انجام هیچ چیز شام من را حداقل یک بار در هفته

هر پنج شنبه, Bon Appétit مواد غذایی سردبیر بزرگ کارلا Lalli موسیقی طول می کشد بیش از خبرنامه ما با جای خواب-ضر

توسط DASTESALAMATT در 1 خرداد 1399

هر پنج شنبه, Bon Appétit مواد غذایی سردبیر بزرگ کارلا Lalli موسیقی طول می کشد بیش از خبرنامه ما با جای خواب-ضربه دستور غذا از آشپزخانه تست خرک یک روش پخت و پز او واقعا به و یا یک عنصر او نمی تواند متوقف کردن فکر کردن در مورد. آن را بهتر می شود: اگر شما ثبت نام برای خبرنامه شما این نامه را قبل از هر کس دیگری.

من عاشق خانواده ام و من عاشق شام اما من همیشه دوست دارم در ساخت شام برای خانواده من. شما می توانید آن را خستگی و ضعف, فرسودگی شغلی و یا یک مورد بد از بی پایان روزهای دوشنبه اما زمانی که فکر پخت و پز یکی دیگر از وعده غذایی باعث می شود من bonk پیشانی من در برابر کانتر آشپزخانه من را "پیک نیک شام." این زمانی است که من فلفل جدول با یک اتفاقی smörgåsbord از درمان, گوشت, پنیر, نان تست, چاشنی سالاد از برخی از مرتب کردن بر اساس و در یک کاسه تخم مرغ آب پز سخت. و حتی اگر آن را من پرچم سفید تسلیم این حزب بشقاب الهام بخش چیزی جز لذت از نوزادان.

"بساز فرانسوی شام" شوهر من خواهد داد. او برابر پیک نیک با یک اروپایی, فانتزی, پارکینگ روروک مخصوص بچه ها در کنار جاده های کشور و noshing در یک ترد باگت.

"آلمانی سبک" پسر من را از روی تعجب فریاد زدن. دلیل این است که ما استفاده می شود به یک آلمانی همسایه که به طور منظم خوردند و خشک پرس سوسیس سرخ کرده و پنیر و ترشی برای شام.

سپس پسر بزرگ من را از پایین به خط وضعیت: "ما با داشتن باقی مانده؟"

کمال مطلق.

تد Cavanaugh

او اشتباه نیست. همراه با حفظ یکی رو به کاهش سلامت عقل نه پخت و پز است که یک فرصت برای زنده کردن سبزیجات از قبلی وعده های غذایی و کشف توانایی های بالقوه خود را به عنوان نان تست تریلر. من همچنین استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای تکه کردن پس مانده غذا کباب مرغ با مشتقات جزئی لغو احکام صادره ی گوشت خوک یا دیگر پروتئین پخته شده و دوباره آنها را به فروش به عنوان گوشت اغذیه فروشی. این یک واقعی هر چیزی می رود وضعیت و خودت یخچال-شیرجه و شما فقط نمی دانم آنچه که شما ممکن است دریافت کنید! من همیشه به حال یک سلامی حلق آویز در اطراف و در آن موارد من ساخته شده یک بشقاب بیکن ترد به جای. هنگامی که من اصلا سالاد برگ من در خرد کردن کلم (ما هرگز تا به حال کلم کل این زمان) که من آن را با سرکه زنجبیل رنده شده و نمک و چند glugs از روغن زیتون. یک بشقاب خیار می تواند به نظر می رسد و یا یک کاسه سیب قاچ. آن است که یک مهد کودک وعده ؟ شاید! گاهی اوقات من سنگین گوه از crumbly پنیر چدار یا دور از Brie-مانند پنیر و گاهی اوقات من یک دسته از تصادفی nubs پنیر که من تکه کردن و در حال حاضر همه با هم از آنجا که آنها نیاز به استفاده می شود تا یک راه یا دیگری. ترشی زیتون گرم سس مایونز, اتاق, دمای کره و کیمچی تنظیم شده در جدول پایین و بدون توضیح. استفاده از آنها را! یا نیست! من واقعا نمی مراقبت.

یکی از غیر قابل مذاکره چیزی که در این شب سخت آب پز تخم مرغ. من می خواهم به آنها را در نیمه بریده و سپس با استفاده از چنگال من به آنها سر و صدا بر روی مایو, می, نان, سپس آن را با نمک و فلفل و هر آنچه که در گذر است به "سالاد" در آن شب. من آنها را به راه Chris مراکش به من آموخت: هر مقدار از تخم مرغ در حال کاهش به یک قابلمه آب جوش و سپس آب پز به آرامی به مدت 10 دقیقه (من فکر می کنم این است که حتی بهتر از جولیا کودک راه: پوشش تخم مرغ در آب سرد به جوش آورد و سپس پوشش و اجازه نشستن گرما برای 17 دقیقه). پس از آنها انجام می شود, من شوک تخم مرغ در آب یخ به طوری که آنها نمی طبخ و هر بار که من این کار را من می دانم که آن را غیر ممکن است برای من قرار داده تا شام بدون پخت و پز چیزی. من حدس می زنم من فقط می خواهم به طبخ ؟ به جز زمانی که من ندارم. نه هر وعده غذا خواهد بود به عنوان ساده به عنوان یک دسته از باقی مانده و تخم مرغ سفت, اما در این شب این همه من می توانید انجام دهید و آن را به مقدار زیادی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de