بهترین پیتزا یخ زده شما می توانید خرید در فروشگاه مواد غذایی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

کاغذ توالت و آرد و شیر جو نه تنها چیزهایی است که پرواز را از فروشگاه مواد غذایی در قفسه های این روز است. رسانه ها گزارش داده اند که خرید پیتزا یخ زده هستند تا نزدیک به 100 درصد از این زمان در سال گذشته است. این می تواند به معنای تنها یک چیز است: آمریکایی ها در حال جمع اوری پیتزا یخ زده.

و چه کسی می تواند آنها را سرزنش ؟ فریزر راهرو قدیم استفاده می شود مواجه نگردند با سبک های مختلف پوسته (ضخیم و نازک و حتی پنیر پر!) و فضل گوشت و گیاهی پر کردن. بهترین قسمت در مورد منجمد پیتزا ؟ شما حرارت آن و خوردن آن. (نکته: Kitchn دانشیار مواد غذایی, ویرایشگر, Meghan Splawn می گوید پیتزا یخ زده جادویی است که شما آن را طبخ در کوره.)

اگر شما چیزی مانند من و شما از یک انبار از پیتزا یخ زده در فریزر خود را برای زمانی که شما هر دو در زمان کوتاه و یا بیش از حد خسته به مقابله با گلدان و تابه. من معمولا چوب به همان مارک های خارج از عادت (معامله گر جو و امی) اما من کنجکاو بود اگر من از دست رفته را در یک برتر منجمد پیتزا تجربه. بنابراین من سعی کردم یک دوجین انواع ببینید که چگونه آنها اندازه گیری شده است. شما نمی ممکن است قادر به پیدا کردن همه از این پیتزا در فروشگاه مواد غذایی خود را در حال حاضر, اما در اینجا یک دسته از گزینه های به نگه داشتن چشم را برای.

چگونه من انتخاب منجمد پیتزا

من انتخاب مارک های شما به احتمال زیاد به روبرو می شوند در هر دو جعبه بزرگ و فروشگاه های تخصص. من هم چیزهایی نگه داشته ساده با اجتناب پر کردن و محدود کردن تست طعم و مزه پنیر پیتزا; من نمیفهمد که می خواهم کمک به سطح زمین بازی.

ایده آل منجمد پنیر پیتزا یک خوشمزه, جویدنی, پوسته, tangy, روشن, سس گوجه فرنگی, و میزان رضایت بخش چسبناک پنیر. آن را نیز آسان برای آماده سازی. مطمئن شوید که شما می توانید لباس خود را منجمد پیتزا با آرایه ای از سفارشی toppings اما برای این کار تست من می خواستم پنیر پیتزا به اندازه کافی طعم حق خارج از جعبه.

معلوم است که وجود دارد چند بزرگ پیتزا در سوپرمارکت های محلی خود را, فریزر مقدار زیادی دریافت خواهد کرد که کار انجام می شود و چند است که شما قطعا باید پشت سر بگذارید. با کمی سعی و کوشش به دلیل شما می تواند حرکت شبیه چمچه زنی واقعا عالی منجمد پای برای یک قیمت است که بانک شکستن نیست. (توجه: قیمت ها به آنچه که من پرداخت می شود و ممکن است متفاوت باشد بر اساس فروشگاه و یا محل.)

(اعتبار تصویر: فریاد’ Sicilian)

این خط از حق بیمه پیتزا با استفاده از تینر crispier پوسته. قوی دارای مزه تند و سس گوجه فرنگی در صدر است با بسیاری از انواع پنیر از جمله پارمسان, رومانو, پنیر چدار و دو نوع پنیر موزارلا. سخاوتمندانه اسلب, موتزارلا پنیر تاج سنگین پای. این یکی از بهتر پیتزا ما طعم (و برای قیمت بالاتر آن بهتر بود!).

در حالی که این پیتزا است که در سمت کوچکتر آن را در مجموع لذت به خوردن از آغاز تا پایان. خوشمزه پوسته جویدنی غنی سس گوجه فرنگی است که رضایت بخش و خوشمزه پنیر ذوب شده هست. من آن را دوست داشتم.

خوب دیگر پیتزا یخ زده گزینه های

(اعتبار تصویر: Wegman است)

اولین چیزی که شما متوجه خواهید شد هنگامی که شما موسیقی پاپ این در فر است چگونه فوق العاده نان-y پوسته است. مصرف گاز شد مانند غواصی به یک breadstick. ترکیبی از پنیر موزارلا پارمسان رومانو و asiago پنیر نمی پایمال و سس گوجه فرنگی محجوب بود. در دقیقه 24 این طولانی ترین زمان کوک از هر پیتزا من سعی کردم بنابراین اگر شما در عجله هستید و به شام روی میز نگاه در جاهای دیگر.

این را پای یک افسانه واقعی در پیتزا یخ زده رده — امکانات شورتی, خمیر شیرین, سس گوجه فرنگی و بارهای از چسبناک پنیر. آن را می خواهم برای یک پیتزا سریع رفع, اما آن را نمی خواهد ترک عمده ماندگاری عطر و طعم برداشت. بهتر است خورده داغ از فر آن را به عنوان از دست می دهد برخی از درخواست تجدید نظر خود را هنگامی که آن را سرد و پنیر congeals.

(اعتبار تصویر: Red Baron)

این نبود هیجان انگیز ترین پای خود را بیش از حد شیرین سس گوجه فرنگی و نیمه مطلوب پنیر. اما, آن را بالا متوسط ضخامت پوسته با فوق العاده جویدن. که جبران کاهش کیفیت آن گناهان دیگر.

(اعتبار تصویر: نیومن خود)

این پیتزا خیلی مدعی جامد. پوسته نازک است خوشایند حتی اگر تکه گوجه فرنگی در بالا از پای نمی شد خیلی به نوشتن صفحه اصلی درباره. خوشبختانه پنیر تا به حال برخی از عطر و طعم خوب. یک لیوان شراب قرمز را تکمیل آن را به سادگی.

(اعتبار تصویر: معامله گر جو)

این پای را پوسته ترد, شیرین, سس گوجه فرنگی و مقدار متوسط پنیر نمی خواهد منفجر جوراب خود را, اما آن را در خرج کردن برای یک وعده غذایی سریع و یا میان وعده. آن بوم خالی یک دارایی است اگر شما نوع که دوست دارد به لباس تا خود را منجمد پیتزا با پر کردن. برای قیمت آن را یک ارزش خوب است.

(اعتبار تصویر: Ellio است)

این است که مناسب و معقول بدون زواید پیتزا یخ زده گزینه است. سه اسلب منجمد پیتزا آمده در هر جعبه پس از آن کامل اگر شما به دنبال برای خوردن یک قسمت کوچکتر. این پوسته دارای یک دلپذیر جویدن, سس گوجه فرنگی است که در سمت شیرین و متوسط پنیر توزیع نمی خواهد شما غرق در دریایی از فراورده های لبنی. آن را کاملا محترم نوستالژی القا میان وعده.

آیا شما موافق هستید ؟ مورد علاقه خود را منجمد پیتزا ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>