بهترین دستکش های ظرفشویی برای کمتر از 5 دلار در هر جفت

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

چند سال پیش من اعتراف به Kitchn خوانندگان که من هرگز عینک دستکش های ظرفشویی در حالی که شستشو گلدان و تابه. یا, خوب, در حالی که شستن هر گونه ظروف. اما پس از آن من سعی کردم آنها را خارج و پس از یک هفته من قلاب شده بود — و در حال حاضر می توانم بگویم که من یک کل تبدیل. دستکش های ظرفشویی محافظت از دست خود را از آب داغ و اجازه می دهد تا شما را به اجتناب از دست زدن به slimiest مسائل است. این روزها من به سختی پاک کردن یک آشپزخانه بدون دستکش ، این نیست که من مردیا جوان زن صفت; این درست است که کشیدن یک دستکش بسیار آسان است پس چرا من انجام کارهای دیگر در راه است ؟

زمانی که من نوشت: من اولین پست من با استفاده از Casabella را Waterblock دستکش (9 دلار در هر جفت). در زمان دستکش بودند 14 دلار یک جفت و بسیاری از نظر شکایت کرده است که آنها بیش از حد گران قیمت برای دستکش های ظرفشویی. من که. من از این فرصت را به سعی کنید از دستکش از یک دسته از برندها و با وجود چند ارزان تر از آنهایی است که من تقریبا به همان اندازه به عنوان اصلی من Casabellas.

در اینجا بهترین دستکش های ظرفشویی برای 5 دلار یا کمتر است.

1. Playtex زندگی لاستیکی, دستکش

این دستکش دارای بسیاری از ویژگی های مشابه به عنوان Casabella دستکش: تبدیل بسر برده برای گرفتن آب texturized انگشتان و کف دست برای نگه داشتن ظروف ظریف و راحت پوشش درونی است که مانع از کپک ها و باکتری ها رشد. من پیدا شده است این در فروشگاه مواد غذایی به تازگی, اما آنها نیز (البته) در آمازون در دسترس نخست.

خرید: Playtex زندگی, لاستیکی, $10 برای دو نفر (5 دلار در هر جفت)

2. آقای پاک سعادت Premium, لاتکس, دستکش

این دستکش به نظر من نرمترین دستکش های ظرفشویی وجود دارد. آنها باید پنبه پوشش رنگی به طوری که آنها احساس تقریبا مثل حالت عادی دستکش زمانی که شما آنها را قرار داده است. آنها روشن و سفید با کمی پانچ تنوری لبه بر روی آنها. آنها باید همه درک شما می خواهم انتظار. تنها گله من این است که کاف کوتاه تر از دیگران و سفید می توانید شروع به نگاه تیره رنگ پس از بیش از حد بسیاری از اجرا فهم با سس گوجه فرنگی. توجه داشته باشید: این بیش از دو برابر قیمت در آمازون اما من در بر داشت یک معامله بزرگ در مرکتو!

خرید: آقای پاک سعادت Premium, لاتکس, دستکش, $4 در مرکتو

3. Clorox آسایش فوق العاده دستکش

این یک پوشش است که بسیار شبیه به آقای پاک دستکش و آنها همان ظهر. من نقطه ؟ آنها بسیار قابل تعویض بنابراین من می خواهم بگویم برای خرید هر کدام از جفت است که آسان تر برای شما برای پیدا کردن.

خرید: Clorox آسایش فوق العاده دستکش, $4 در هدف

آیا شما یک جفت مورد علاقه برای اضافه کردن ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im