بهترین مواد غذایی برای خرید در Costco برای حیاط خلوت پیک نیک

در حالی که همه ما به خوبی آگاه است که Costco آن شناخته شده است اندازه ارائه شده و من در آن ماموریت من به صیقلی

توسط DASTESALAMATT در 17 تیر 1399

در حالی که همه ما به خوبی آگاه است که Costco آن شناخته شده است اندازه ارائه شده و من در آن ماموریت من به صیقلی کردن راهرو برای مواردی که به ویژه مناسب برای این فصل کوچکتر (و امن تر!) گردهمایی های اجتماعی. بله من صحبت کردن در حیاط خلوت پیکنیک. در اینجا 10 تا از بهترین چیزهایی که برای خرید در Costco برای زمانی که شما در حال ناهار خوری نقاشی با آبرنگ روی گچ در خانه.

اعتبار: Patty Catalano

1. Le Petit فرانسه, فرانسوی, باگت $10.69 برای 10

فرانسه قطعا می دانم که چگونه به پیک نیک; و اگر شما در حال گرفتن حتی کوچکترین توجه داشته باشید از آنها شما باید برای شروع با رابط گرم باگت و پنیر و charcuterie. کانال درونی خود را Francophile و پخت این منجمد باگت تا داغ و برشته. در عرض چند دقیقه شما قادر خواهید بود برای ذخیره کردن آنها را در سبد پیک نیک و آنها را به عقب.

اعتبار: Patty Catalano

2. سالاد کوینولا, $4.79 هر پوند

خیس سالاد ماکارونی شما کردم به پایین ؟ ارتقاء پیک نیک خود را گسترش خدمت لمونی سالاد کوینولا به جای! کیک کوینولا, ترد, خیار, گوجه فرنگی و کلم پیچ در حال پر کردن به عنوان یک گیاه خوار اصلی یا ایستاده سمت عمل می کنند.

اعتبار: Patty Catalano

3. شوارتز برادران همه چیز بیگل تراشه $7.79 برای 15 اونس

من هرگز بیش از همه چیز بیگل روند به خصوص پس از آن در حال حاضر گرفته شده در قالب این میان وعده-قادر ترد نان شیرینی حلقوی تراشه. حرکت شبیه چمچه زنی حتی صمیمانه ترین از نرخهای با سهولت و پراکنده خرده crouton-سبک بیش از ترد سالاد سبز.

اعتبار: Patty Catalano

4. پایان غرب طبخ مرغ گریل شده کباب $11.99 برای 28 اونس

مورد علاقه هک تا کنون. مناقصه مرغ کباب بدون حرارت کوره? بله لطفا! خدمت ساده سس در کنار این کوره-مشخص مدیترانه ای کباب به اضافه کردن حتی بیشتر از عطر و طعم.

اعتبار: Patty Catalano

5. غذا باید طعم خوب, حبوبات, نان ذرت مکزیکی چیپس $5.99 برای 28.8 اونس

اگر شما فقط خرید یک بسته چیپس برای خود حیاط خلوت, پیک نیک, اجازه دهید آن بود این یکی. این حبوبات چیپس تکمیل نرخهای تمام سبک ها از سالسا به اسفناج-کنگر فرنگی.

اعتبار: Patty Catalano

6. نخل باد بزنی پنیر $6.99 برای 24 اونس

وجود دارد بسیار کمی از مواد غذایی است که می تواند بر بهبود با یک حرکت شبیه چمچه زنی فلفل شیرین پنیر گسترش یافته است. این خامه, پنیر چدار, پنیر های مشخصی با گیلاس قرمز pimentos و کاین و پا زدن. (وجود یک هالاپینیو تنوع بیش از حد!)

اعتبار: Patty Catalano

7. Del Destino کبابی و سبزیجات $8.99 برای 39 اونس

همه کار سخت در حال حاضر انجام می شود هنگامی که شما خرید یک شیشه از این روغن-بسته بندی سبزیجات کبابی. لایه کبابی, ترشی بادمجان, Piquillo فلفل کنگر فرنگی و کدو سبز در نان باگت با پنیر خامه ای و سپس قرار دادن در پوست قبل از اینکه شما آمار پتو پیک نیک.

8. مسا حصیر پیک نیک کدی $24.99

ارتقاء پیک نیک خود را با کدی برای حمل ظروف به پتو. در Costco, مد این کدی می رود بالا و فراتر از آن با لکه های ظروف و دستمال — البته — در حالی که همچنین نگه داشتن فضا برای چاشنی و صفحات.

اعتبار: Patty Catalano

9. پوسته فوقانی نانوایی لیمو گزش $6.69 برای 28 اونس

فرود جایی بین کوکی و کیک این citrusy شیرینی مناسب پایان به هر یک حیاط خلوت پیک نیک. خدمت شیرین نیش خود به خود یا با میوه های تازه یا یخ زده granita.

آنچه که شما در حال خرید در Costco برای حیاط خلوت پیکنیک این تابستان ؟ در نظرات به ما بگویید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن