بهترین سالاد عنکبوتی که تار میتند برای آشپز خانه با توجه به بهترین کارشناسان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

باور کنید یا نه, یک سالاد عنکبوتی که تار میتند یک آشپزخانه ضروری است. (در واقع ما شامل آن در رسمی ما لیست Kitchn ملزومات!) حتی برای بزرگترین مینیمالیستی خارج وجود دارد وجود دارد; حتی اگر شما می توانید تعداد ابزار آشپزخانه شما خود را در دو دست! اگر شما لازم نیست که یک سالاد عنکبوتی که تار میتند ما صادقانه اعتقاد دارم که شما نیاز به یک.

با استفاده از عنکبوتی که تار میتند سالاد بهترین راه برای شستن و خشک کردن سبزی خود را (و شما نیاز به شستشو و خشک کردن سبزی خود را). اما مبادا شما فکر می کنم این یک تسویه حساب یک ترفند یک سالاد عنکبوتی که تار میتند می آید در دستی برای حدود 18 دیگر متفاوت آشپزخانه وظایف. فروشگاه سبزی خود را در سمت راست آن را در یخچال بشویید و تخلیه حبوبات در آن استفاده از گنبد برای پوشش کیک یا اثبات نان — لیست واقعا در رفتن.

اما البته نه همه سالاد ریسندگی برابر خلق شده اند. در اینجا برخی از بهترین سالاد ریسندگی وجود دارد خارج وجود دارد, به علاوه ما دو سنت در یکی — یک بار و برای همه است.

1. OXO خوب چنگک سالاد عنکبوتی که تار میتند $30 در رختخواب حمام و فراتر از آن

بهترین سالاد عنکبوتی که تار میتند با توجه به Wirecutter و cook’s Illustrated

Wirecutter را دوست دارد OXO خوب چنگک سالاد عنکبوتی که تار میتند و آن را دوست داشتم پس از سال 2014. تست قرار داده اند در 25 ساعت quizzing سالاد کارشناسان و تلاش 31 مدل های مختلف و این است که هنوز هم برنده است. این آسان برای استفاده و آسان برای شستشو و می تواند همه چیز را از ظریف گیاهان به hardier سبزی. آنها همچنین توجه داشته باشید که آن را بزرگ به اندازه کافی برای رسیدگی کامل به سر کاهو, اما آن را یکی از جمع و جور تر از نسخه های در بازار است.

Cook’s Illustrated شناخته شده است برای قرار دادن ابزارها از طریق دقیق و روشمند تست و آخرین نقد و بررسی از هفت های مختلف سالاد ریسندگی متفاوت است: آنها با قرار دادن نوزاد, اسفناج, محکم, کلم, بهار, سبزی و تره فرنگی از طریق wringer و همچنین در بر داشت OXO مدل به بهترین. آنها اشاره کرد که آن را آسان برای استفاده با یک دست!), آسان برای تمیز کردن و سبزی خشک ترین. آنها توصیه می کنند بزرگتر عنکبوتی که تار میتند اما آنها نیز تست شده و پیشنهاد می کنم از نسخه کوچکتر از OXO.

خرید: OXO خوب چنگک سالاد عنکبوتی که تار میتند$30 در رختخواب حمام و فراتر از آن

2. Zyliss سریع خشک سالاد عنکبوتی که تار میتند 35 دلار در رختخواب حمام و فراتر از آن

بهترین سالاد عنکبوتی که تار میتند با توجه به جدی می خورد

جدی می خورد به نام Zyliss سریع خشک سالاد عنکبوتی که تار میتند خود را به عنوان برنده روشن. “این یکی از آن موارد نادر است که در آن یک نامزد به وضوح رز بالاتر از بقیه برای آن فضا کارآمد طراحی, ساخت و ساز جامد و حداقل-تلاش برای خشک کردن مکانیسم” گفتند. داوران با اشاره به قدرتمند, پمپاژ ساز و منحصر به فرد مضرس سبد, که باعث افزایش سطح اجازه می دهد برای بیشتر هوا بدون واقعا یک کاسه بزرگ. نتیجه ؟ فوق العاده خشک و سالاد سبز به طور قابل توجهی در زمان کمتر از مدل های دیگر است.

خرید: Zyliss سریع خشک سالاد عنکبوتی که تار میتند 35 دلار در رختخواب حمام و فراتر از آن

3. Cuisinart 3-کوارت سالاد عنکبوتی که تار میتند

پرفروشترین سالاد عنکبوتی که تار میتند در آمازون

آمازون داوران این salad spinner یک “تغییر بازی” و آن را داده اند به طور متوسط 4.5 ستاره امتیاز. آن را به اندازه کافی آسان برای بچه ها به کار و دارای یک سوراخ در بالا بنابراین شما می توانید اضافه کردن آب بدون در نظر گرفتن درب. یک مشتری راضی به ذکر است که این فقط برای شستشو و خشک کردن سالاد سبزی (او همچنین با استفاده از آن برای شستن سینه بند!).

خرید: Cuisinart 3-کوارت سالاد عنکبوتی که تار میتند $17

Kitchn افکار در بهترین سالاد عنکبوتی که تار میتند

ما با Wirecutter و cook’s Illustrated در این یکی. ما عاشق OXO خوب چنگک سالاد عنکبوتی که تار میتند چون فقط خیلی کارآمد در سبزی خشک است. آن هم نه یک چشم درد, که به معنی آن را بزرگ multitasker که: ما با استفاده از آن برای شستشو و چرخش سبزی به فروشگاه سبزی در یخچال و برای خدمت به سالاد (از سمت راست کاسه!).

آیا شما OXO سالاد عنکبوتی که تار میتند? آیا شما تیم هیچ سالاد عنکبوتی که تار میتند? بحث در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de