بهترین پیتزا سنگ و پیتزا فولادهای برای بسیاری از آشپز خانه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.جمعه ها غ

توسط DASTESALAMATT در 31 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

جمعه ها غیررسمی شناخته شده به عنوان پیتزا روز در اینجا در Kitchn, با تقریبا هر هفته آینده برنامه غذایی شامل برخی از نوع پیتزا در آخرین روز از هفته کار می کنند. آن را در خانه خود را استاندارد فر شما در حالت ایده آل می خواهید یک پیتزا سنگ و یا یک پیتزا جراحی (هر چند آن را قطعا مورد نیاز نیست). اما وجود دارد یک مقدار شگفت آور از عوامل در نظر گرفتن زمانی که خرید یک: شکل (ما ترجیح می دهند مستطیل; که بعدا بیشتر) دستگیره در مقابل هیچ دستگیره حداکثر حرارت سطح و مهمتر از همه مواد.

بزرگترین عامل در اینجا این است که مواد پس اجازه بدهید با یک نگاه.

آن را کردم ؟ حالا اجازه بدهید با یک نگاه برای دیدن آنچه که دیگر کارشناسان و خریداران باید به توصیه. در درست Kitchn, مد, ما وزن با خود ما دو سنت در پایان.

بهترین پیتزا سنگ با توجه به Wirecutter

FibraMent-D اجاق خانه پخت سنگ $94 در Bakingstone.com

مردمی در Wirecutter آزمایش سنگ و فولاد (با ساخت پیتزا, کروسانت و روستایی نان) و در نهایت تصمیم گرفت که این سنگ بهترین بود. آنها دوست است که در آن برگزار می شود به اندازه کافی گرما را چندین پیتزا در یک ردیف که در آن درشت و سرامیک در سطح منجر به ترد کف و پف يافته. در واقع سطح یکی از بزرگترین نقاط فروش آن را به عنوان یکی از خشنترین تمام سرامیک سنگ آنها تست شده است. چه خشونت را مجبور به انجام با آن ؟ این craggier سطح معنی بیشتر کانال های بخار برای فرار از این تست اشاره کرد. تست نیز مینماید که این سنگ در دسترس است در یک آرایه وسیعی از اندازه: سه مستطیل شکل و چهار دور گزینه های.

بهترین پخت جراحی با توجه به جدی می خورد

اصلی پخت فولاد $89

J. کنجی لوپز-Alt گرد خود ابزار ضروری برای پیتزا و ذکر شده در این پخت جراحی و گفت آن را به طور کامل تغییر چگونه او آشپز پیتزا در حالی که در داخل. او اشاره می کند که از آن بیشتر هدایت و بالاتر ظرفیت گرمایی حجمی از پخت سنگ که بدان معنی است که آن را به تولید crispier پیتزا يافته با حتی عمیق تر کاراکتر. و او دوست دارد که این اتفاق یک عمر گذشته در حالی که پیتزا سنگ تمایل به کرک با استفاده از. (او استفاده می شود به رفتن را از طریق در مورد یک سنگ از یک سال, اما این یکی همچنان ادامه دارد!) توجه: سفارشات حمل و نقل با تاخیر اما باید چیدن دوباره این هفته است.

بهترین پخت سنگ با توجه به cook's Illustrated

Pizzacraft همه منظوره پخت سنگ $29

سردبیران در cook's Illustrated فقط به روز شده لیست خود را چون خود را به مدت طولانی مورد علاقه است و دیگر در دسترس است. جدید خود را انتخاب کنید چهار اینچ طولانی تر از قبلی خود برنده است. اگر چه آن را باید به ذکر است که مستطیل شکل سنگ نیز در حال حاضر در دسترس نیست و ما تنها شاهد یک دور برای فروش. شکل و اندازه کنار این تست گفت: مواد پخته شده تا پیتزا و نان به سادگی. در پاسخ به نگرانی که پیتزا سنگ اغلب کرک سردبیران گفت که به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید یک سنگ است که می تواند مقاومت در برابر حرارت 500 درجه (یا بالاتر) شما خوب به آن بروید. این یکی خوب تا 800 درجه است.

پرفروشترین پیتزا سنگ در آمازون

Kitchn افکار در بهترین پیتزا سنگ

در پایان روز شما نمی توانید به اشتباه با هر یک از این گزینه ها و این واقعا یک موضوع از اولویت است. (برخی از Kitchn سردبیران حتی نمی باید یک پیتزا سنگ — به جای ما نشان می دهد استفاده از معکوس ورق پخت!) اگر شما می خواهید برای شروع dabbling در خانه, پیتزا, اما نمی خواهم به صرف مقدار زیادی از پول ما مانند این است که بسیار شبیه به انتخاب از کوک نشان داده شده است. اما اگر شما را به پیتزا در خانه بسیاری — و یا می خواهید برای شروع به ما نشان می دهد یک جراحی. بیشتر به طور خاص همان جراحی است که کنجی را دوست دارد. واقعا شما گذشته همیشه باعث می شود کار سریع از پخت پیتزا و یک پوسته کاراکتر است که رقیب محلی مورد علاقه خود را مشترک پیتزا.

مرتبط با: 7 چیزهایی که برای پخت روی پیتزا سنگ که نیست پیتزا

ما ترک پخت جراحی در فر تمام وقت و پیدا کردن که همه چیز مانند کوکی ها casseroles و braises بهره مندی از حتی آن را حرارت تابش. ما نیز ترجیح می دهند یک شکل مستطیل شکل به جای یک دور به عنوان یک مستطیل سطح مقطع بزرگتری دارد و بهتر است برای زمانی که ما در حال پخت به شکل قرص مانند باگت و batards.

همه که گفت: هر چند آن را کباب فصل! و ما طرفداران بزرگ از فقط پرتاب یک پیتزا (حتی یخ زده یکی!) به طور مستقیم در کوره — بدون سنگ یا جراحی مورد نیاز است.

آیا شما یک پیتزا سنگ یا فولاد ؟ به ما بگویید در مورد آن را در نظرات زیر!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب