید شما می خواهید آن را به آزمون زمان ایستاده از نظر سبک و دوام هیچ کس می خواهد به انجام مجدد یک آشپزخانه بیش از یک بار در طول عمر خود. (در واقع بسیاری از مردم نمی; آنها یا انجام آن را یک بار و یا هرگز. تمام اتاق ها در خانه, آشپزخانه یکی از priciest به وصله پینه کردن است.)

همین دلیل است که ما تبدیل به طراحان آشپزخانه برای دریافت پیشنهادات خود را برای بهترین انتخاب ها را اگر شما می خواهید خود را به آخرین برای همیشه لطفا برای.

1. مطمئن شوید که کابینت های خود را کاربردی است.

بهترین راه برای ایجاد یک آشپزخانه بی انتها است که با ساخت آن کاربردی به خصوص وقتی که می آید به کابینت کتی می گوید: استیکس, همکار مدیر طراحی و LEED Green دیپلم در اندرسون استودیو طراحی در Nashville, Tennessee.

"اگر دولت طرح فراهم می کند و جریان مناسب در سازمان و ذخیره سازی شما نیاز به آن را به آزمون زمان ایستاده. وجود دارد ممکن است جزئی و ارتقاء به پایان و سخت افزار و لوازم و یا کانتر, اما, اگر استخوان دارد و خوب آن را می توانید برای مدت زمان طولانی گذشته بدون کامل rehaul."

حتی اگر شما خسته از درب کابینت سبک پایین جاده شما می توانید تنها با جایگزین کردن درها اگر طرح و پیکربندی کابینت هنوز هم کاربردی, یادداشت های او.

پس چه عملکردی دولت طرح? خوب که واقعا بستگی به فضای خود را, اما آن را واقعا پایین می آید به چگونه شما با استفاده از آشپزخانه و کابینت های خود را. برای مثال: شما احتمالا می خواهید به فروشگاه ظروف خود را در نزدیکی ماشین ظرفشویی.

2. در نظر لاکی کابینت.

اگر شما به دنبال چیزی پایدار و شیک برای کابینت های خود را و دیگر سطوح عمودی لاک راه رفتن است می گوید: Daniele Busca مدیر خلاق و با نام تجاری سفیر Scavolini ایالات متحده آمریکا است که تعهد خود را به شیوه های پایدار.

"مات یا براق مبتنی بر آب پس از اتمام ترین و پایدار به عنوان آنها در حال حاضر VOCs-رایگان. و به لطف پیشرفت های تکنولوژیکی در این راه پس از اتمام اعمال آنها تبدیل شده اند بسیار سخت آسیب می رساند."

اگر براق درخشش خود را از دست می دهد به سادگی از چرم گاومیش و voila! آن را بازگشت به اصل خود جلای او می گوید. به علاوه لاک فوق العاده برای تمیز کردن آسان و بدون ملات به نگرانی در مورد.

3. برای کوارتز و یا PaperStone کانتر.

وقتی که می آید به سنگ کانتر کوارتز است بهترین شرط بندی شما می گوید لی N. فرانک, LEED AP در لیا فرانک طراحی تینک, New Jersey.

"کوارتز کانتر اساسا غیر قابل خراب کردن. کوارتز است که یک سنگ مهندسی مواد است که بسیار با دوام و غیر متخلخل که بدان معنی است که آن می تواند مقاومت در برابر روغن و لکه ها و تمیز کردن راه حل آن را نمی خواهد به راحتی خراش, crack, یا تراشه." که همچنین بدان معنی است که آن را فوق العاده کم-تعمیر و نگهداری و مدت زمان طولانی گذشته "با سردرد," او می گوید.

یکی دیگر از پایدار مواد برای کانتر است PaperStone می گوید: لورا بریت موسس اصلی از بریت گروه طراحی در آستین تگزاس که با تمرکز بر روی پایداری و پروژه های LEED.

"این سنگین سطح جامد شناخته شده برای عملکرد خود لمس گرم معاصر ظاهر و پایداری زیست محیطی. آن سطح غیر متخلخل ساخته شده از 100% بعد از مصرف کننده بازیافت کاغذ و اختصاصی نفت-رایگان رزین فراهم می کند که یک عمر مقاومت در برابر لکه. همچنین, آن را جذب کند و بدون آب."

4. بازی آن را امن وقتی که می آید به رنگ.

هنوز مطمئن شوید که چه رنگ را انتخاب کنید ؟ برای سفید که می رود هرگز از سبک میشل می گوید Lisac بنیانگذار و مدیر طراح در Michelle Lisac طراحی داخلی در اسکاتس ولی کالیفرنیا کار کرده است که در گواهی LEED پروژه های تجاری در گذشته است.

"من دوست دارم یک آشپزخانه سفید و نشان می دهد رنگ سفید شاکر-سبک cabinetry به عنوان آن را تمیز و روشن است و در برابر آزمون زمان."

یکی از رفتن به سفید رنگ برای cabinetry و تر و تمیز است Benjamin Moore کبوتر سفید او می افزاید.

چراغ های LED در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محبوب — و دلیل خوب فرانک می گوید. "روشنایی LED تکنولوژی پیشرفته به سرعت در طول چند سال گذشته و آشپزخانه طراحی روشنایی تکامل یافته به عنوان یک نتیجه. مزیت اصلی روشنایی LED است که آن را طول می کشد بسیار طولانی تر از لامپ های رشته ای سنتی و یا لامپ های فلورسنت در حالی که با استفاده از مراتب کمتر انرژی است."

معمولی Led ها استفاده از حدود 75 درصد انرژی کمتر و حدود 25 بار طولانی تر از لامپ های رشته ای, یادداشت های او. به علاوه Led ها منتشر می کنند بسیار کمی گرما و می توانید مشخصات بسیار پایین که باعث می شود آنها را ایده آل برای زیر کابینت و یارو نورپردازی در آشپزخانه.

6. نصب طبقه چوب جنگلی.

به طبقه چوب جنگلی هستند یک راه عالی برای اضافه کردن یک عنصر پایدار به آشپزخانه استیکس می گوید. "طبقه چوب هرگز از سبک. آنها پایدار و با دوام گرم و دعوت." به علاوه اگر شما می خواهید به تغییر لکه رنگ در نهایت طبقه چوب می تواند refinished.

هر گونه راهنمایی خود را برای اضافه کردن ؟ ترک آنها را در نظرات زیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن