منحط کره مهره که می کشد من را از طریق اواسط روز رکود

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.Kitchn اس

توسط DASTESALAMATT در 7 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

Kitchn است munchies مکه به خصوص برای یک چندساله snacker مثل من. اما از آنجایی که ما دگرگون و به WFH من شده اند در تلاش برای نگه داشتن اواسط بعد از ظهر چنگال گرسنگی در خلیج دنبال رضایت بخش میان وعده که نسبتا بالا در تغذیه اما نیاز به حداقل تلاش به جلو و با هم. در ابتدا من رفتن به یک سر و صدا-رایگان کره بادام زمینی و ساندویچ ژله, اما من به سرعت خسته با طعم آشنا شده اند که یک جزء اصلی از من بود. در اخیر آمازون پرسه زدن من کشف پروانه رزماری و کره مهره است که ارگانیک در لس آنجلس ساخته شده با استفاده از ترکیبی از آجیل خام و برگ رزماری. من در حال حاضر در چهارم من شیشه از این درمان خوشمزه و آن را مسلم تبدیل شدن به مورد علاقه من, میان وعده تا کنون.

من مدت طولانی است که یک مهره کره فن, اما پروانه رزماری و کره مهره است که بر خلاف هر چیزی من تا کنون طعم قبل از تشکر به لذت بخش و در عین حال herby پا زدن رزماری است که باعث می شود آن را بسیار منحط. در حالی که کره بادام زمینی و کره بادام اغلب claggy بافت این کره مهره سبک خامه و صاف كردن به راحتی همه چیز را از دانه دانه حزقیال نان تست به پر برنج کیک سیب. اگر من می خواهم نان تست مورد پسند من بالا آن را با پنیر فتا; اگر من به دنبال سیر شیرین ولع مصرف یک دسته علف و غیره از عسل را انجام خواهد داد. من حتی اضافه کردن کره مهره به من صبح مخلوط و آن را به زیبایی تبدیل به جای خسته کننده مخلوط اسفناج و توت به یک لذیذ لرزش با یک دلپذیر و طعم غذا در دهان. اما حقیقت گفته شود, کره مهره سلیقه بهترین زمانی که خورده شده را با قاشق مربا خوری به طور مستقیم از شیشه.

یکی دیگر از چیزی که من در مورد پروانه رزماری و کره مهره است که آن را حاوی هیچ غیر ضروری پردازش شکر و یا مواد افزودنی. لیست مواد تشکیل دهنده است که ساده و در عین حال پاک کردن: گردو خام خام کاشو خام فندق و آجیل MCT oil, برگ رزماری و نمک دریا تصفیه نشده. مهره کره نیز keto و سرخپوشان-اثبات, که به معنی آن سرشار از پروتئین است و فقط مقدار درست از سوخت من نیاز به بیش از یک تنبل اواسط روز کاهش پیدا کنند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب