بهترین آشپزخانه کمپوست زباله برای اکثر آشپز خانه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.شما ممکن

توسط DASTESALAMATT در 6 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شما ممکن است متوجه شده ایم که در کمپوست به تازگی. ما فکر می کنم این چیزی است که همه باید انجام دهند — به خصوص در حال حاضر در حالی که بسیاری از ما خانه و پخت و پز بیش از حد معمول است. و شما واقعا نمی نیاز به هر چیزی را شروع کنید. به جز شاید ما دستورالعمل های بزرگ و یک سطل. اما چه نوع از سطل? باید آن را ضد زنگ فولاد ؟ یک فیلتر ذغال مهم است ؟ چگونه آن را باید شود ؟

ما در زمان یک نگاه برای دیدن آنچه که دیگر سایت ها و خریداران خوشحال بود به توصیه و سپس در درست Kitchn, مد, وزن, با ما دو سنت. (بیشتر شبیه به بیست سنت در این زمان, اما شما ببینید.) اجازه بدهید با یک نگاه.

بهترین سطل کمپوست با توجه به cook's Illustrated

Exaco تجارت آشپزخانه کمپوست زباله جمع آوری 22 دلار در انبار خانه

اگر چه آن را بسیار به نگاه مردمی در cook's Illustrated دوست game, این بن کمپوست بهترین ها را برای آشپزخانه و یا under-the-سینک استفاده کنید. آنها گفتند که مناسب می تواند به طور متوسط 12 دستور العمل ارزش از ضایعات قبل از آنها تا به حال برای خالی کردن سطل و دوست داشتم که درب لولایی آسان بود برای تلنگر باز و یا می تواند ایمن ضامندار. و آنها اشاره کرد که جایگزینی فیلتر نیست بیش از حد گران است ،

بهترین آشپزخانه سطل کمپوست با توجه به Epicurious

Joseph Joseph پشته 4 زباله های مواد غذایی کدی $30

به معنای نگه داشته و در مقابله و یا در یخچال و یا فریزر این Joseph Joseph کدی رو رای گیری از دوستان ما در Epicurious. گفتند آن, نوار, هیچ کدام, بهترین کمپوست زباله برای پیشگیری و تامین بو — به دلیل آن ساخته شده است در سیستم تهویه و یک فیلتر ذغال. (آنها دریافتند که سطل کمپوست تنها با یک فیلتر کربن در بالا معمولا به پایان رسید تا جذب اشکالات و قالب.) "این تنها آشپزخانه کمپوست, ما تست شده است که شامل هر دو جریان هوا و یک فیلتر کربن" این گزارش می گوید.

بهترین کمپوست زباله با توجه به صنوبر

EPICA فولاد ضد زنگ 1.3 گالن کمپوست Bin $26

سردبیران در صنوبر برداشت این 1.3 گالن استیل bin و گفت آن را به اندازه کافی بزرگ برای نگهداری یک یا دو روز ارزش تکه قبل از نیاز به تخلیه شود. آنها همچنین توجه داشته باشید که آن را به یک فیلتر و که آن را نمی خواهد زنگ و یا نشت.

پرفروشترین بن کمپوست در آمازون

EPICA فولاد ضد زنگ 1.3 گالن کمپوست Bin $26
خریداران در آمازون موافقت با صنوبر; همان Epica فولاد ضد زنگ گزینه تنها پرفروشترین کمپوست bin در سایت. این یک 4.6 ستاره امتیاز و بیش از 7,200 پنج بررسی ستاره! (هر چند باید توجه داشت که وجود یک قطعی در جایی و بسیاری از این بررسی ها برای دستگاه های مرطوب کننده برای برخی از دلیل؟) مبارک خریداران می گویند آنها "صفر شکایت" آنها مانند راه آن به نظر می رسد در مقابله و می گویند آن را آسان برای تمیز کردن.

Kitchn افکار در بهترین سطل کمپوست

قبل از اینکه ما به شما بگویم که ما برای انتخاب بهترین آشپزخانه سطل کمپوست, ما باید به عقب برای یک ثانیه. در اینجا در Kitchn, ما بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که بهترین راه برای بسیاری از افراد به کمپوست است که واقعا نمی کمپوست در همه. بلکه به جمع آوری تکه و سپس همه آنها را به کسی (معمولا هر یک از خدمات و یا یک کشاورز محلی) که واقعی کار کثیف. چون کار واقعی از کمپوست کثیف و زمان فشرده و شاید شما لازم نیست که یک باغ اما هنوز هم می خواهید به بازگشت به زمین است. بنابراین روش ما برای کمپوست در خانه ساده است: نگه داشتن یک بن (یا راستش حتی فقط یک کاسه از جنس استنلس استیل) در مبارزه خود را به جمع آوری روزانه خود را یادداشت; هر شب شما خالی که کشتی به پنج گالن سطل با درب و یک بار در هفته شما به سطل مطالب خود را جمع آوری.

با که در ذهن ما اجازه می دهد به چیزی توصیه برای روزانه خود را یادداشت. دوباره, شما می توانید با استفاده از یک کاسه از جنس استنلس استیل. اگر شما می خواهید چیزی کمی زیباتر و یا به طور خاص به معنای کمپوست, ما نشان می دهد ریشخند کردن کمپوست. آن را به یک فیلتر زغالی اما حتی آنچه که ما بیشتر در مورد آن (اگر شما در حال تخلیه آن هر روز خود را یادداشت لازم نیست که زمان زیادی را برای دریافت کنید که بد بو!). آنچه که ما بیشتر در مورد آن است که آن را ساخته شده از بامبو کامپوزیت و آن را می توانید در ماشین ظرفشویی. (شما در حال رفتن به می خواهید به پاک کردن آن بین بارهای و شما نمی خواهید به آن را انجام دهد با دست!) به علاوه, آن را فقط به اندازه مناسب — نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک و نه نیمی از بد به در نگاه کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب