اولین چیزی که شما باید انجام دهید با یک کیسه آرد

آیا شما پریدند روی خمیر ترش-ساخت قطار مانند بقیه از ما (معلوم ساخت نان بسیار سالم و سرگرم کننده قرنطینه سرگرمی

توسط DASTESALAMATT در 31 اردیبهشت 1399

آیا شما پریدند روی خمیر ترش-ساخت قطار مانند بقیه از ما (معلوم ساخت نان بسیار سالم و سرگرم کننده قرنطینه سرگرمی) و یا شما فقط نیاز به سهام تا در شربت خانه ملزومات شانس شما خواهید بود خرید آرد مدتی در آینده نزدیک. اما صادقانه آنچه شما خرید که آرد به صورت مهم نیست برای ما در حال حاضر. نه آنچه که ما در اینجا به بحث در مورد اولین چیزی که شما با این کیسه آرد. و ما حتی فکر کردن در مورد آنچه شما انتخاب می کنید به تخليه آن در و یا که در آن شما در حال رفتن به آن را ذخیره کنید یا (اگر چه هر دو مهم هستند البته). اولین چیزی که شما باید انجام دهید با هر کیسه آرد که شما را به خانه ؟ با استفاده از کمی به لهستانی برخی از آشپزخانه فولاد ضد زنگ.

ما می دانیم که ما می دانیم. آن را برای تلفن های موبایل عجیب و غریب و به طور بالقوه ، اما آن کار می کند! آثار آن را در خود فرو رفتن خود را به شیر آب خود را توستر درب یخچال خود را و همه شما دیگر فولاد ضد زنگ سطوح. دیدن آرد علاقمندان کوچک شیار (دانه اگر شما خواهد شد) در فولاد ضد زنگ و نیز می کشد از باقیمانده خاک و دوده است که یک اسفنج و صابون می توانید به. پس از آن می توانید خود را در تمام سطوح براق شدن کمتر و sparkly.

به لهستانی, تمیز کردن فولاد ضد زنگ اول (با یک اسپری پاک کننده آشپزخانه و یا گرم و آب صابون) و مطمئن شوید که سطح کاملا خشک (آب را فورا تبدیل آرد به ماده چسبنده و لزج و همه چیز خواهد شد بسیار کثیف). سپس هر دو نم نم آرد بر روی سطح و یا اگر شما در حال تمیز کردن چیزی که عمودی مثل مثلا یک یخچال درب خود را بر روی پارچه تمیز کردن میکرو. و شروع به سنباده. چرم گاومیش آرد را به فلز مانند شما هستند اپیلاسیون یک ماشین. کار در یک حرکت دایره ای تا آرد به ظاهر از بین می رود و زنگ شروع به درخشش. هنگامی که شما انجام می شود که زمانی که شما می توانید قرار داده و بقیه کیسه دور و یا شروع به پخت.

این باید انجام شود با یک تازه باز کیسه آرد ؟ نوچ! آن را می تواند انجام شود در هر نقطه. ما فقط می خواهم به بحث در مورد انجام آن با یک نام تجاری جدید کیسه چون باد تا مجبور نوعی از نظم به کارهای عادی و روزمره. در زمانی که شما نیاز به یک کیسه آرد آن را احتمالا زمان به لهستانی خود را, فولاد ضد زنگ, پس از آن کمی خوب یادآوری اگر شما جفت کردن دو چیز با هم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب