بهترین ابزار برای تمیز کردن چدن

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.بحث بر سر

توسط DASTESALAMATT در 15 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بحث بر سر چگونه به درستی تمیز کردن چدن است که یک گرم است که دهانه نسل. باید به شما استفاده از صابون? شما فقط می توانید آن را پاک کردن با یک حوله کاغذی? باید به شما استفاده از یک bristled قلم مو یا اسفنج? اگر شما با استفاده از یک bristled قلم مو یکی چدن برس بهتر از دیگر ؟ در حالی که ما صرف مقدار زیادی از زمان تلاش برای رسیدن به یک پاسخ نهایی برای تعداد زیادی از این سوالات امروز ما در اینجا به بحث در مورد بهترین چدن برس. (و ما مانند یک قلم مو بیش از یک اسفنج.)

بهترین چدن برس

این باید به عنوان جای شگفتی نیست به یاد بگیرند که یکی از مورد علاقه ما برس می آید از تسلیم بالا نام در چدن biz. آن را کردم, نایلون, موی, که موثر هستند و در عین حال ملایم (به طوری که آنها نمی خواهد خراب کردن این ادویه شما چنان سخت کار برای ساخت).

خرید: تسلیم برس, $10 در Sur la Table

محکم C چدن قلم مو و زداینده

موی بر این قلم مو هستند اما بیشتر سفت نسبت به تسلیم برس بنابراین آن را بزرگ اگر می گویند سبک خود را از نتایج پخت و پز در یک مقدار مناسب و معقول از سوخته-در بیت. نگران نباشید موی هنوز هم به اندازه کافی ملایم به عنوان مزاحم نشوید چاشنی خود را!

خرید: Tenacious C چدن قلم مو و زداینده $8

دیگر تمیز کردن ابزار ما برای Skillets آهن

تسلیم همچنین باعث می شود این بازی سرگرم کننده پلی کربنات زداینده است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تراشه کردن آن خیره بزرگتر و پخته در بیت. سعی کنید حرارت تابه تا کمی قبل از اینکه شما خراش را کمتر کار برای خودتان.

خرید: تسلیم پان زداینده $8.50 برای مجموعه ای از دو

Amagabeli فولاد ضد زنگ Chainmail اسکرابر

این حواس پرت به دنبال chainmail اسکرابر به نظر نمی رسد مانند آن را می خواهم کار خود را در چدن اما آن را کاملا می کند. آن را برابر و خم برای رسیدن به چین (بین دیوار و پایین) و آن تراشه انواع بیت, دوباره, بدون خاراندن کردن چاشنی.

خرید: Amagabeli فولاد ضد زنگ Chainmail اسکرابر $13

چند یادداشت در مورد تمیز کردن چدن

چه شما با استفاده از خود را برای تمیز کردن کتری چدن?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب