بهترین مواد تشکیل دهنده شما در حال قرار دادن در پستو

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در ماه اوت گذشته پس از ترکیب با هم اساسی همان پستو برای تقریبا تمام زندگی بزرگسالی من شاخه های مختلف را امتحان کنید دستور العمل پس از برداشتن یک کتاب آشپزی جدید. من هیجان زده بود که این پستو دستور در اجرای سریع. خوردن آهسته خواهد به من کمک کند استفاده کنید تا به سرعت محو شدن بسته نرم افزاری از منداب در یخچال اما بیش از هر چیزی من کاملا شیفته یکی از غیر منتظره نمک و فلفل در لیست مواد تشکیل دهنده. این یکی که من پخته شده با تن از دوران قبل از, اگر چه هرگز فکر نمی کردم به در پستو — و در حال حاضر که من هیچ قصد بازگشت به دلیل آن باعث می شود برای بسیاری غیر قابل باور پستو من تا کنون طعم.

Miso خمیر باعث می شود حتی بهتر پستو

اضافه کردن پستو به لیست راه برای استفاده از آن ظرف miso رب نشستن در پشت یخچال. مورد استفاده در جای نمک اومامی بسته بندی miso رب نه تنها فصل این herby سس بلکه تبدیل استاندارد پستو را به یکی از با غنی تر و خوش طعم تر و متعادل عطر و طعم. این می افزاید: ابعاد و عمق گرفتن حتی اساسی ترین پستو به غیر منتظره ارتفاعات.

اضافه کردن خمیر میسو به هر پستو — هیچ دستور العمل های مورد نیاز

شانس هستند شما احتمالا نمی خواهد ببینید miso در لیست مواد تشکیل دهنده برای بسیاری از پستو دستور العمل های. اضافه کردن آن به هر حال! زیبایی پستو است که آن را بسیار متنوع و سازگار بنابراین miso رب اضافه می شود بدون توجه به چه نوع از گیاهان از سبزی استفاده می کنید.

به به چقدر miso رب به اضافه کردن آن بستگی به عملکرد خود پستو دستور غذا. کمی می تواند یک راه طولانی پس از یک نقطه شروع خوب است و با اضافه کردن یک قاشق چای خوری از خمیر میسو در هر نصف فنجان سس پستو. طعم سس هنگامی که آن را با هم مخلوط و اضافه کردن بیشتر miso به طعم و مزه.

پس آن را در حال حاضر چاشنی خوبی ترکیب miso خمیر را در فروشگاه خریداری پستو می توانید ترک آن را مزه بیش از حد شور بنابراین صرفه جویی در آن را برای زمانی که شما در حال رفتن به در خانه مسیر.

باید سعی کنید دستور العمل های با پستو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im