بزرگترین اسطوره ها در مورد در خانه کمپوست پاک (یک بار و برای همه)

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.واقعیت: و

توسط DASTESALAMATT در 3 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

واقعیت: وجود دارد بیش از حد بسیاری از اسطوره ها و تصورات غلط در خارج وجود دارد در مورد کمپوست. و این همه اطلاعات غلط اغلب نگه می دارد و مردم از گرفتن آغاز شده است. که شرم آور است زیرا کمپوست واقعا که سخت نمی باشد. در واقع این یکی از ساده ترین راه برای کاهش ردپای کربن خود را و به مسئولیت بیش از حد زباله های مواد غذایی. با بسیاری از ما پخت و پز بیشتر در خانه در حال حاضر از همیشه قبل از ما که آن زمان برای جدا کردن واقعیت از داستان وقتی که می آید به کمپوست. در اینجا ما در مقابله با بزرگترین اسطوره ها در مورد در خانه کمپوست.

مرتبط با: بهترین راه برای کمپوست برای بسیاری از مردم — حتی کسانی از شما که لازم نیست یک باغ

1. افسانه: آن را به گند تا خانه من.

اگر شما تا کنون اجازه دهید پوست موز نشستن خود را در سطل زباله می تواند برای بیش از حد طولانی شما آشنا هستند با بوی آرامی پوسیدن مواد غذایی است. و شما احتمالا نمی خواهید به خواسته اجازه دهید آن اتفاق می افتد. بله این درست است که دیگر زباله های مواد غذایی نشسته در اطراف smellier آن می شود. اما آن را نمی خواهد مشکل خود را با در خانه کمپوست برنامه. اگر شما به دنبال روش که Kitchn امثال شما خالی مواد غذایی روزانه زباله به یک بزرگتر و محکم مهر و موم شده سطل و سپس خالی کردن سطل که بر اساس این هفته. با این روش شما خواهید بود پاکسازی آشپزخانه شما قبل از همه چیز بد بو.

توجه داشته باشید: مواد غذایی پخته شده مانند باقی مانده باید به طور مستقیم به آن مهر و موم شده سطل که نگه داشته است نه-بسیار-قاچاق منطقه است.

2. افسانه: من قصد دارم به تاخت و تاز کردن با کرم.

سرزنش از آن در دوران کودکی ما کمپوست آموزش و پرورش: بسیاری از ما تداعی کمپوست با wriggling کرم ها. و بله, کرم قطعا بخش مهمی از کمپوست. در واقع حضور خود را بدان معنی است که روند کار و ذخیره کردن شما است که تولید یک محیط زیست سالم است که در نهایت غنی سازی خاک. اما ترس نیست: کرم نیست بخشی از ما روزانه یا هفتگی سطل آب روش. اگر آنها را ظاهر خود را در خانه مجموعه, سطل, این بدان معناست که شما در حال انتظار راه بیش از حد طولانی برای خالی کردن آن. (کرم ها نمایش داده نمی شود یک شبه و یا حتی در عرض یک هفته.)

در حال حاضر, ما را ببخش, اما ما باید به یک لحظه به صحبت در مورد کرمهای. این ممکن است به نظر می رسد خود را در سطل کمپوست به خصوص در هوای مرطوب و گرم سال. ظاهر خود را یک شاخص است که شما نیاز به خالی کردن سطل با فرکانس بیشتر. اگر شما در حال تخلیه سطل که یک بار در هفته دست انداز آن را به دو بار در هفته در طول ماه های گرم.

3. افسانه: این خیلی گیج کننده برای کشف کردن آنچه که می توانید و نمی تواند کمپوست.

4. افسانه: گوشت و فراورده های لبنی قطعا نمی تواند کمپوست.

این اسطوره به اسطوره بالا. بسیاری از مردم به شما بگویم که گوشت و لبنیات نمی تواند کمپوست و این ممکن است درست باشد با توجه به آنچه اتفاق می افتد به کمپوست را. اما بسیاری از ما احتمالا رفتن به ما دادن کمپوست به یک سرویس (که آنچه Kitchn توصیه به هر حال!) و این خدمات معمولا ظرفیت بالاتر و بیشتر منابع به کمپوست چیز (گوشت و استخوان و چربی و غیره.). درخواست خدمات خود را چه آنها را قبول.

5. افسانه: شما می توانید تنها کمپوست مواد غذایی اگر آن آلی است.

شما می توانید, به احتمال زیاد, کمپوست, گیاهی, یادداشت برداری و موارد دیگر که در حال معمولی نیست آلی است. (کمپوست را هنوز انجام کارهای خوب برای خاک!) دوباره سراسر شهر بود و خدمات بسیار آمرزنده و مهربان است. اما برخی از مزارع و کمپوست رسانه ها نیاز به ضایعات غذایی به گواهی ارگانیک به طوری که آنها می تواند به حفظ خود و صدور گواهینامه. بنابراین فقط بپرسید قبل از شما آغاز شده است.

6. افسانه: من قصد دارم که باید به مقابله با یک چرکین توده ای از زباله های مواد غذایی در حیاط خلوت من.

مصرف هفتگی خود را کمپوست به سطح بعدی نیاز به برخی از تلاش (عمدتا: تبدیل شمع به طور منظم) و کمپوست (معمولا در سه جداره با ساختار یا یک لیوان کمپوست). برای کسانی از شما که نمی خواهید برای مقابله با (یا) که روش ما یک بار دیگر یک راه حل: فقط پیوستن به یک سرویس و یا لینک با یک کشاورز محلی که می خواهد خود را به کمپوست. وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که می خواهید "ناخالص کمپوست احساسات بیش از حد" است که شما نمی خواهید. آنها آن را از شما و انجام تبدیل و تجزیه مراحل است که بقیه از ما میلرزد.

7. باور غلط: اگر من نمی باغ هیچ نقطه ای وجود دارد.

نه پس! حتی اگر شما هرگز شخصا درو مزایای کمپوست-خاک حاصلخیز شما در حال انجام بخشی خود را برای کاهش زباله های دفن زباله و ساخت مواد آلی در منطقه کشاورزی جامعه است. کمپوست نوع مانند نگه داشتن درب باز برای کسی که: آن را ایجاد سرنوشت خوب و فقط باعث می شود شما احساس خوب است. وجود دارد بدون هیچ دلیل واقعی ندارد و به.

آیا طولانی سوالات ترس یا نگرانی شما در مورد روند ؟ ترک 'em در نظرات و اجازه دهید بحث (ضد) سطل زباله.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن